ככל הנראה בקבוק תבערה על הרכבת הקלה

מצב
הנושא נעול.
וואלה, כמה שאתה ציוני....
הייתי....9 דורות, וזה נגמר לי: ועוד:
אם רוצים להתחמק משלטונות המס הישראליים, מוסיפים גם מכשיר נייד לא של חברה ישראלית ! אפשר לרכוש באירופה בזול אייפון 4 או בעוד חודשיים אייפון 5 ולהירשם לחברה זרה כמו וודאפון או סלנט באנגליה ורק במכשיר הזה לנהל שיחות הקשורות לחשבון. בהרבה מקרים זה יוצא אפילו זול יותר (השיחות) מהחברות הישראליות אם יש לך דרכון אירופי !!! חובה לרשום את המכשיר על שם בדוי וזו גם החובה לפתוח חשבון בנק בחו"ל בשם בדוי ללא שום שייכות ליהודי או לישראל. יש לצרף לבנק מסמך המעיד כי השם מפוברק או ליידע את מנהל הבנק המתאים על-מנת שניתן יהיה לבצע פעולות בחשבון. אין להירשם לפאיי-פאל תחת סיומת IL בשום פנים ואופן. וכאשר נמצאים בחו"ל, אין לערוך שום שימוש במכשיר פלא-פון ישראלי. כאשר מבצעים פעולות פיננסיות, יש להוציא את הסוללה מהמכיר הנייד על כל מקרה ולנחזיר את הסוללה לנייד המושבת רק לאחר שעה מאז סיום הפעולה האחרונה. נייד כבוי עם סוללה עדיין משדר אות מיקום ! נייד ללא סוללה הוא מת ואינו משדר כל אות העלול להסגיר את מיקומך. אם את חייבת לשלוח מכתב מהארץ לבנק בחו"ל, אין לגעת בנייר המכתבים ללא כפפה, יש לכתוב אותו עם כפפות ניילון חד פעמיות, להקפיד לא לגעת במעטפה ביד חשופה, אין להדביק את הבול עם רוק, אלא עם אצטון בלבד ! יש לשלוח אותו מבית דואר בעיר אחרת ובשעת ערב אם ניתן. עד כאן שיעור להיום בנושא רוג'ר מור...
ועכשיו ברצינות: אם תאמצי רבע מהעצות שלעיל, תהיי מסודרת....

cwen

New member
הערה שלך לא במקום. הרכבת הקלה תכיל בעיקר שני
סוגי אוכלוסייה: חרדים וערבים. האליטה האשכנזית-חילונית-משכילה כבר עזבה ברובה את העיר וגם אלו שנשארו - רובם נוסעים ויסעו ברכב פרטי. אתה גם לא תראה אותם בשעה שאתה רואה דוסים-ערבים ושווארצס אחרים ברחובות כי הווזווזים עובדים..... ראיתי את האןוכלוסייה שבאה לקניון מלחה, מרכז העיר, קניון תלפיות האחים ישראל, קניון הדר, קניון הפסגה, קניון גילה ועוד......99 אחוז שייכים לקבוצת דוסים-ערבים ושווארצס....אנחנו הפכנו למיעוט בעיר הזו ונדמה לי שאתה נמנה על הקבוצה שלי האיכותית או שמא אני טועה? כנראה שאני טועה...
מצד שני, אם יהיו הרבה נוסעים ערבים
הסיכוי שמחבל ינסה להוריד את הרכבת עם טיל ילך ויקטן, לא? גם המחבלים הכי פסיכים נוטים לא לנסות לפגע במקומות בהם יש ערבים.

סוגי אוכלוסייה: חרדים וערבים. האליטה האשכנזית-חילונית-משכילה כבר עזבה ברובה את העיר וגם אלו שנשארו - רובם נוסעים ויסעו ברכב פרטי. אתה גם לא תראה אותם בשעה שאתה רואה דוסים-ערבים ושווארצס אחרים ברחובות כי הווזווזים עובדים..... ראיתי את האןוכלוסייה שבאה לקניון מלחה, מרכז העיר, קניון תלפיות האחים ישראל, קניון הדר, קניון הפסגה, קניון גילה ועוד......99 אחוז שייכים לקבוצת דוסים-ערבים ושווארצס....אנחנו הפכנו למיעוט בעיר הזו ונדמה לי שאתה נמנה על הקבוצה שלי האיכותית או שמא אני טועה? כנראה שאני טועה...
אם כך, אפשר להרגע...
למי יהיה עניין לפגוע דווקא באוכלוסיות האלה?

אם כך, אפשר להרגע...
למי יהיה עניין לפגוע דווקא באוכלוסיות האלה?
מעל 71000 פיגועים שהיו עד היום בתחבורה
הציבורית בארץ מאז ספטמבר 1893 מראים מגמה ברורה: ערביי הארץ לא עושים הבחנות על-פי רוב בפוגעם בתחבורה. באלפי ארועים (כל ה-71000 מתועדים אחד לאחד) נפגעו ערבים אחרים כאשר במאות - יותר ממספר היהודים בארוע כך שלא ממש את יכולה להירגע......ארגון אל-קאידה מתכנן היטב את הפיגועים הגדולים בארץ ואין ספק שקניונים, אוטובוסים, רכבות והרכבת-הקלה בירושלים הם המטרות העיקריות. ברור שחלק מהפיגועים יסוכלו אך ללא ספק חלקם יצליח והפגיעה בתחבורה הציבורית היא ודאית. עכשיו תישארי רגועה......................................................

אביתר תתבייש לך!
מי אלה השווארצס שלך? תתבייש.. מה אתה מפלג בין יהודים? רק אשכנזים הם "איכותיים" ו"עובדים"?? שום מילה חוץ מתתבייש לך..

הייתה נוסעת שלא הספיקה לדלת בשועפת
ואז היא צרחה ונתנה מכות לדלת עד שכמה לחצו על הכפתור ופתחו לה את הדלת. אף אחד לא הביא שקי מזון, חלק מהנוסעים באו לבילוי וחלק חזרו הבייתה
זה בסדר. עם הזמן גם יובילו בה דברים נוספים
לבית חנינא ומבית חנינא....

giba70

New member
יתכן ונזרק בקבוק תבערה על הרכבת הקלה בירושלים. הנה מידע שהגיע מחבר קרוב הקרוב לצלחת: "בקבוק תבערה ואבנים על הרכבת הקלה: מעדותו של אחד מעובדי התחנות, סיפר כי היו זריקות אבנים ובקבוק תבערה שגרם נזק לקרון. טוען כי הדבר לא פורסם בכדי לא לעורר פאניקה בציבור". אז עכשיו זה כבר פורסם ואסור בשום פנים ואופן להסתיר מהציבור את הענין, במידה והוא נכון. אינני יודע אם הארוע אכן היה אך המקור שסיפק את הידיעה נחשב לאמין ביותר ! נשמח לפרטים נוספים או אימות הידיעה.
אביתר! הנה משהו בדיוק בשבילך!
ערב עיון על מרכז העיר אז ועכשיו.

אוהד11

New member
יתכן ונזרק בקבוק תבערה על הרכבת הקלה בירושלים. הנה מידע שהגיע מחבר קרוב הקרוב לצלחת: "בקבוק תבערה ואבנים על הרכבת הקלה: מעדותו של אחד מעובדי התחנות, סיפר כי היו זריקות אבנים ובקבוק תבערה שגרם נזק לקרון. טוען כי הדבר לא פורסם בכדי לא לעורר פאניקה בציבור". אז עכשיו זה כבר פורסם ואסור בשום פנים ואופן להסתיר מהציבור את הענין, במידה והוא נכון. אינני יודע אם הארוע אכן היה אך המקור שסיפק את הידיעה נחשב לאמין ביותר ! נשמח לפרטים נוספים או אימות הידיעה.
לי ידיעות אחרונות מהבוקר, שגרירות ארה"ב אוסרת
על עובדיה בירושלים לנסוע ברק"ל, משום שלטענתם, הרק"ל עדיין אינה בטוחה

מצב
הנושא נעול.
למעלה