NeKoGiRl

New member
../images/Emo69.gif

אתמול לילדה פוסטמה מהכיתה שלי קרתה תאונה..היא הילדה הכי מפגרת בעולם!! את מה"מקובלות" הפקאצות המגעילות- והיא שמנה- ענקית- כאילו דחפו לה כרית לתחת! טוב, אז..היא ועוד אחד מהחבורה שלה (קוראים לו רון רזון)נסעו בכביש על אופנים. והיא (קוראים להנוי) נוי נסעה מהררררררררררררר מאוד.. אז רון רזון ביקש ממנה להאיט והיא לא האטה. אז הוא קפץ מהאופנים (ולא קרה לו כלום) טוב, אז נוי ממשיכה לנסוע בטיל..ו-פ-ת-א-ו-ם.. היא רואה מכונית..היא לא מספיקה לעצור והיא מתנגשת בה.. ותבינו שזאת אחת הילדות הכי מופרעות בבצפר! נכון היא מפגרת??? היום ראיתי אותה..חח ויש למה מלאא פלסטרים והיא צולעת..מגיע לה..עם כל מה שהיא עושה לכולם..יורדת על כולם..מרכלת כמו ילדה שאין למה מה לעשות בחיים..ועם כל החבורה שלה................. *שונאתאתנוי* |אייקוניםשלשנאה|

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifאני לא חושבת

שלמישהו בעולם מגיע שתקרה לו תאונה, לא משנה כמה חמורה היא, ולא משנה מה הוא עשה בחיים. [אולי חוץ מאנסים. יש לי קטע נגדם, המממ, I wonder why. ואני שעושים דברים רעים לתינוקות. כןכן, אני שותקת עכשיו.]

Funky Fish1

New member
אה..קצת אכזרי, לא?

אני לגמרי מבינה אותך, אבל לאחל לה תאונה ולהגיד שמגיע לה? זה קצת מוגזם לדעתי...

NeKoGiRl

New member
אני איחלתי לה תאונה??=0

חוץ מזה היא בסדר גמור וזה אשמתה שקרתה לה תאונה..לא לא התפללתי לזה אומשהו

Funky Fish1

New member
אוקיי...

זה נראה כאילו את די שמחת שקרתה לה תאונה... אם לא התכוונת-סליחה.

NeKoGiRl

New member
חח..לא משנה

אבל היא בסדר עכשיו..
לא שאכפת לי מזה (סתאאאאאםםםם) אבל בכל מיקרה אני שמחה שאני נפרדת ממנה ומכל הכתה המסרוחה שלי..

Funky Fish1

New member
את מחליפה בי"ס?

או שאת עולה לכיתה י' והכיתות משתנות בגלל המגמות... באיזה כיתה את עכשיו?

NeKoGiRl

New member
חח אני ב ו'

אני מה זה קטנה לידכם..*מסתכלת על כולם מלמטה*

היי...מזה הדיבורים האלה?../images/Emo11.gif

שמעי את בכיתה ו' אז את בטח חושבת שזה מגיע לה.. אולי כי היא תופסת מעצמה ''מקובלת'' ו''מאגניבה''. אבל אני לא חושבת שמגיע לאף אחד לעבור תאונות כאלה. לכי תדעי מה עבר לה בראש..ואולי זה יהפוך לטראומה לכל החיים בשבילה. שמעי אני מקווה שהבנת מה ניסיתי להבהיר לך.. בלי להעליב כן.?! [; תאירושקה!!

NeKoGiRl

New member
הממ

אני חושבת שהיא בסדר גמור..כאילו היא מתנהגת רגיל, הכל בסדר אצלה..ולפי מה ששמעתי מהחברים שלה היא ממש בסדר..חוץ מפלסטר שתקוע לה על הסנטר וזה לא משנה..אני לא רואה שמשהו השתנה אצלה.. היא כבר לא צולעת.. ו.. זה שאני בכיתה ו' זה לא אומר שאני כזאת שיכולה לחשוב הכל..ושכולכם גדולות ממני אז אתם לא הייתם חושבות ככה..וזה מעליב [דרך אגב]

הו...בובעל'ה..סליחה..../images/Emo201.gif

לא התכוונתי לזה... סליחה אל תפגעי!! תשמעי..אני כן יודעת מה הייתי חושבת במצב כזה.. כי עברתי כזה מצב! והילדה שעברה תאונה אני לא סובלת..אבל לא אמרתי שאני שמחה!! אוקיי..אז זה מה שבאתי להגיד לך!! אז בלי להיפגע בובעל'ה..אין פה שום כוונה להעליב אותך חמודה שלי!!
-
- לאב יא גירל!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

רשמתי לך...ילדה מגעילה שאני לא אוהבת עברהכ תאונה. ותמיד קיללתי אותה בלב ושנאתי אותה, אבל דווקא כשהיא עברה תאונה.. די ריחמתי עלייה!, ולא העדפתי להגיד שמגיע לה!!! אקיצר...לא להעלב.. כתבת הודעה-הגבתי לך. אין כוונה לפגוע מיידלע.

NeKoGiRl

New member
פסדר לא נעלבתי עד כדי כך..P=

אבל מה זה משנה..זה אשמתה ומה שקרה קרה והיא בסדר גמור.. טוב נו אולי קצתתתת רחימתי עליה..=)

למעלה