שנה טובה ומתוקה מ

dafgol

New member
../images/Emo75.gif שנה טובה ומתוקה מ../images/Emo74.gif

מקווה שכולם קיבלו את המסר ששלחתי לכל חברי וחברות הפורום
אתם מוזמנים לשרשר כאן ברכות שנה טובה לכל חברי וחברות הפורום, לעצמכם ולכל מי שהייתם רוצים לברך (גם אם לא ידעו או יראו את הברכה שלכם) .....תרגישו חופשי... שנה טובה ומתוקה מ
דפנה

dafgol

New member
אני רוצה לברך את גלעד אהוד ואלדד ../images/Emo104.gif

בנים יקרים, אני רוצה לאחל לכם שנה טובה, מאחלת לכם שהשנה תחזרו הביתה, בריאים ושלמים בגוף ובנפש
מאחלת לכם שהשנה תזכו לחזור הביתה, לחבק את יקירותיכן,יקיריכם ואהוביכם. מאחלת לכם שהשנה יגמר הסיוט הנורא והקשה מנשוא ותחזרו אלינו
מדינה שלמה מתפללת מקווה מייחלת לחזרתכם הביתה במהרה, בריאים שלמים וחזקים
גלעד אלדד ואהוד שתהיה לכם השנה הכי טובה ומתוקה - בבית עם המשפחות ועם כל עם ישראל שמחכה לכם ב
ולא מפסיק לחשוב עליכם

frige

New member
שנה טובה../images/Emo74.gif../images/Emo75.gif

מצטרפת למילים היפות של דפנה על החטופים שלנו. מאחלת לכולם שנה טובה ומקסימה. שנה מבורכת ויפה. שנה של אהבה והגשמה. וגם שנה שבה סוף סוף נצליח לנצח במלחמה הקשה ביותר - תאונות הדרכים. כל שנבקש לו יהי.
שרית

S r 35

New member
שנה טובה - פורום יקר ../images/Emo74.gif

"שנלמד לחיות עם מה שיש ולא נחפש דבר אחר אבל נמשיך ונבקש מילת תפילה אחת יותר יותר אהבה, יותר הקשבה, יותר אמונה בין אדם לאדם יותר שלום, יותר תקווה פחות קנאה ושנאת חינם יותר נשמה, יותר אלוקים יותר הבנה ביני לבינך" (יונתן גפן) מאחלת לכולנו שנה מתוקה שנת אור, אושר ושמחה שנת שלום, בריאות, שלווה ומימוש כל משאלות הלב ....

LANIT1

New member
שנה טובה ומתוקה לפורום מגדל העמק

מאחלת לך שנת בריאות , שנת אושר שנה של נחת ושלווה שנה של התגשמות משאלות וחלומות. שנה של ביטחון שנה של פרנסה טובה שנה של הצלחות מאחלת לכולכם מכל הלב שנה מתוקה כדבש אוהבת אניטה

שנה טובה ומתוקה לכל חברי הפורום ...

שכל משאלותים חלומותים ושאיפותכים יתגשמו לטובה המון בריאות אושר ועושר והצלחה בשנה החדשה לי אישית אני מאחל למצוא עבודה חדשה בשנה הזאת וגם למצוא את האחת שתיהיה שלי וכול דבר שיבאו והוא טוב אני יקבל בברכה ובזרועות פתוחות

eמוקינדר

New member
שנה טובה לשכנים

שכנים יקרים שלנו... שנה נפלאה מלאת אור ואהבה וחום ומשפחתיות בריאות ויצירה..הרמוניה ורגיעה והתפתחות אישית מאחד שגר לידכם בחור שבקצה הסרגל.רק טוב שיבוא עלינו ...גמר חתימה טובה.

למעלה