השנה שעברה
השנה שתבוא

dafgol

New member
../images/Emo75.gif השנה שעברה ../images/Emo74.gif השנה שתבוא ../images/Emo75.gif

בלי ששמנו
, או שאולי כן שמנו לב.... מסתיימת לה עוד שנה עמוסה מלאה גדושה בהכל - בטוב ברע בלא נורא.....בשמחות חגיגות רגעים מרגשים, כמו גם אסונות, כאב, עצב, מחשבות תהיות והרבה מסקנות והחלטות לעתיד.
איך עברה השנה שלכם?
האם עמדתם בציפיות של עצמכם לשנה המסתיימת ?
מה תאחלו לעצמכם לשנה החדשה הממשמשת ובאה ? שתהיה לכולנו שנה טובה בריאה שמחה ומאושרת
שלכולנו יהיה הכל
כן....גם אצלינו מתחילים סיכומי סוף השנה ....יאללה תחשבו על זה קצת...ושתפו.
דפנה

../images/Emo74.gif שנת תשס"ח שנה טובה ומתוקה ../images/Emo75.gif../images/Emo57.gif

נכון עוד שנה עברה, עוד נה מאחורינו......... הייתה זו שנה לא קלה אך מאתרת מאוווווד עם הרבה סיפוקיים !!!
בגדול כן עמדתי בכל ציפיותיי אך תמיד אני שואפת ליותר...... וכך אמשיך בדרך זו !!!!
מאחלת אני לעצמי ולכולנו כאחד.....שנה טובה ומתוקה......
שנת אושר .....
שנת שלום.....
שנת בריאות......
שנת אהבה .....
שנת שמחה ....
חג שמח..... שנה טובה ו..... גמר חתיחה טובה שולחת הרבה
ו........
אוהבת דניייייאלה

dafgol

New member
דניי חברתי היקרה ../images/Emo24.gif

מאחלת לך שנה נפלאה והגשמת כל שאיפותייך וחלומותייך
שנה נפלאה לך ולכל המשפחה המקסימה שלך

סיכום השנה שלי

השנה שלי עברה אם המון תהפוכות רגעים שמחים לצד רגעים עצובים , בחלק מהדברים שהצבתי כמטרות בשנה זאת הצלחתי להשיג אבל חלק לא אני מאחל לעצמי בריאות אושר ועושר הצלחה במציאת עבודה (או בקיצור כמו שמשהי אחלה לי שכל משאלותי ושאיפותי יתגשמו לטובה בשנה הממשמשת ובאה ) אני כמובן מאחל גם למצוא עבודה טובה ונעימה בשנה החדשה כי השנה הזאת כבר זה לא יקרה

S r 35

New member
למי יש כוח לסיכומים? ../images/Emo178.gif

אני בקושי מסכמת את הערב
אני לא יודעת איך אנשים מסתדרים עם שלושה ילדים ויותר. השניים שלי גמרו אותי סופית היום
אחרי אחה"צ רווי סידורים, עניינים וטיולים... כולל ביקור אצל חבר של ניר .... אנחנו סוף סוף בבית. הם עוד לא ישנים. אני דקה לפני אשפוז באברבאנל
אולי אסכם כשאהיה במצב שפוי יותר.

dafgol

New member
יוסי יקירי ../images/Emo24.gif

עברה עליך שנה עמוסה מהכל (אתה מוזמן לשתף אם בא לך כמובן), גדושה במשימות ויעדים. מאחלת לך למצוא עבודה במהרה,להמשיך לחלום ולהמשיך להגשים את כל תוכניותיך. שנה נפלאה

לולי72

New member
השנה שלי:

עברה במהירות, לצערי עם גילוי מחלת האנדומטריוזיס שממנה אני סובלת והקושי הכרוך בזה וההכרה שמחלחלת לאיטה שהבאת ילד שני תהיה לא קלה כמו שחשבתי לפני שנה ושנצטרך לעשות את זה ע"י הפריות.
אכן היו לי ציפיות מעצמי - כמו שכתבתי לעיל, לפי התכנון שלי הייתי אמורה לחבוק עכשיו עולל קטן, אבל זה לא יצא לפועל (רק בינתיים).
לשנה החדשה אאחל קודם כל לכולנו בריאות, פרנסה טובה, שנהיה מאושרים, שנזכה לשמוע רק דברים טובים ובשורות משמחות ושבשנה הבאה אפתח את השנה עם תוספת חדשה, כי בסופו של דבר אני אופטימית למרות הקושי הגדול שאני חווה והכאבים שכרוכים בזה (במחלה) (כמו עכשיו שאני כבר אחרי אופטלגין). וחוץ מזה התחלתי דיאטה, אז אני מקווה שבזה לפחות אצליח - המטרה - לרדת 10 ק"ג. שתהיה לכולנו שנה טובה ומתקה

dafgol

New member
עדן חברתי היקרה ../images/Emo23.gif

כל מה שיש לי לאחל לך, אאחל באופן אישי כמובן, אבל גם מעל גביי הפורום רוצה לאחל לך את כל הטוב שבעולם - מגיע לך
מאחלת לך שנה של רוגע ושלווה נפשית שתביא איתה בשורות נפלאות וחדשות מבורכות
מאחלת לך שנה של בריאות נטולת כאבים פיזיים ונפשיים, שנה של שמחה ונחת. אוהבת המונתלפים
אני

frige

New member
אז הנה מה שכתבתי בסוף השנה

האזרחית ושאיפותיי. אתם תקבעו אם עמדתי בסטנדרטים. למרות שממש בשיא התמימות רשמתי את זה בזמנו, לא עברו הרבה ימים והגשמתי את זה בלי בכלל להתכוון. "מה אתם מאחלים לעצמכם לקראת השנה האזרחית החדשה ? המון בריאות, שכל הבדיקות שאעבור יעברו לטובה. שאמשיך להיות רעיה טובה ואמא טובה. שאישי וילדיי יהיו בריאים. שההורים והאחים שלי יהיו בריאים, שכל האהובים והאוהבים סביבי יהיו בריאים. מאחלת בספטמבר להכניס את אלעד ואיתי לגנים ולמצוא עבודה טובה ומכניסה. שתמיד יהיה יותר טוב. שנשאף תמיד מעלה מעלה ותמיד נדע שמחר הוא יום חדש, יפה יותר, חכם יותר, זוהר יותר. שאמשיך להיות מי ומה שאני. שהחיוך ימשיך להיות על פניי ושתמיד אמשיך לצחוק ולשמוח. ששמחת החיים לא תעזוב אותי ושהאנרגיות החיוביות שלי רק ייתעצמו. שאמשיך לשאוף להיות יותר טובה. איזו מטרה אתם מציבים לעצמכם בשנה הזו ומתחייבים עוד שנה מהיום להוכיח שהגעתם למטרה ? להישאר רזה. חחח. ואם להשמין אז רק עם מישהו/מישהי/מישהם בתוך הבטן (חולת נפש שכמותי???) איך אתם מסכמים את השנה האזרחית שאוטוטו מסתיימת לה ? בכללי בשבילי היתה שנה נפלאה, שנה שבה זכיתי יום ביומו לראות את הניסים שבחיי מתממשים לנגד עיניי. את הילדים שלי גדלים ובכל יום ביומו עושים דברים חדשים. בכללי, אני מאוד אוהבת את החיים שלי. אפילו המלחמה כמה שהיה קשה, גרם לנו ל-3 הילדים במשפחה שלי (אחי ואחותי) והמשפחות שלהם להיות חודש ביחד, התגבשנו יותר (תמיד היינו גם ככה) ולמדנו עוד יותר להעריך ולהגיד תודה על מה שהתברכנו בחיים. מה אתם מאחלים לחברי וחברות הפורום ? שכל שאיפותיכם ייתגשמו. שתהיו בריאים, שהילדים וההורים ובני משפחתיכם וחבריכם יהיו בריאים. שנעשה מפגשים כיפיים. שנמשיך לפרגן ולאהוב ולתת אחד לשני. אוהבת אתכם פורום יקר שלי. חם ואוהב. שרית ================= אז זה מה שכתבתי בזמנו, ועומדת עדיין מאחורי כל מילה ומילה. חחח, רזה אני כבר לא, אבל
טו יצטרף פשושון חדש למשפחה שלנו. נכתב ב- 28.12.2006, יומיים לאחר מכן אישפזו את איתי (למי שזוכר) והיינו בבית החולים 5 ימים. וסת אחרונה היתה ב- 1.1.2007, יום לאחר מכן עברתי את צילום ה-C.T שהתשובות היו טובות. ו-שבועיים לאחר מכן הייתי כבר בהריון. מישהו רוצה להמר מתי תהיה הלידה??? התאריך הסופי הוא 8.10.2007. למרות הכל ואף על פי, החיים יפים. שנה טובה ומקסימה שתהיה לכולנו. עושה שלום במרומיו, הוא יעשה שלום עלינו ועל כל ישראל ואימרו - אמן. שרית

לולי72

New member
שרית, משום מה אין לי השערה

מתי תהיה הלידה שלך, אולי ב - 5/10? כי זה גם יום ההולדת של אחותי.

dafgol

New member
שרית אהובתי ../images/Emo24.gif

אני חושבת שתלדי בן
לגביי הלידה עצמה.....לדעתי תלדי לקראת סוף החודש או ממש בימים הראשונים של אוקטובר - בסוכות, יען כי אוטוטוטו
קחי לתשומת ליבך
4.10 יום הולדת 60 לאמא שלי
6.10 יום הולדת שנתיים לרזי
18.10 אחי מתחתן
אי לכך ובהתאם לזאת.....שאר התאריכים פנויים
העיקר שתהיה לך לידה קלה מהירה ונטולת כאבים
שאת וג'וניור תהיו בריאים
מאחלת לך שהכל יתגשם לך ולגברים של חייך
דפי

W a r r i 0 r

New member
../images/Emo119.gif שנה לא קלה בהחלט עברה על כוחותינו.

השנה התחילה בלימודים לפסיכומטרי והוצאת ציון לא משהו במבחן, המשיכה לזה שמצאו לסבתא שלי סרטן, המשיכה ללימודים להשלמת בגרויות וציונים טובים, אך גם לזה שסבתא שלי נפטרה מהמחלה 4 חודש אחרי גילויה, בהמשך כל העניין של הקבלה העצמית והיציאה מהארון, שדי העיקה. בסוף גם אני נאלץ לעשות את מבחן הפסיכומטרי פעם נוספת... מהשנה החדשה אני מצפה: הצלחה בלימודים וירידה במשקל, הרבה בריאות לי ולמשפחתי, ובע"ה אני חייב למצוא אהבה, לראשונה להיכנס למערכת יחסים עם בתקווה אני יקיר מישהו..

לולי72

New member
WarriOr

השנה גם לי לא הייתה קלה - בנוסף לכל מה שפירטתי קודם, אחות של אבא שלי נפטרה לפני כחודשיים גם ממחלת הסרטן, חודשיים לאחר גילוייה אך זה היה כרוך גם במחלת דם נדירה שממנה היא סבלה מאז גיל 18 ועד שנפטרה בגיל 53, זו מחלה איומה ונוראית ובמיוחד עכשיו שהחגים מתקרבים זה לא קל בכלל, אני רואה את זה אצל אבא שלי ואצל סבתא שלי.

למעלה