זה עצוב..

מושמושה

New member
../images/Emo7.gifזה עצוב..

היי אני גרה בבאר שבע... והבעיה פה.. שאין פה מעדונים ומסיבות רגאי!! פעם היה מועדון שסגרו אותו(לייד הפורום) אבל כולם היו שם בדואים.... בע מישהו יודע על מקום בדרום..?
המקום הכי קרוב שהייתי במסיבות רגאי זה היה בבומבמלה.. אבל עד אז.. פוו יש זמן! יאללה פיפול!! help!

ZeusMan

New member
תנסי לבדוק במפה איפה המקום הזה...

בירת הרגאיי בארץ ישראל, משכן הכבוד שאין שני לו... וכולה (תאמיני או לא) חצי שעה מבאר שבע... שם המקום : קיבוץ צאלים (פאב "הבאר") !!! השנה כבר הספיקו להופיע שם : תומר יוסף(הופעה ראשונה לאלבום החדש)... BAMBU STATION(זוכי פרס "להקת השנה ברוטס העולמי")... התקווה 6(בין להקות הרגאיי הטובות בארץ)... יוסי פיין ולהקת האפריקאים שלו "אקסנטריק סאונדסיסטם"... לארוז סאונדסיסטם (אמן הדאב מספר 1 בארץ)... ולא נשכח את פסטיבל הרגאיי הענקי שהיה שם... והשנה עוד לא ניגמרה, אני מאמין שיברכו אותך בערב טוב שתיכנסי ולילה טוב שתצאי...

מושמושה יקירה..

הכל על אש קטנטנה אבל, אני בכיוון של לארגן כמה מסיבות.. גם בדרום וגם בצפון! אנ'לא יכולה לדבר על זה כרגע, אבל מן הסתם כשדברים יהיו סגורים אז תדעו.. חוץ מזה אני בודקת ת'שטח במקומות/פאבים/מועדונים שאפשר לעשות שם מסיבות רגאיי (צפון ודרום כאחד..).. אשמח להצעות למקומות סבבה (עם מס' טלפון אם אפשר) שיש מצב שילך טוב הרגאיי שם.. -כשף!

SaBaGMaN

New member
אהלן מושמושה

המועדון שאת מדברת עליו קראו לו "קלאב רגאיי" ליפניי שלוש שנים ניגנתי שם כמה פעמים ואחריי חילוקיי דעות שלי ושל בעל המקום עזבתי וחבר טוב מהשכונה המשיך שם.. אני לא חושב שאפשר ליקרוא לו מועדון רגאיי כי היו מנגנים שם המון היפ הופ ועוד כל מיניי דברים לא מובנים... מועדון רגאיי הוא לא... מה גם שבעל המקום אין לו שום מושג על מה זה רגאיי וחוץ מכסף לא היה מעניין אותו כלום אז הוא היה מכניס אנשים מכל שכבות הגיל וגם לא היה ממש עושה סלקציה אחריי רצח שהיה שם סגרו את המקום וטוב שככה ! עד ליפניי שלוש חודשים היה ליין רגאיי מאוד איכוטי בקיו ליגילאים 22 + והיו שם אחלה דאנסים! מסיבות שונות בעל המקום החליט שהוא מפסיק את כל הליינים אלקטרוני רגאיי ושאר המסיבות..אחריי חודש היתגלה שהוא מכר אותו.. אני אישית ממליץ לך ללכת לצאלים מקום אלוף! חוץ מיזה פעם בה שווה להרחיק עד למרכז.. שבת שלום!

למעלה