כמה הודעות

../images/Emo70.gifכמה הודעות../images/Emo70.gif

שלום אנשים! השבוע לא יעלה הסיכום השבועי מפאת ייאוש! כבר רשמתי פעמיים את הסיכום השבועי והוא היה ארוך! והמחשב הדפוק שלי נתקע והכל נמחק לי פעמיים!
בקיצור אני על סף ייאוש! שתבינו זה לא פעם ראשונה שזה קורה לי ואני כותב הכל מההתחלה
בקיצור... השבוע לא יעלה הסיכום השבועי ורציתי להגיד כמה דברים חשובים: א. נוספה קטגורייה חדשה לפורום - מילון מונחים במילון מונחים יש 3 קטגוריות (לבינתיים) 1.רואדה 2.סלסה 3.כללי בקטגוריית הרואדה יופיעו הרבה וריאציות שלקוחות מהרואדה + פירוש + הסבר התרגיל ככה זה הזמן ללמוד רואדה למי שעוד לא יודע
בקטגוריית הסלסה יופיעו כל הדברים שקשורים לסלסה, לעולם הלטיני כולל סגנונות בסלסה וכד´... בקטגוריית כללי יופיעו כל מיני מונחים שלא שימו לב שלא קשורים לנושא הפורום (סלסה) *אני עובד כבר הרבה זמן על המילון מונחים ו..הנה הוא עלה לאוויר סופסוף!!!! גם נפתח דיון
אקטואליה על המצב המדיני\בטחוני\פוליטי כיום במדינה שלנו! שלפי דעתי זה מאוד חשוב לדון על זה!! ו...אף אחד לא שיתף פעולה
בקיצור אני מקווה שתהיה יותר הענות
ועוד משהו קטן - שימו לב לעדכונים שבשרשור העדכונים שלמטה... שבוע נפלא
טל

חחחח../images/Emo8.gif ממש...

זה אפילו לא חצי מהסיכום השבועי
איך המילון מונחים??? ד"א יש אפשרות להוסיף עוד מונחים עם מישהו רוצה להוסיף עוד מונח שלא מופיע שם...

Pagra Baleben

New member
../images/Emo32.gif../images/Emo124.gifטקס אנשי השנה 2003!

קודם כל אני רוצה להגיד
לטלוש הנשמה שהרשה לי לפרסם..^-^ (טל-ניחשתי שזה שירשור עידכונים..
) ועכשיו לעניין- טקס אנשי השנה של פורום פאוור פאף גירלז (459) התחיל! ורוב הקטגוריות\מועמדים לא קשורים לפאוור פאף. אתם מוזמנים להצביע ולהשפיע!

למעלה