פורסם לוח המירוצים לעונה הבאה

Thierry Henry

New member
../images/Emo70.gifפורסם לוח המירוצים לעונה הבאה

March 16 Australia March 23 Malaysia April 6 Bahrain April 27 Spain May 11 Turkey May 25 Monaco June 8 Canada * June 22 France July 6 Great Britain July 20 Germany August 3 Hungary August 24 Europe (Valencia, Spain) September 7 Italy September 14 Belgium September 28 Singapore October 12 China October 19 Japan November 2 Brazil​
קצת מידע : 1- מדובר בתוספת של מירוץ , ככה שעונת הפורמולה תגדל מ17 מירוצים ל18 וזה בהחלט צעד מבורך. 2 - ולנסיה והוקנהיים נכנסות אל הסבב עם מירוצים משלהן. הוקנהיים תייצג את הגראנד פרי הגרמני , ולנסיה - שם בדומה למונאקו מדובר במירוץ רחובות, תהיה העיר אשר תארח את הגראנד פרי האירופאי. 3 - עדיין קיימות ספקולציות רבות לגבי סינגפור, לפחות כרגע, מירוץ סינגפור אמור להיות חדשני ויארח בלילה. יש למה לחכות גם בעונה הבאה

NYMets Man

New member
סינגפור אושר כבר

הייתה על זה כתבה לפני שבוע באתר הרשמי של הF1 אני כל כך לא יכול לחכות למירוץ הזה. כבר בתחילת השנה שהתחילו לדבר עליו זה נשמע כל כך אדיר

Thierry Henry

New member
סינגפור הולך להיות מדהים אם ככה.

אני מקווה שהכל יעבור שם בשלום, ללא ספק יהיה ההיי לייט של העונה הבאה. ברוך הבא

NYMets Man

New member
אני מקווה שלא יהיה מואר מדי ../images/Emo6.gif

מעניין אותי איך התאורה תעבוד בכל אופן, כי כמובן לא יהיו מנורות על המכונית שיהיה סטריט רייסינג עד הסוף

Thierry Henry

New member
100 אלף סינגפורים עם סטיקלייטים לאורך המסלול

להביא את המירוצים אל העם

jaguar Stype

New member
התאורה זה לא מה שישנה...

מה שישנה זה שהחום של המסלול יהיה הרבה פחות חם.. הגלגלים יתחממו יותר לאט... מה שלדעתי יגרום ליותר תאונות... אבל נחיה וניראה

Suli

New member
מממ...

1. הוקנהיים צפוי להיות בזמן המושלם למירוצים מהירים. אמצע הקיץ. מקסימום חוסר ריכוז מוביל בדרך כלל למקסימום אקשן. הוא מלא בישורות ארוכות בהן מגיעים גם ל340 קמ"ש על בסיס קבוע עד כמה שאני זוכר 2. הוספת מירוץ סינגפור - מבורך. למרות שמספיק שהסינגפורים יהיו שם וכל המקום כבר יהיה מואר :D 3. עוד מירוץ רחובות זה דווקא לא צעד חיובי לדעתי.

Suli

New member
שים לב

http://www.f1db.com/image//circuit/20000730.jpg (אני מניח שתוכל להבין מכאן מהירויות)

Suli

New member
מה שכן

שמתי לב ששינו את המסלול ועכשיו מגיעים שם במקסימום ל300-310 נו טוב...

tomerol

New member
אחרי השינוי

הוקנהיים נהיה אחד המסלולים הגרועים לדעתי. הוא גם נהיה מגעיל, וגם כרתו מלא עים בשביל השינוי הזה.

למעלה