מה מתבשל לחג ?

dafgol

New member
../images/Emo71.gif מה מתבשל לחג ?

אצלינו זה קל יחסית השנה.... בערב חג אצל ההורים (אני מכינה רק פשטידה לארוחת ערב החג) בחג אצל ההורים של גיסתי לעתיד (ברחובות...) ביום השני של החג....נראה לי נצא לטייל ולמסעדה, לחגוג את היומולדת שלי וסתם לבלות קצת עם הבנים לפני הניתוח. בשבת....למי יהיה כח לאכול בכלל ?
מה מתבשל אצלכם?

לולי72

New member
או אה מה מתבשל

אז אצלנו כמו שאתם יודעים לירון הוא הבשלן: בערב חג אנחנו מארחים את חמותי וגיסתי האהובות ולכן מכינים: בקר ברוטב פטריות, עוף בתפוזים, לביבות ארטישוק, אורז עם פירות יבשים, עוגת דבש עם בננות ופקאן, סלט פירות ועוד איזה קינוח וסלטים כמובן, אמא של לירון אחראית לגפילטע, לסלט סלק ולחזרת. בחג בצהריים - אצל ההורים שלי. בשישי שבת - בבית וגם אצל ההורים שלי.

S r 35

New member
אצלנו ../images/Emo71.gif

ארוחת ערב החג אצלי: מתבשלים דג סול ברוטב שמיר. חזה עוף ברוטב פטריות. סלט עגבניות שרי עם בזיל וצנוברים. סלט עלי בייבי עם גרגרי רימון, סלט חצילים רומני (באחריות אמא שלי שעושה את זה הכי טעים בעולם - אף אחת במשפחה לא מנסה ולא מתיימרת להתחרות איתה) קיש עשבי תיבול - שאני קונה מקונדיטוריה מעולה בהדר. וכמובן גפילטע-פיש (באחריותה הבלעדית של חמותי = אני לא מבשלת את זה ולא נוגעת בזה
) ארוחת הצהריים חג ראשון - שוב אצלי: שוקיים בדבש בתנור. לשון (שוב באחריות אמאשלי), אורז, תפוחי-אדמה ברוזמרין וסלטים. היום השני של החג: מספיק עם המשפחתולוגיה. יוצאים לטייל. אוכלים את השאריות שנשארו. ובערב מוזמנים לארוחת ערב עם חברים קרובים ואהובים. שיהיה חג שמח וטעים לכולם

dafgol

New member
אניטה? שרית?

מה זו דממת האלחוט הזו? מה אתן מבשלות ומכינות לחג ? שרית רק תזכרי לא לעבוד קשה ..... אני כבר מפנטזת על המרק שאמא שלי מכינה למחר בערב......

frige

New member
השנה אני בחופש - בערך

השנה הכי הרבה אני מבשלת את התינוקי בבטן, מתבשלת מהחום. הערב אנחנו אצל ההורים שלי (אבא שלי אחראי, לפי מתכונים שלי על גפילטע פיש, צלי בקר בתנור, סלטים), אני אכין אורז ותוספת לאורז של פירות יבשים עם שקדים, עוף בגריל בשביל הילדים. אלי מביא מאמא שלו את הברכות. מחר אנחנו אצל ההורים של אלי. מקווה לעבור את השבוע בלי ללדת, לא ממש בא לי שהברית תיפול ביום כיפור. מאחלת לכולם חג שמח, שנה טובה והמון המון בריאות ואושר. לא לשכוח א-ה-ב-ה.
שרית

LANIT1

New member
אני הצטרפתי לבישולים של אמי ../images/Emo24.gif

הכנתי עוף בגריל ממולא באורז פשטידת תפוח אדמה ושעועית צהובה מבושלת.. אמא שלי הכינה דג נסיכה ברוטב מרוקאי לשון פרוס עם פטריות פרוסות בשר בקר ברוטב קציצות דג מטוגנות שהכינה בעצמה וסלטים חצילים , סלק , גזר ועוד בסגנון מזרחי. וסיר של דלעת עם צימוקים ופירות יבשים שמכינים לברכות משהו אגדהההההההה.. שנה טובה וטעימה בתאבון

למעלה