פייר? אני מה זה מאוכזבת...

westend girl

New member
../images/Emo67.gif פייר? אני מה זה מאוכזבת...

מכירים את זה שאתם נורא מחכים לאלבום חדש שאמור לצאת ללהקה שאתם נורא אוהבים, ואתם מתרגשים להוריד ממנו את הניילון אחרי שסוף-סוף קניתם אותו (טוב נו, אחרי שחיכיתם יומיים שירד מהסולסיק
), ואתם מתחילים לשמוע... ו... לא. זה פשוט לא זה. גם לא בשמיעה נוספת (כי הרי לא יכול להיות שהאלבום גרוע, בטח רק צריך לתת לאוזן להתרגל)? ב-NRG פרסמו רשימה של אלבומים מאכזבים שכאלו (כמובן לדעת כותב הרשימה). מופיעים שם אלבומים שבטוח נמצאים אצל רובכם על המדף (או לפחות על המחשב), כמו Coming Up (לא מסכימה!!), Songs of Faith and Devotion ו"מוסקט" של שלום חנוך ואריק איינשטיין. מסכימים? לא מסכימים? ויותר חשוב - מהם האלבומים המאכזבים שלכם

Happiest Girl

New member
Coming Up??? ../images/Emo12.gif

ואת כל אלו שיצאו אחריו לא כתבו?? הם היו ה-ר-ב-ה יותר גרועים ממנו. אם אני לא טועה, הוא הדיסק הכי מוצלח מסחרית של סווייד. לגבי דיסקים שאיכזבו אותי - אני צריכה לחשוב. אני קונה (או מורידה) בעיקר כאלו שאני מכירה ויודעת שאני לא אתאכזב, אבל אני בטוחה שיש פה ושם כמה. אני אחזור אלייך עם זה

westend girl

New member
אני ממתינה ../images/Emo3.gif

וכן, לשים את Coming Up זה בהחלט דבר מוזר לעשות. הוא גם כתב בעצמו שיש שם כמה מהשירים הכי מוצלחים שלהם. אם כבר אלבום שלהם שפחות הלהיב אותי אז - Head Music. (ואל תגידי "הרבה יותר גרועים", אמרי: פחות טובים
) אבל אם לענות על השאלה ששאלתי (שדורשת הרבה כנות עם עצמי), אז האחרונים של סטינג הם כבר לא מה שהיה פעם. אני חושבת שהאחרון שלו שממש קניתי (טוב נו, קנו לי) היה Brand New Day ולא זכור לי ששמעתי אותו יותר מפעמיים. בטוח היו עוד כמה, נמשיך לחשוב על זה.

Happiest Girl

New member
אז יש אחד שעולה לי בראש עכשיו

Depeche Mode - Exciter בעעעע
איזה דבר מגעיל. יש שם איזה 3-4 שירים לא רעים (אפשר אפילו לומר "טובים"), אבל הוא באמת מזעזע לכל הדעות. כמובן שקניתי אותו כי הוא של דפש, למרו תשהורדתי אותו כבר כמעט חודש לפני וכבר אז הוא סומן כאכזבה. אבל זה דפש והייתי חייבת לאוסף.

Lady McBeth

New member
מסכימה ../images/Emo45.gif +

Radiohead - In Rainbows לא, אל תהרגו אותי. האלבום הזה לא מחורבן, אבל אחרי יצירות מופת כמו Kid A ו-OK Computer ציפיתי להרבה יותר..

Happiest Girl

New member
מסכימה ../images/Emo45.gif

ולמען האמת, אני ממש לא אהבתי את או קיי קומפיוטר... The Bands יותר טוב לדעתי.

@יעל@

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo6.gif הקול שלו יכול להרדים פילים../images/Emo6.gif

למעלה