הפתעה!

../images/Emo77.gif הפתעה!

תשמעו סיפור קצת הזוי אך אמיתי: לפני כמה ימים יצא לי לקנות משהו באיזה מקום ובאתי עם חולצהירוקה מאירלנד. טוב הקיצר אני חוזרת כעבור כמה ימים לאותו מקום ודיברתי עם המוכרת שהיא במיקרה גי'נגית והיא זכרה אותי בגלל החולצה. מפה לשם התברר שהיא אירית אמיתית משני הצדדים ונולדה שם קוראים לה קלי.היא נראית באמת משם אבל אפשר לחשוב בטעות שזו גינגי'ת ישראלית כי היא כנראה הרבה שנים פה. אניווי יו נוור נו.....

Bartal j

New member
נשמע מגניב לגמרי,

פעם גיליתי שחברה שלי היא רוסיה, חח והייתי בשוק כי היא הכי לא נראית , בכלל אשכנזיה אפילו לא הייתי נותנת לה, כולה שחומת עור ובעלת שיער כהה כזה וגם קוראים לה "קארין" (היא כנראה שינתה מיבגניה שמה המקורי.) והיא בכלל הייתה עוד שומעת מזרחית ורק שירים בעברית! לאימא שלה קוראים לה אומנם מרינה אבל כולם קוראים לה מרי (שזה גם שם מרוקאי כזה) רק כשהייתי פעם בבית שלה באחת הפעמים מישהו התקשר ואימא שלה התחילה לדבר ברוסית שוטפת וקראה לקארין בשמה המקורי שתדבר עם אחת הקרובות שלה כנראה בטלפון ואני הייתי בשוק כאילו מאיפה את יודעת לדבר רוסית ככה? רציני? את רוסיה? וואוו... וזה שוב לוקח אותי בחזרה למה שאמרתי כבר קודם שדווקא מה שלא נראה לפעמים לנו כהגיוני זה הדבר האמיתי.

למעלה