שבוע הנוער העירוני של כפר-סבא

Adidason326655

New member
../images/Emo70.gifשבוע הנוער העירוני של כפר-סבא../images/Emo70.gif

שבוע הנוער, מאורגן מדי שנה, ע"י מועצת הנוער העירונית של כפר-סבא. השנה, השבוע מחולק לחמישה ימים (לעומת 3 בשנה שעברה). השנה, "ביטוי אישי" הוא הנושא אשר יוביל את השבוע. כפי ששמתם לב, הפרסום לאירוע הוא ענקי! (מאוד ענקי). אני מקווה שאין איש אחד בעיר שלא שמע על האירוע. ואם הוא לא שמע, הוא עוד ישמע! מואהאהאה! בקציור, בשרשור הבא אני מתכוון להציג בפניכם את פירוטו של שבוע הנוער, אתם מוזמנים להגיב ולשאול שאלות. הססמא אשר מובילה את שבוע הנוער השנה היא : Follow The Leader.

Adidason326655

New member
../images/Emo70.gifיום א' - יום התלוות../images/Emo70.gif

מטרתו של יום זה היא לחזק את הקשרים עם עיריית כפר-סבא וגופים אחרים חשובים בעיר. כפי שכבר הבנתם בעבר, ביום זה מתלווים חברי המועצה לאישים חשובים. לדוגמא : יו"ר המועצה מתלווה לראש העירייה / מזכ"ל המועצה מתלווה למנכ"ל העירייה. במהלך היום תתקיים נא שתי ישיבות : האחת ישיבה של כלל מליאת המועצה עם ראש עיריית כפר-סבא (מר יהודה בן חמו). והשנייה ישיבה של מזכירות מועצת הנוער העירונית של כפר-סבא עם ראש העיר אשר בה יועלו נוסעים קריטיים למועצה ולנוער. האירוע זוכה לסיקור גדול בכלי התקשורת מדי שנה.

Adidason326655

New member
לשאלתך עומרי.

אני, ביליתי את הבוקר בישיבות עם ראש העיר. הגעתי למקום, בתור דובר המועצה. בישיבה הראשונה אשר בה היו נוכחים יהודה בן חמו, המועצה, גיא בן גל ועובדי המחלקה לנוער, נאם יהודה והסביר על החשיבות של המועצה והציע דרכי יעול שונות. לאחר מכן, בישיבה עם מזכירות המועצה העלנו נושאים שונים כגון : דחיפות באוטובוסים מרכז ספיר הנהלים החדשים בתיכונים ציוד חדש למועצה סגירת קן ישן וכו'... האירוע מסוקר ע"י כתבים. אם מישהו מתעניין באחד הנושאים אני אפרט, רק תכתבו כדי שלא אתאמץ לשווא.

אני דווקא מעונין לשמוע...

במיוחד על מרכז ספיר ועל הנהלים החדשים בתיכונים. אם תוכל - כתוב סיקור קצרצר על כל אחד מהדברים, אני בטוח שזה יהיה מענין.

Adidason326655

New member
../images/Emo70.gifיום ב' - יום התלמיד../images/Emo70.gif

ביום זה, אשר מפעילה המועצה בשיתוף עם רדיו 99 אסקייפ, יקיימו ניידות של הרדיו, הפעלות מגניבות ושופעות בהורמונים! ההפעלות יתקיימו במהלך השבוע בבתי הספר בעיר. יום זה הוא בסימן ביטוי אישי ומטרת המועצה ביום זה היא להעלות למודעות את הנושא. בנוסף לכך מעלה המועצה את פועלה למודעות בקרב בני הנוער בעיר. האירוע פתוח אך ורק לתלמידי בתי הספר (נע נע בננה!).

Adidason326655

New member
../images/Emo70.gifיום ג' - יום תנועות הנוער../images/Emo70.gif

מטרתו של יום זה היא לגייס חניכים לתנועות הנוער, ולגבש את התנועות (הרי כולנו בני נוער). האירוע יתקיים בשעה 16:00 בקניון ערים והוא פתוח לכלל הציבור! יועברו סנדאות פעלתניות ועוד שלל פעילויות מגניבות. כל תנועות הנוער בעיר ישתתפו באירוע. תנועות הנוער בעיר כוללות את הנוע"ל, השמו"צ, הצופים ובני עקיבא.

Adidason326655

New member
../images/Emo70.gifיום ד' - הפנינג שבוע הנוער../images/Emo70.gif

האירוע שכולם מצפים לו כבר מעל לשנה (
) הפנינג שבוע הנוער! עברי לידר, בת נטף, איפה ג'וש?, כרומוזום 47, דיג'י, משפחת ת.א.ק.ט. וכו' והכל בחינם! הפעלות מטורפות על הכיכר! אירוע בלתי נשכח שזוכה לחשיפה ענקית מדי שנה. (הרבה קונים ניסו ויצאו בלתי מאוכזבים! חחח סתם...) חינם! חינם! חינם! חינם! חינם! חינם! לא עולה אגורה! הכניסה חופשית! דורקס, מחלקת קונדום לכל מי שמגיע (סקס בטוח!!!) אז יאללה, בואו, אל תשבו בבית ותבהו בקירות, צאו קצת החוצה ולא תתאכזבו. שעה 17:00.

Adidason326655

New member
../images/Emo70.gifיום ה' - יום ערכי../images/Emo70.gif

ביום זה, ידונו תושבי העיר באודיטורים ע"ש הרצוג, בנושא ביטוי עצמי אצל בני נוער. האם סותמים לנו את הפה? האם נותנים לנו יותר מדי לדבר? ומהו גבול הטעם הטוב? שעה 18:30 בנוכחות קטיה ריטבין (כתבת המקומון ירוק), גולן שירצקי (יוזם שביתת התלמידים האינטרנטת) וכו'. שווה מאוד לאנשים מלאי הערכים שבכם (כולכם!).

Adidason326655

New member
האודיטוריום זה האולם של הרצוג

לפחות ממה שאני הבנתי אבל אם זה לא מספיק ברור אני אברר גם כתובת. וכן, זה פתוח לציבור!

ba r2 0 1 0

New member
כן זה לייד איפה ששאלו מה עושים לייד

הרצוג.... אז עשו שם את החנייה לאולם.... אז אפשר בטח להחנות שם (למרות שכבר יש חנייה לייד הרצוג אבל אם לא יהיה מספיק) וכבר בטח תראו שילוט או את הכניסה לאולם!

chuti

New member
הצופים!!

הצופים הצופים הצופים!!!! קדימה צופים!!!

Shani Naor

New member
האירוע של השנה.....

מועצת הנוער של כפר סבא עושה כל כך הרבה, וצריך לתת לה קרדיט מלא על היוזמה שלה. תהיה בטוח שאני אהיה שם.... זה הולך להיות האירוע של השנה! תבואו בהמוניכם יהיה כיף ;)

ba r2 0 1 0

New member
היי שני לא ידעתי שאת פה!

זה בר מ- ט'-4! דרך אגב הקוד של הלוקר שלה הוא....... סתם

Shani Naor

New member
:)

חחחחחחחחח בר! P: מה קורה? ומה אתה מאיים לגלות תקוד שלי?! אתה מגלה את שלי ואני מגלה את שלך D:

למעלה