גמר חתימה טובה לכולנו!

oracle

New member
../images/Emo74.gif גמר חתימה טובה לכולנו! ../images/Emo63.gif

SuLeRu

New member
גמר חתימה טובה =]

מיצטערת על הכל.... עם פגעתי, העלבתי או כל דבר אחר.... ^^ גומנה ^^

גמר חתימה טובה לכולם^__^

מצטערת על כל דבר רע שאמרתי, מצטערת אם פגעתי במישהו, ומצטערת על כל הדברים הטפשיים שאמרתי על איומי האמאסאקי.X:

גמר חתימה טובה וזה...

...אבל אני לא מצטער על כלום!!! כולכם זונות!!! סתם-סתם... לאיידע, לא אמרתי דברים רעים פה. =))

nadav1232

New member
גמר חתימה טובה ^_^

צום קל.. ^^ וגם אני מצטער אם פגעתי במישהו O:

sonaku

New member
גמר חתימה טובה!

ומזל''ט לכל היפנים שנולדו בזמן האחרון @_@;

sonaku

New member
שירשור סליחות! :(

סליחה לכל מי שפגעתי בו פה,או בכלל,אי פעם. סליחה לגאקט שאני לא אוהבת אותך. סליחה למאנה שאני קוראת לך לפעמים קוקסינל P: סליחה לקאנה..הא,בעצם את צריכה לבקש ממני סליחה! את מפחידה אותי >.< סליחה לכל הג'ייפופיסטיות המטרידות האלה שאני יורדת עליהן לפעמים... סליחה ללירון-שאני לא סובלת את קאט-קוןXD אבל מה לעשות,זה פשוט מזעזע לפעמים. סליחה לכל הפאנגירלס...אני לא יכולה לסבול שצועקים לי יותר מידי זמן ''גאקטטטט!!!!@#$%^& OMG'' באוזן... סליחה לסמדר...שאני יורדת לפעמים על גאקט ומגזימה... סליחה לאיומי המאסאקי,השם ישמור אותה ואת הניתוחים פלסטיים שלהXD; סליחה לכל היפנים החמודים שמתישהו בעתיד ניפגש ואני אקפוץ עלייהם!!!!!1111 סליחה לסיסאן-שאני סטוקרית וירטואלית מטרידה במיוחד...P: סליחה. ):

סליחה~

סליחה לכל מי שפגעתי בו פה, או בכלל, אי פעם. סליחה לים שהעתקתי את המשפט הקודם (XD) סליחה לאיומי האמאסאקי שאמרתי עליה המון דברים ממש טפשיים סליחה לקריסטאל קאי, מאותה הסיבה סליחה למאנה, שאני גם יורדת עליו לפעמים בלי שאף אחד מפה יודעXD ו....סליחה על ההודעה הטיפשית הזוD: (וסליחה לוומפע על זה שאני ג'ינג'ית ורזהOם מה, היא ביקשה שאני אכתוב את זה>>)

sonaku

New member
XD

לי היו יותר סליחות נהנה בננה~!~ וואי..זה היה ממש מטופש כרגע ._.;

*הערה*

וומפע הייתה אצלי כשכתבתי את ההודעה הזו והיא אמרה בצחוק "וסליחה שאת גינג'ית ורזה" אז כתבתיXDDD (וואי, אני באמת מפגרת~)

ayumi3000

New member
אני...

לא יודע אם פגעתי במישהו ספציפי אבל אני אגיד סליחה לכל האנשים הקרובים אליי, לכלב שלי (לא שעשיתי לו משהו רע), לחברים שלי, לאנשים הפורום כאן ולכל בן אדם שפגעתי בו בדרך זאת או אחרת, סליחה!

nadav1232

New member
סליחה

סליחה, אין לי ראש עכשיו לכתוב את כל זה, חזרתי מצום הכל.. הראש שלי @_@ XD

Tomiko8

New member
סליחה.

סליחה לכל מי שפגעתי בו. סליחה שנעדרתי מפה לכמה זמן. סליחה לפלאפון שלי שלא טיפלתי בו טוב והוא התחרפן. ;~; סליחה למי שחירפנת אותו במסנ. סליחה למי שלא רשמתי לו בכלל במסנ. סליחה שאני רושמת מסנ ולא מסנג'ר. סליחה שאני מכורה לסימס. סליחה שאני כמעט ולא שומעת ג'יירוק. סליחה שהעתקתי קצת מים. סליחה שרשמתי את זה באיחור. סליחה למי שקרא את זה. סליחה למי ששונא את המילה סליחה. סליחה שעקפתי אותך בסליחות ים.
סליחה שאין לי עוד סליחות. סליחה.

Tomiko8

New member
../images/Emo7.gif

תלוי אם לרשום מסנ במקום מסנג'ר זה דבר רע

sonaku

New member
זה לא דבר רע,זה קיצור. זה מותר ם:

אלוהים סולח לך. XD

למעלה