איפה יש הרבה תאונות?

../images/Emo73.gifאיפה יש הרבה תאונות?../images/Emo73.gif

כפי שכתבתי גם בעבר, בכפר סבא נרשמה עלייה במספר התאונות משנה שעברה. ב2005 היו 171 תאונות (עלייה של 9% משנה שעברה). הצמתים הכי מסוכנים:
התע"ש- ויצמן
טשרניחובסקי- דרך השרון
אז"ר- כהן
בן יהודה- הגליל
גולומב- כצנלסון
התע"ש- דרך הפועל
ויצמן- נורדאו
ויצמן - סוקולוב
טשרניחובסקי - משה סנה (הנתונים נלקחו מתוך כתבה שפורסמה בעיתון "ירוק") האם הייתם עדים לתאונה בכפר סבא? האם יש רחוב שלדעתכם יותר מסוכן מאחרים?

chuti

New member
אני הייתי עדה..

בהרצל..לא תאונה חמורה אך בכל זאת תאונה...תאונה בשל חוסר זהירות..אמנם זה לא תאונה גדולה אבל זה היה מפחיד..באותה שניה שזה קרה הכל היה נראה פתאום מטושטש

Super Chuly

New member
תאונות

אני עצמי הייתי מעורבת בתאונה לפני כחודש ממש שכונה שלי. שכונת גני השרון בנויה לא באופן החכם ביותר מבחינה תעבורתית. נסעתי עם חברה (היא נהגה) ונסענו על הכביש המקיף את השכונה. כשעברנו ליד אחת היציאות הצדדיות מהרחובות (שאגב ,אין עליהם תמרור או מראה, או שומדבר) יצאה נהגת מהרחוב במהירות ובלי להביט ונכנסה בנו. אחרי התאונה זה כמעט קרה לי שוב, עם אמא שלי ועם נהגת אחרה שיצאה משם ובמזל אמא שלי הספיקה לבלום בזמן, ובכלל, בכל 12 השנים שבהן אני גרה בגני השרון, כל יציאה מהרחוב לכביש המקיף את השכונה היא סכנה בפני עצמה, ולא משנה כמה פעמים פנינו לעירייה בבקשה לשים שם מראות, כלום לא מתרחש. ליהי :)

Double U

New member
תאונות

הצומת הכי מסוכנת היא טשרנחובסקי-לוינסקי, לא? ככה לפחות פירסמו בכתבה לפני כמה זמן ב"קול הכפר". כשעברתי בצומת הזאת פעם העמוד תאורה שהיה ליד היה מכופף כי מכונית נתקעה בו. יש גם את צומת לוינסקי-סירקין שאי אפשר לדעת מאיפה תצוץ מכונית.

למעלה