תחרויות אסתטיקה וסקס, היום בתפוז

../images/Emo70.gifתחרויות אסתטיקה וסקס, היום בתפוז

היום בשעה 20:30 תתארח בפורום פרופורציה רפואה אסתטית ד"ר דנה נתן העוסקת בתחום הסרת שיער בלייזר ומערכות מבוססות אור, ותענה לשאלות הגולשים בנושא הסרת שיער בלייזר. אפשר להעלות שאלות בפורום רפואה אסתטית כבר עכשיו.
גילה ברונר, מנהלת השרות הסקסולוגי במרכז לרפואה מינית-בבי"ח שיבא תל השומר, תענה לשאלות הגולשים הערב בשעה 21:00 בפורום זוגיות. אפשר להעלות שאלות בפורום זוגיות כבר עכשיו.
תחרות האדם הכי מקושר בתפוז יוצאת לדרך
כל תפוז מכיר אתכם? אתם מכירים את כל תפוז
זו הדקה להרשם לתחרות, להצביע בעד המתמודדים שלכם ולהינות מהמצב. הזוכה המאושר יקבל את הפרס הכי נחשק שיש: להיות האדם הכי מקושר בתפוז. שווה לא? בטח שווה! אז קדימה, כי התחרות נגמרת ב25.2
נתקלתם בהודעה שעשתה לכם את היום? ראיתם הודעה שאתם מרגישים שכו-לם צריכים לראות? בתחתית כל הודעת פורום ישנו כפתור "המלצה על הודעה" - לחיצה קלה עליו וההודעה המומלצת תגיע אלינו ואולי תזכה לתהילת עולם בזכותכם!"
הבלוג TV יוצא בגרסה חדשה ומשופרת למירב הנוחיות... אתם מוזמנים לבקר, להציץ, ולהתמכר
http://www.tapuz.co.il/blogtv/newBlogTVPrograms.asp

Piece of Wood

New member
../images/Emo32.gifהאאא...אני מאושרת../images/Emo6.gif../images/Emo125.gif

יש לי יסססס...XD חחחח... בינתיים זה רק לניסיון, אז יש רק איזה שלושה ערוצים שלהם [יס אוסקרררררר ו-E! עאאא... שיבת המלך בטלויזיה
], אבל גם זה משו... יחסית לחצי-הוט שיש לי עכשיו :p

MoNeT1

New member
../images/Emo105.gifYES זה שליטה!!^%R

זה הטלוויזיה הכי טובה!!#@$ אין מה להשוות משל הוט!! תהני לך.. :] גם אני ביס.. :] ותאמיני לי שורדים בלי גיא פינס..במיוחד שיש עכשיו Y בעשר.. ועוד יס אוסקר.. אהההה

butterfly211

New member
אני היחידה שנשארת עם פות?../images/Emo28.gif

:|||||||||||| חחח תגידי, בר דיברה איתך בקשר לפורים?

למעלה