המתמודדים

AyaGold

New member
../images/Emo68.gif../images/Emo68.gifהמתמודדים../images/Emo132.gif../images/Emo132.gif

אז מה יש לנו העונה?
אלכס וליטל
ליטל (22) - סטודנטית באוניברסיטה הפתוחה בבאר שבע. מעידה על עצמה שהיא בחורה קיצונית ושלא כדאי לעצבן אותה.
אלכס (19) - סטודנט לאלקטרוניקה, טוען שנולד במאה הלא נכונה. הוא סולד מסלנג ושונא את המצאת הטלפון הסלולרי. אם היה יכול, היה מתחתן עם תלמידת גימנסיה מסנט פטרסבורג, שגם היא - נולדה בתחילת המאה הקודמת.
נלה ואלכס
נלה (23) - אחראית משמרת בחנות בגדים. לא כל-כך סגורה על מה המוטו שלה בחיים, אבל משקיעה 4 שעות ביום בטיפוח.
אור (25) - חזר בשאלה בגיל 18. סטודנט למתמטיקה. מעיד על עצמו שמעולם לא הצליח ליצור קשר עם אישה.
ענבל וירון
ענבל (25) - מזכירה בחברת ביטוח. ריחות רעים והגיינה לקויה גורמים לה לאלרגיה. שונאת גברים עם כרטיסי אשראי.
ירון (34) - מתכנת אפליקציות web. חולה על ריקודי עם, צמחוני, שונא ויכוחים ולא מתפשר על אהבת אמת.
חופית ואלון
חופית (22) - מעריצה את פריס הילטון וחיה בעולם שכולו ורוד. מורחת לק לכלבה שלה. מעידה על כך שבלונד זו דרך חיים.
אלון (23) - סטודנט לתואר שני במתמטיקה. את הראשון עשה כבר בגיל 15. חולם להיות פרופסור דגול במתמטיקה.
סהר ומאור
סהר (21) - בוגרת בית הספר לאופנה בברצלונה. מגזין Vouge זו התורה שלה והיא שואפת להנחיל אותה בחנון שתקבל לידיה.
מאור (24) - מכיר בע"פ את כל סוגי הפוקימון. רוצה להכיר יהודיה בישראל ולהקים איתה בית ציוני.
לימור ושגיא
לימור (21) – מעצבת זרים מתוקים. מושבניקית עם לוק של בוורלי הילס, מספרת שפנינה רוזנבלום היא המודל שלה לחיקוי.
שגיא (27) – מהנדס תוכנה. מוכר גם בתור "שגיק". אוהב לצפות באנימה ומנגה ולספר בדיחות גיקיות.
כריסטין ורם
כריסטין (18) – רקדנית באירועים. דוגמנית, חולמת להופיע על שלט בגשר ההלכה. חושבת שהחנונים רק משחקים אותה חכמים.
רם (27) – מהנדס תוכנה בחברת הייטק. מכור למשחקי מחשב, דבר שהביא אותו בעבר למשקל של 125 ק"ג.
סיון וזורנזון
סיון (22) – מכורה לשופינג ומקיימת מצוות. המוטו שלה: אין חבר נאמן כמו כסף מזומן.
זורנזון (27) – פקיד ביטוח חיים. מכור לD&D (משחקי תפקידים). סובל מתסמונת הידיד.
נועה ורוברט
נועה (21) – גדלה בבית מסורתי ומקפידה להתייעץ עם הרב שלה. לבלות שעות מול המראה זה ערך עליון מבחינתה, וגם היא מאמינה כמו רבות אחרות, שתוכל להביא שלום למזרח התיכון.
רוברט (28) – סטודנט בטכניון. מגיל 4 מכור לאלקטרוניקה ומחשבים. אוהב להתבודד ומתקשה לפתח קשרים חברתיים. מיותר לציין שעד היום לא הייתה לו חברה...
קרן ואלון
קרן (24) – ברמנית במועדון לילה. חולמת להיות סטייליסטית ומשיגה כל מה שהיא רוצה בעזרת "פרצוף כלכלב חמוד".
אלון (28) – מהנדס תוכנה. תולעת ספרים שלא אוהבת להשתולל יותר מדי. קשור מאד לאמא שלו והמאכל האהוב עליו זה ""קרעפלך". מעולם לא יצא עם בחורה לדייט.
תמר ואלעד
תמר (23) – מוכרת בחנות בגדים. עלתה לבד לארץ מהולנד. מדברת לפני שהיא חושבת. מעידה על עצמה שהיא "לא סתומה נעל בית, אבל לא הייתי אומרת שאני הכי חכמה בעולם".
אלעד (23) – סטודנט לתקשורת חזותית. מכור לקומיקס, לא מסוגל ליצור קשר עם אישה כי פשוט נעלמות לו המילים. מחפש את הנסיכה שתציל אותו מהפחד הזה. מי הפייבוריט שלכם?

G O S T O Z A

New member
אלכס וליטל!

הזוג הכי מפתיע וחמוד שיש. אלכס הגיע במנהרת הזמן, יש משהו שווה-לב במלכוליות שלו, מין "אדיוט" של דוסטוייבסקי (למי שמכיר זה לוא דווקא שלילי). ליטל היא הבאר-שבעית האולטימטיבית, שופעת חיוביות וכוונות טובות ולא הכי טיפשה שיש בחבורת הקדושות והקדשות. הדינמיקה בין השניים כבר בתוכניות הראשונה באמת מעוררת השראה: איך שהיא בכזו קלילות מכילה את ההוביט בפפיון והוא מאידך מתמוגג בתמימות מיופיה ויחסה האימהי של ה"מאמי" הלא צפויה שנחתה לתוך חייו. מרגש!

../images/Emo45.gif../images/Emo6.gif

אין ספק שאלכס התחבב עלי עוד טרם התוכנית, רק מקריאת הפרופיל שלו. מבין כל החנונים הוא די לא טיפוסי ולא נכנס בקלות לקטגוריה השחוקה של "מתכנת\מדע בדיוני\מבוכים ודרקונים". הפייבוריט שלי. זורנזון בא אחריו כנראה, ואז אלון.

inbar199

New member
אני לגמרי בעד סהר ומאור!! ואגב,

תהיה אהבה גם בעונה הזאת? אם כן, מעניין מאוד איזה זוג זה...

AyaGold

New member
ואם כבר סהר

מישהו זוכר אותה מ"עושים את תל אביב - TLV"?
היא השתתפה בסדרה בתור אחת מהבנות שליאור השתעשע איתן

מישהו מוכן להסביר לי מה זה "בוגרת ב'ס לאופנה

בברצלונה"..כאילו מה זה? למה? את מי זה מעניין ? מה התואר הזה נותן? מה זה היה קורס של כמה ימים בברצלונה ?חחחח

ליטל ממש ממש חמודה!

בהתחלה חשבתי שהיא סתם פרחה מבאר שבע, אבל היא לעומת הבנות האחרות ניסו לתקשר עם הבן זוג שלהן והיא נתנה לו להרגיש ממש בנוח, הפתיעה אותי :)

בינתיים היא נראת נחמדה

מרושם ראשוני הזוג שהודח גם נראה סימפטי וחבל שהוא הודח בצורה כזאת לא הוגנת היה עצוב לראות אל אלעד בוכה

הם בקשר עד היום (ידידותי)

עצוב לי גם בשביל תמר על זה שהצופים לא ידעו שהיא עולה חדשה גם אדם מאוד משכיל שהוא עולה חדש לא בהכרח היה מכיר פתגמים מקומיים

inbar199

New member
ליטל הזאת לא מלחיצה קצת??

כשהיא מחייכת היא מעוותת כזאת.

למעלה