ים כחול

New member
../images/Emo7.gif

עצוב לי ש-אנה הפסידה
הם היו צריכים לזכות
היא הכי מדהימה אצילית מיוחדת וכשרונית ורביבו החמוד עם החיוך הכובש שרוקד כמו מקצוען אמיתי
אוף לא הוגן !! צטערת שזה לא קשור לצעירים מרשה למחוק או להצרף אליי ולמחות

SoldieRonit

New member
אני הצבעתי לגיא ומאשה ../images/Emo9.gif

אבל ממש נשבר לי על הלב שהיא בכתה על הכתף של מישהו ולפי מה שראיתי (או יותר נכון לא ראיתי
) עזבה את הרחבה

../images/Emo210.gif גיא ומאשה!!!

אני גם סימסתי לגיא ומאשה. יותר אהבתי את הפריסטייל שלהם. חיים ואנה טובים, אבל היהירות המעצבנת הזאת... במיוחד מהשופטים גברי לוי וגבי אלדור, פשוט בא לך לחנוק אותם "זה ריקוד של ניצחון", "אפשר להפסיק לדאוג"... רק בגלל זה מגיע לגיא ומאשה לזכות. ואנה מסכנה, נכון, הגיעה שוב מקום שני בלבד, אבל יאללה... שתלמד להפסיד. איך היא נעלמה מהרחבה... היה לה יותר חשוב מחיים לזכות. שתבין שלא כל התוכנית קשורה אליה. היא וחיים השתמשו בהכי הרבה שטיקים לאורך כל העונה, חלאס עם זה.

ים כחול

New member
איזה שטיקים ?

ראיתי אותה בהרבה ראיונות ורק צניעות ואצילות יש בה
בעיני היא מדהימה

דעתי היא...

אנה רקדה מהמם אין ספק. היא אשה סקסית ורקדנית מושלמת. א-בל! זו לא התחרות של המקצוענים אלא של הכוכבים וגיא אריאלי רקד יותר יפה מחיים רביבו! ימוש, אני מצטערת בשבילך שהיא לא עלתה אבל צהוב צודק, היא לא היתה צריכה לקחת את זה כ"כ קשה ולברוח מהרחבה, מה עם איזה חיבוק קטן לזוכים או לחיצת יד? כאב לי עליה שהיא בכתה אבל הבריחה שלה לא הוציאה אותה באור כ"כ טוב. אני חושבת שאחת הסיבות שהיא רצתה לזכות היא בגלל שבעונה ה-3 היא כבר לא תמשיך... היא אמרה את זה בתוכנית "שניים" עם נטשה מוזגוביה. היא לא צריכה להתבאס מזה שהיא הפסידה. ההפך! היא צריכה לשמוח על זה שפעמיים היא הגיעה לגמר, והיא התבלטה יותר משאר הרקדנים וקיבלה שערים בעיתונים, ראיונות ואת הכרת הקהל, וזה צריך לשמח אותה מאוד! נ.ב. ימוש, אני חייבת לך מייל ארוך ארוך...

ים כחול

New member
גיא וחיים רקדו מדהים שניהם ../images/Emo45.gif

אז באמת קשה לבחור .... ומצד שני... הגוף של גיא הממממממממ ......... סתם סתם לא אבחר לפי זה
נכון היא ברחה אבל מתארת לעצמי שלא נעים לבכות לעיני כל אז עדיף להתבודד ... זה רגע של משבר אחרי תקופה של מאמץ ושכמעט נגעו בזכייה ופתאום שוב אכזבה אפשר להבין אותה
ונכון היא התפרסמה יפה ואני בטוחה שיחטפו אותה לכל מיני הופעות
... שיהיה הצלחה לכולם

למעלה