פינתה של הדוקטור

23daniel

New member
יש לי שאלה לגברים:

אז ככה.יכולתי לשאול את זה גבר סטרייט,אבל מנסיוני -ההומואים הכי נחמדים וסימפטיים.. אז ככה: יש לי חבר,ויש לי בעיה עם איבר מינו אבל אני לא שואלת אותו כדי לא להביך אותו.אנחנו יוצאים די טרי... אז ככה:-- שעומד לו האיבר מין-הוא עומד מוזר.ואני לא יודעת מה הסיבה: זין עקום\חוסר ביטחון...או מה?? זה נראה כך: כאשר הוא שוכב למשל על הגב,שהבטן כלפי מעלה ועומד לו-הזין לא עומד 90 מעלות עם הבטן אלה---נצמד לבטן לכוון התבור.-למה????... האם זה טבעי?למה זה קורה? ומה עושים???. צריכה עזרה דחוף תודה

מפיסטו

New member
את בפורום הלא נכון

העדיף שאת בעייתך תעלי בפורום בעיות מין וסקס. בכל מקרה מדובר על פי תיאורך במצב נורמלי ביותר זהו חבר ראשון שלך ??? ככה זה אצל כולם חוץ מהיוצאים מהכלל

MARMELAD

New member
../images/Emo68.gif פינתה של הדוקטור

שלום לכם גולשים יקרים עקב פניות חוזרות ונשנות שלכם החלטתי אכן לעזור לכם בפתירת בעיותיכם האישיות. הרי הודעה שהוצבה בפורום ושורשרה מיידית:

MARMELAD

New member
תגידי

מה את חושבת, שזין זה מתלה למעילים? ברור שהוא שוכב כשהוא שוכב זה כל הרעיון מצד שני אם תשבי עליו האו כבר לא ישכב בהצלחה ! הדוקטור

23daniel

New member
גם שעומד זה שוכב???!!

לא יודעת אבל אלו שהייתי איתם בינתיים-עמד להם.ושעמד-עמד! הזדקף1לא נצמד לבטן.אז רק תענו-בלי לעקוץ-זה טבעי שזה נצמד לבטן כלפי מעלה,בזמן שעומד לו? תודה

Yaniv-DC

New member
אני היחיד או

שזו בדיחה? כאילו לקוח מ"על בנים ועל בנות" של אהרון בלוך, זצ"ל.

MARMELAD

New member
אתה היחיד

לי זה נראה נורמלי לחלוטין ואתה מתבקש להגיע למאמרי הפורום ולראות את המאמר החדש על גבר השבוע של ה12.10.01

Yaniv-DC

New member
לרגע נחנקתי

ומרוב הלם זו פעם שנייה שאני כותב את ההודעה... כי יצאתי מפוקוס של ההקלדה העיוורת, מקש אחד ימינה... איזה יופי...
ובנימה יותר עצובה, בעודי טורח וטורח וטורח ומשתף כאן במשהו שאולי שווה חצי מאמר, לוחץ על השליחה... ו.... נכון. האתר מתרסק. הולכים אחורה, ההודעה מחוקה. ההשלכות על יניב - יניב עצבני, מדוכא, אין כח לכתבו שוב. ההלשכות על הפורום - הפסד של סיפור לא רע, ואולי הלם קטן מצד סבן. אוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווף מחר פלורידה!

MARMELAD

New member
אתה מכיר את הטריק...

כדי שהדף לא יתרפרש..... אתה נכנס ל"חדר של צחי" ולוחץ רפרש...

Yaniv-DC

New member
לא מדובר על ריפרש.

מדובר על שאחרי השליחה, נפל האתר ועימו הלכה ההודעה.

23daniel

New member
בקיצור-אף אחד לא ענה לי לעניין

אף אחד לא הצליח לגלות טיפת רגש ולהבין שזה משהו שאני לא מבינה בו ורוצה עזרה. אני אוהבת את חבר שלי ואם יש לו בעיה אני רוצה לדעת כדי לחשוב איך לפתור אותה.!!! אז תסבירו לי :איך זין אמור לעמוד בזמן זיקפה? למה של חבר שלי עומד \לא עומד: כי שלו נצמד כלפי מעלה על הבטן לאזור הטבור.. מה זה זיקפה תקינה? ובכלל=תעזרו לי. תודה........

MARMELAD

New member
טוב, האמת -

אנחנו לא יודעים אנחנו הומואים, לא יועצות מין... אולי תבדקי מחר וחכמי הפורום יידעו... לדעתי זה נורמלי לחלוטין כל עוד הוא מתפקד ובכלל מה זה משנה? לא לפי הזין בוחרים חבר... למרת שזה חשוב...!!!

23daniel

New member
פרשתי-וטעיתי!!

בהודעה הראשונה שלי(ראו למעלה) רשמתי שיכולתי לשאול סטרייט אך בחרתי לשאול הומואים כי אתם יותר נחמדים! טעיתי!! קיבלתי ממכם רק קרירות! ניכור! עקיצות ! וזהו. זכותכם. תודה על- לא דבר... רק אדון דוקטור-לידיעתך,לדברך,ואני מצטטת:"מאיפה אנחנו צריכים לדעת אנחנו הומואים"--- אז --תתפלא---!!!: להומו יש זין! וכל עוד יש לו זין הוא יכול להגיד לי איך נראה איבר מין תיקני ואיך נראה זין לא תיקני!! זה רק שאלה של רצון ונכונות לעזור!! ונכונות כפי שראיתי-אין! אז אני לא אבוא בתלונות כי אף אחד מכם לא חייב לי כלום! אז תעשו חיים חמודים.אני אמצא עזרה במקום אחר! ביייייייייייייייייייייי.................!

DJNYC

New member
את פשוט לא קוראת..

כי לפחות בשתי הודעות אמרו לך שזה נורמאלי... אז לקרוא ידידתי.. ולא להתעצבן.

דרור22

New member
אתם רציניים ???

הודעה הזאת הרגה אותי מצחוק!!!! לדעתי נבחר את החבר שלה כגבר השבוע!!!!!!

למעלה