מזל טוב לDouble u

../images/Emo77.gifמזל טוב לDouble u ../images/Emo65.gif

לילד הכי מצחיק שקיים, הרשור הזה מוקדש לך. המון המון המון מזל טוב ליום הולדתך ה-15. מי יתן ותמיד תדע להצחיק אותי בכל מיני אמירות משעשעות. שתשאר בוגר ואמיתי כמו שאתה. שתמיד תהיה מוקף בחברים. שתמשיך להיות חכם ושנון ולשתף אותנו בידע המאוד נרחב שלך. והכי חשוב שתמיד תמיד תהיה בריא ומאושר. שלך, ליאור.

nofar17

New member
שי היקר D:

המון המון מזל טוב. חרשן אחד
תמשיך להיות גאון בטבעיות. המון אושר. נופר.

ba r2 0 1 0

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo70.gif../images/Emo65.gif../images/Emo151.gif

לשי היקר
המון המון
ליום הולדתך ה- 15
המון אושר, בריאות, שמחה, הצלחה בלימודים ובכל תחום בחיים
עד 120
נ.ב: סליחה שאני כל היום אומר לך את אותה ברכה
פשוט אין לי כוח להמציא חדשות כל פעם

Adidason326655

New member
מזל טוב !

שי מזל טוב! רק שתדע שאתה מיוחד, לא לכולם אני באמת זוכר לבוא לאמר שלום על הבוקר! מזל טוב! ואו 15 זה המון.

לא מכירה טוב,אבל ../images/Emo49.gif! ../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif

עד מאה ו עשרים ושתחיה בעושר, אושר, כושר, יושר וחמושר [?] עד עצם היום שאחרי מחר

Super Chuly

New member
מזל טוב 2!

שי, כבר איחלתי בפורום השמינייה, אבל אני אאחל שוב- המון המון המון המון המון מזל טוב, ים של אושר, עושר וכושר, מתנות וחיבוקים!!! אל תשתנה והמון בהצלחה בכל מעשה ידייך! ליהי :)

ba r2 0 1 0

New member
אני

איחלתי גם בבצפר כבר וגם בפורום השמינייה, וגם פה, וגם במה"ת וגם בפורום אלביס נראה לי... (חחח אני כבר לא זוכר!) בקיצור הרבה
כמה שיותר יותר טוב

Double U

New member
תודה! תודה והמון תודה!!!

כל ברכה מכם מחממת את ליבי
תודה!

ShaniNaor

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo49.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

חהההה אני יצאתי מהמכונית ואתה היית שם אז התנפלתי עלייךךךך חחחחחחחחחחחחחחח אבא שלי לא הבין מה עבר עליי... :) מממ אז נגיד שוב (למרות שאמרתי לפני בר!!! נה נה בננההההההההה!!!!) שי! מזל טוב! אתה ממש גדול! אושרעושריושר ואממ תמשיך להיות מצחיק ונחמד! (כי אתה, אהמאהמ, בניגוד למישו אחר, אהמאהמ, לא דופק לי על הלוקר והורס לי את התמונה הנחמדה... ) אגב... יש לך רעיונות לשדרוג המתקן-שמחזיק-לי-את-הספר-תנ"ך? :)

ba r2 0 1 0

New member
כי אני חיכיתי לשיעור אנגלית שבו

גלית הייתה אמורה להגיד לכל הכיתה ואז כל הכיתה הייתה שרה
המורה הזאת אמרה לשי כל יום: עוד שבוע יש לך יומולדת! עוד חמישה ימים יש לך יומולדת! עוד יומיים יש לך יומולדת! מחר יש לך יומולדת! ודווקא אתמול היא שכחה
ובקשר ללוקר: 1. פשוט לראות אותם זה עושה לי רע אז אני חייב לתת להם מכות
2. זה לא שאני הורס את התמונה הם פשוט עושים לי רע
3.אני דופק על המפגרים בתמונה לא על הלוקר
5. בקשר לספר תנ"ך: את יכולה לעשות מלפנים כמו שער כזה שזה בעצם שני שערים שעשויים משני החלקים של לוחות הברית

ShaniNaor

New member
שמענו עלייך....

שמענווווווווווו אתה סתם מתרץ! שכחת את המומולדת של שי. ורק אני הזכרתי לך! (חחחחחחחחח סתם.... ) :( תפסיק להרביץ להם... ולא דיברתי על המראה! זה פשוט לא תופס את הספר... :/

ba r2 0 1 0

New member
אההה... אז יש לי רעיון../images/Emo70.gif

אם יכולה לחבר מן קופסה כזאת עם חבל לשם
ואת תקבלי מכות
אני זוכר יותר טוב ממך
חחחחח
היום ששי יחזור אני אשאל אותו אם גלית חגגה לו יומולדת היום בגישור... בטח היא עשתה לו מ'זה פאדיחות

ShaniNaor

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

ShaniNaor

New member
:O:O:O:O:O:O

גיא... אתה מחפש תמכות שלי?! אני יכולה לספק לך עוד צלקות ברגליים... רק תבקש. :)

Shugyman

New member
אתה יודע שתקבל מכות ביום ראשון

הוא שאני שוב יגנוב לך את הבקבוק וירים לך מעל הראש.
|ננס|
|ננס|
|ננס|
|ננס|
|ננס|
|ננס|

למעלה