שנה טובה ומתוקה

S r 35

New member
לילה טוב ../images/Emo29.gif

קודם כל, מתנצלת על ההעדרות מהפורום. לא שכחתי אתכם, פשוט המחשב שלי גילה סימני שביזות מתקדמים. הוא זייף לי במשך כל השבוע ולא הצלחתי להתחבר לאינטרנט. היום הכרחתי את בעלי לבדוק מה קרה, הוא גילה כמה חוטים רופפים ו ... אני שוב בעניינים ומבקרת כאן בשמחה
רוצה לאחל שנה טובה, מתוקה, בריאה ומאושרת לכל אחד ואחת מכם
אניטה - הרבה ברכות מזל-טוב לנישואי אחיך. ולך ברכות להצלחה בעבודה החדשה ובחיים בכלל. מקווה שתמשיכי להעשיר לנו את הפורום במתכונים טעימים ובהודעות נחמדות ומצחיקות.
עדן - עכשיו שאני יודעת, פחות או יותר, מי את (אביך היה אצל הורי השבוע אגב...). מקווה שניפגש. שנה טובה
אודי - המון הצלחה בלימודים
מאחלת לך שנה טובה ומאושרת עם הרבה מאוד עדכונים על מזג האוויר (לא חמסינים ולא רעידות אדמה בבקשה
) ואפס עדכונים על אירועים פליליים מהשטח. שיהיה לך רק טוב, יקירי
לסטודנטים שלנו: טל ו"דל פיידרו התותח" הצלחה רבה בלימודים ובכלל ...
גינגימניה - הצלחה בלימודים ובכלל ...שתעשירי את אוסף ה
ות ושתביאי נחת ל"אמא דפנה"
לכל האמהות בפורום - ויש לא מעט כאלה ... המון בריאות, אושר (גם עושר לא יזיק) ושמחה. הרבה נחת וגאווה מהתכשיטים שלנו
דפנה - אחותי יקירתי!
מאחלת לך בריאות והרבה (לא מרשה לך לראות רופ
ים השנה, הבנת?!!!?). הרבה אושר, שפע הצלחות וכל הטוב שבעולם - כי מגיע לך!!! שולחת איחולים גם לגולן, לבר ורז המתוקים ולהורייך. מתגעגעים אליכם! מקווה להיפגש בקרוב
לכל מי ששכחתי או לא הזכרתי .... שנה טובה ומתוקה לכולכם!!!

מצטרפת לכל הברכות היפות../images/Emo74.gif

ומוסיפה משהו נחמד משלי. אז שנה טובה שקטה ובריאה יותר לכולנו.
http://cusbara.com/shanatova/

LANIT1

New member
תודה SR מקווה שנשמע ממך יותר השנה

תודה על הברכות לחתונה ברוך השם הכל עבר על הצד הטוב ביותר ותודה על הברכות לעבודה... באמת יצא מקום טוב שעות נוחות ומשכורת טובה בנתיים שקט לשנה הקרובה.. מאחלת לך באופן אישי שנה טובה ומאושרת, שלווה ומעניינת, ומי יתן שהשנה תהא טובה יותר מקודמתה ... לפחות אנחנו מכירות.. אתמול הרגשתי שאני בפגישה עיוורת מורחבת של 6 איש מתוכם הכרתי כמה כבר לפני. אז שנה טובה , וכל האיחולים לשנה החדשה

../images/Emo51.gif רבה על האיחולים../images/Emo13.gif

אני מאחלת לך שנה טובה ומתוקה, שנה מוצלחת והמן המון אהבה
אני בהחלט אעצים את האוסף שלי, באחד מן הימים, ביינתים לא קניתי שום דבר חדש.

dafgol

New member
../images/Emo75.gif שנה טובה ומתוקה ../images/Emo74.gif

כל הברכות המשאלות והמחשבות לקראת השנה החדשה הבאה עלינו לטובה
אתם מוזמנים לשרשר לכאן

frige

New member
שנה טובה לכל הפורום המקסים הזה

שנה טובה ומבורכת. שנה של שלום וביטחון. שנה של הגשמת חלומות. שנה של אושר לרב. שנה של בריאות טובה. שנה של שמחת חיים אין סופית. שנה של תקווה. שנה של הצלחה ושיגשוג. שנה של נתינה גדולה וקבלה שנה מתוקה ויפה באהבה שרית, אלי, הראל, אלעד ואיתי

dafgol

New member
והנה השנה טובה שלנו ../images/Emo140.gif

שלחתי לכולכם מסר עם הברכה האישית שלי עבורכם , זה נכתב מכל ה
עם המון אהבה לכל אחת ואחד מכם פה ב
שלנו. אוהבת אתכם
ושמחה שאתם פה
דפJה

S r 35

New member
שנה טובה ../images/Emo74.gif../images/Emo75.gif

שנלמד לחיות עם מה שיש ולא נחפש דבר אחר אבל נמשיך ונבקש מילת תפילה אחת יותר יותר אהבה, יותר הקשבה, יותר אמונה בין אדם לאדם יותר שלום, יותר תקווה פחות קנאה ושנאת חינם יותר נשמה, יותר אלוקים יותר הבנה ביני לבינך (יונתן גפן)
מאחלת לכולנו שנה מתוקה שנת אור, אושר ושמחה שנת שלום, בריאות, שלווה ומימוש כל משאלות הלב .... שרה

גם אני מצטרפת (כמו תמיד)

ומאחלת לכולם כאן, לכל הפורום המקסים הזה, שנה טובה, בריאות, אהבה, אושר (וגם קצת יותר עושר) ושנשמע רק בשורות טובות לשנה הזאת שתעבור עלינו בימים יפים, נפלאים, מקסימים ומלאים באהבה.

S r 35

New member
הנה עוד שנה טובה ומשעשעת

ש"גנבתי" מפורום אחר. תפעילו רמקולים ותהנו

LANIT1

New member
חג שמח לכולכם פורום מקסים../images/Emo65.gif

מ צ ט ע ר ת שלו היה פינת בישול השבוע היא נדחתה עקב הנסיבות השמחות של בישול רב בחג ושני ילדים קטנים בבית לא נורא בפעם הבאה .... בשנה הבאה חג שמח מתוק לכו.... ל...ם באהבה אניטה

למעלה