הפורום הזה נעשה פורום מסיבות

ZeusMan

New member
../images/Emo72.gif הפורום הזה נעשה פורום מסיבות

מישהו מוכן לדבר על קצת מוזיקה ?

למה מדברים על מסיבות שלא מנגנים

בהן מוזיקה? הגישה שלי היא שצריך לדבר על הכל כאן כל עוד זה קשור לרגאיי. במידה ויהיו יותר מדי שרשורים באותו נושא הם יודבקו לשרשור אחד גדול וכך לא יהיה עומס בפורום. מה גם שכאן אי אפשר להקפיץ הודעה אחרי שלושה ימים וזה נראה לי זמן לגיטימי מספיק-לא יותר מדי ולא מעט מדי, אחרי שלושה ימים הנושא ימוצה. שומע עכשיו: richie spice-high grade inna mi chalice

ZeusMan

New member
אהבתי את סוף ההודעה... ../images/Emo6.gif

שמע... על רמת העיקרון... אני פשוט מצפה ליותר המלצות... אני מאמין בפיתוח מוזיקלי... אולי כרגע רוב החברה בפורום יותר בקטע של מסיבות רגאיי... וזה בסדר גמור... אני אמתין לחברס שיבואו עם המלצות שיעזרו לי לדעת יותר...

מסכים איתך.

אז בוא בינתיים נתחיל בזה שנרשום כל אחד מה מתנגן אצלו, כל עוד זה שיר רגאיי. מקובל? זאת התחלה, ובנוסף יש גם פינות, וזה עוד בלי קשר לכל שאר השרשורים. אל תילחץ, הפורום כולה שבוע באוויר וכבר יש 7 עמודים, מה שאומר שהוא זורם מצויין! שומע עכשיו: morgan heritage-inna dem ting

ZeusMan

New member
לא התכוונתי לגרום ללחץ.. ../images/Emo140.gif

שורה תחתונה פורום מצוין מאן...

היום יום חמישי 10.11..

מסיבת רגאיי בסלואו משה, רח' המחוגה 4 פלורנטין.. יסאיה קרו וגימ"ל סאונד סיסטם מפציצים מהשעה 23:00.. כניסה חופשית ואלכוהול מוזל! ואל תגידו שאנ'לא מעדכנת אותכם במסיבות.. יום טוב.. -כשף!

חח תראה איזה סאטלה אתה..

בתחילת השרשור ציינו שהפורום הפך לפורום מסיבות.. אז לא יודעת, המוח שלי שידר לי לכתוב בשירשור הזה ת'הודעה על היום.. לך תבין מוחות של אנשים.. סתם צחוקים.. -כשף!

Dtiup

New member
כרגע מתנגן אצלי הפלייסליסט של

לאקי דיוב lucky dube אמן מצויין רוטס טוב... אחלה מסרים.. ואחלה מוזיקה. מומלץ מאוד.

למעלה