בוקר טוב

לולי72

New member
../images/Emo77.gif בוקר טוב ../images/Emo65.gif

היום יובלי שלי בת 5.
לפני 5 שנים, במוצאי ליל הסדר בשעה 20:50, הגיחה לאוויר העולם תינוקת לבנבנה ומתוקה, קטנטונת במשקל של 2.730 ק"ג והצטרפה למשפחתינו.
החל מאותו רגע השתנו חיינו וכמובן חיי ההורים שבן לילה הפכו להיות סבים וסבתות, לנכדה ראשונה משני הצדדים כך שהשמחה הייתה כפולה, יובל היא גם אחיינית ראשונה ויש לה שתי דודות ודוד.
יובלי הביאה אושר ושמחה רבה לחיינו, ועם כל יום שועבר והיא גדלה, אנחנו גדלים יחד איתה, מלמדים אותה ולמדים ממנה, אפשר לומר שהיא כמעט גברת קטנה, היא אוהבת מאוד אנשים, מתחברת די בקלות, אוהבת לשחק, לצייר, טלויזיה, לשיר, מחשב ובעיקר אהבת לשגע אותנו ההורים.
אז היום קטנה שלי, את בת 5, אני כבר מרגישה שמצד אחד את בוגרת, את מדברת כל כך יפה, ומסבירה עם תנועות הידיים הקטנות שלך והרצינות שלך שבא לי לנשק אותך ואת הלחיים שלך המתוקות כל הזמן
ומצד שני את תינוקת שלנו כמו שאת אומרת לנו: "אבא, אמא, אני תינוקת שלכם" ולמרות שאת רוצה וכל הזמן אומרת לנו שאת רוצה עוד אחות (אנחנו נשתדל לקיים את המשאלה הזו שלך ושלנו) את הנסיכה שלנו הקטנה והתינוקת שלנו המתוקה
רוצה לאחל לך אושר, בריאות ואהבה, שיתגשמו כל משאלותיך ושתישארי הבובה המקסימה שלנו
ממני - אמא

frige

New member
../images/Emo49.gifליובלי המקסימה../images/Emo24.gif../images/Emo65.gif../images/Emo151.gif

שיתגשמו כל משאלות ליבך והורייך.
שרית והגברים שלי

dafgol

New member
מזלט| ליובלי המתוקה שלנו ../images/Emo23.gif

ענקי ועד 120
הכלה הקטנה שלי כבר בת 5
מאחלים לך מכל ה
המון בריאות אהבה שמחה אושר ונחת עם אמאבא וכל המשפחה המקסימה שזכית בה
שתגדלי להיות ילדה נערה ואשה שמחה אוהבת נאהבת מאושרת ושמחה בחלקך.
מתוקה אהובה שלנו.
ברי רזי דפנה גולן סבא וסבתא

ע ו מ ר 4

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo49.gif../images/Emo214.gifליובל

שתגדלי לימים טובים בריאים ומאושרים תמיד.

מזל טוב ליובל המקסימה ../images/Emo212.gif../images/Emo213.gif../images/Emo77.gif../images/Emo79.gif

מאחלים לך בריאות, אושר, שמחת חיים וכל מה שתרצי לו יהי. מצטערים על איחור (חזרנו רק אתמול בערב מאנטליה). אני ודניאלה ובן זוגי.

למעלה