שירשור הכרות+ בקשה

Lady Alice

New member
../images/Emo77.gif שירשור הכרות+ בקשה

כל מי שאי פעם כתב עבודה/יש לו מאגר תמונות ענק של דברים הקשורים לספרים/יש לו תאוריות מוזרות בנוגע לספר נא לפנות אלי במסרים...תודה ^^. הממ שם- גיל- גיל בו היית רוצה להיות- מיקום- קצת על עצמי- ספר אהוב- סרט אהוב- להקה-

עלי../images/Emo9.gif../images/Emo28.gif

שם- שחר
גיל- 13 וארבעה ימים
גיל בו הייתי רוצה להיות- בת 13 וחצי...מוזר נכון? הסיבה היא, שהורים שלי ממש מקפידים על דברים כמו "לשבת מקדימה מגיל 14" וכאלה...ואמא שלי בטוח תרשה לי בגיל 13 וחצי ככה לשבת מקדימה...הסיבה שבגללה אני רוצה כל כך לשבת מקדימה למטה
...
מיקום- מודיעין
קצת על עצמי- אני מעדיפה לא לענות על זה...אהה, ולא כדאי לעצבן אותי
ספר אהוב-
ברור שהארי פוטר ה שולט הכי הכי ביקום ובחלל החיצון
סרט אהוב- לא חסרים!
אני חולת סרטים ממש!! את כולם אני מכירה..
להקה- אהה...להקה? לא לא ממש להקה, אבל אני ממש אוהבת את השירים של דיסני- מכל הסרטים שלהם, או בכלל שירים שהם שמים 'רוכשים' לסרטים..
********************** אני רוצה לשבת מקדימה, כי מאחורה שני האחים הרעשנים שלי שם...רעש, עצבים איתם, קרציות, חמודים
, אוהבים לעצבן אותי...וזה מספיק

ושחכתי משהו חשוב מאוד מאוד!../images/Emo28.gif

התמונה המשגעת המדהימה הקורעת המטריפה והמושלמת!!!! כל הזכויות שמורות למרתה המוכשרת! אני שומרת על זכויות יוצרים כשזה מגיע לאיכות

אני

שם:ליהי גיל:18 (וחצי!) גיל שהיתי רוצה: 20 מיקום:מרכז? קצת על עצמי: אני... ספר אהוב:בית הבובות סרט אהוב:להתראות לנין להקה:בלאקפילד ובהזדמנות זו: פשפשתי בדבריי התיכון ומצאתי משו שעשיתי בהשראת עליס קצת הרבה מזמן אז קבלו:

kreacher

New member
חדש פה../images/Emo13.gif

שם- אביב. גיל- 20. גיל בו הייתי רוצה להיות- 18 (לתקן כמה טעויות נוראיות...). מיקום- רמת גן. קצת על עצמי- לא יודע מה לכתוב... תשאלו ותקבלו תשובות :). ספר אהוב- הארי פוטר, המשחק של אנדר, העמדה. סרט אהוב- יש יותר מדי... ניתן כמה- הסנדק, חומות של תקווה, אפקט הפרפר, מועדון קרב, הנסיכה הקסומה. להקה- עניין של תקופה, הכל בא והולך. כרגע אני שומע הרבה מתי כספי אם זה עוזר...

kreacher

New member
לא שאני יודע

אבל גם אני אוהב את עגבניות ירוקות מטוגנות

grizelda

New member
who said alice was blond?

סתיו 18 הייתי רוצה להיות בת 5-הכל היה שם כל כך כיף! רעות at first you would think im as MAD as a HATTER when i tell you a cat must have three different names ספר אהוב הוא כמובן אליס בארץ הפלאות ומבעד המראה. משהו קצת יותר בוגר ועכשיוי- ואליס/פיליפ פ. דיק סרט אהוב- צוללת צהובה להקה- יש יותר מדי, המרכזיות יותר; ג'נסיס, פינק פלויד, רנסאנס, קווין, ביטלס, ששת.

נמ.

הממ שם- הממ מאי. גיל- כמעט 13 גיל בו היית רוצה להיות- 16. כי אז ההורים יסכימו לי לעגיל בגבה.
מיקום- בביתי הקט והלא שקט? נמ. יבנה. קצת על עצמי- הו, כמה כיף להתחמק משאלות. ובכן, זהו מה שאני עושה! ספר אהוב- הו, יש הרבה. צופן דה וינצ'י, מלאכים ושדים, גרין מייל, המדריך, החזרה מטואיצ'י, תיק שקנאי ובטח שכחתי רבים וטובים. סרט אהוב- אממ... כל סרט שמכיל את אמבר בנסון/אליסון האניגן/אלייזה דושקו מתקבל אצלי. מת לצעוק. להקה- גם פה יש כ"כ הרבה. הביטלס, בוב מרלי (נו, הוא נחשב להקה), מטאליקה, נירוונה, היהודים, כל הלהקות הצבאיות, הדג נחש, הפוסי של לוסי, שוטי הנבואה, בלקפילד, פינק פלויד...

סקיפי

New member
אני

יען כי הברזתי מהשרשור הקודם. שם: הדס גיל: חמש עשרה וחצי גיל שבו הייתי רוצה להיות: חמש עשרה וחצי, לנצח. ביטלתי מזמן את היומולדת שלי. אני לא אגדל לעולם וזהו. מיקום: מול המחשב... באופן זמנ בהחלט. לומדת וגרה במנזר על שם הקדוש בהר"ן (אולפנא לבנות בגדרה), שם מצונזר האינטרנט דרך קבע על מנת לשמור על נפשותינו הרכות והחסודות. ספר אהוב: יש הרבה!! מלב הכלב לקוני ויליס (וכמובן - שלושה בסירה אחת) שאגב משתמשת יפה בקרול, ספרי ניל גיימן, סדרת אמבר של זילזאני - יש המון, אבל זו לא רשימת המלצה כאן. סרט: המ. התאהבתי בשודדי הקריביים, נכון לעכשיו. להקה - gans and roses, החיפושיות - מוזיקה של פעם (כשעוד ידעו לעשות מוזיקה)... וחוץ מזה - קלאסית, והמון. ואני סנרקומנית. אני יודעת שמתייחסים אלי פחות כאן, אבל זה אחד האהובים עלי, ואני יודעת את רובו בעל פה. יחי הסנרק!

p r i e l

New member
!!

גם אני מגדרה.. שם-פריאל גיל-15 גיל בו היית רוצה להיות-5 גיל הטהור והתמים.. קצת על עצמי-הממ..פסנתר. (יספיק?) ספר אהוב-אני לא חושבת שיש אחד מועדף סרט אהוב-כנ"ל להקה-המכשפות

Hairspray Queen

New member
בלהבלה

שם: תותי גיל: חמש עשרה ושנתיים (עוד שלושה שבועות) גיל רצוי: הנ"ל (שבע עשרה גדול עליי) מיקום: עיר הקודש (פחחחחחח) בירת הנגב המגעילה- באר שבע קצת על עצמי: אממממ... אוהבת תותים, מגטרת ושרה בזמני החופשי, ספרים ספרים ספרים, גראנג', וצירוים ציורים ציורים. ספר אהוב: אליס, כמובן, בית השינה/ ג'ונתן קו, עגבניות ירוקות מטוגנות/פאני פלאג, הסיפור שאינו נגמר/מיכאל אנדה סרט אהוב: מועדון קרב, עגבניות ירוקות מטוגנות, כנפיים שבורות להקה: אליס אין צ'יינס, נירוונה, ג'ניס ג'ופלין, פיונה אפל ועוד מליונים. יום יפפפפפה וגשום לכולם!

../images/Emo187.gif../images/Emo182.gif

שם-דרי(ה) גיל-15 וחצי..או קצת יותר.. גיל בו היית רוצה להיות-אממ..כרגע אני נהנת בגיל שלי.. מיקום-חור בנגב..באר שבע.. קצת על עצמי-אממ..אממ..אממ..אין הרבה..ילדה משועממת עם שריטות... ספר אהוב-אליסה בארץ הפלאות(כמובן..)הארי פוטר..וזהו..אני לא קוראת הרבה ספריםץץ סרט אהוב-יש יותר מידי... להקה-אונסנס,נירוונה,ואירוסמי'ת

בלווופ../images/Emo60.gif

שם- ליאת גיל- 15 גיל בו היית רוצה להיות- לא משנה לי :] מיקום- פ"ת קצת על עצמי- המ אני ילדה נחמדה ובינתיים זה כל מה שאתם צריכים לדעת
ספר אהוב- המ, התפסן בשדה השיפון :] סרט אהוב- הווווו קיל בילז, וגם לא יודעת מה עוד O_O וביג פיש
ושמש נצחית בראש צלול להקה- מממ הרבה :] סונטה ומטאליקה והיהודים ויוני בלוך [הוא לא להקה אני יודעתP] ועוד אמנים רבים

טיקיי

New member
...

שם- יובל. גיל- עוד כמה ימים 16. גיל בו היית רוצה להיות- מתחת לארבע... מיקום- מול המחשב. קצת על עצמי- לא מעניין. ספר אהוב- אני חושב שאני אוהב את כל הספרים שקראתי... אין משהו שהוא טוב יותר מהאחרים... סרט אהוב- "זה"... להקה- אין.

JeeNge

New member
שרשור הכרות בדיוק בהצטרפותי- מגניב

שם: פיקסי גיל- 18 גיל שהייתי רוצה להיות- ללא גיל מיקום- מרכז קצת על עצמי- סטלנית, אוהבת, מאושרת, צוחקת המון, מאמינה. ספר אהוב- פרא, באדולינה. סרט אהוב- טריינספוטינג, 13, אליס [הגרסא שמשודרת בהולמארק], פחד ותיעוב בלאס וגאס. להקה?- תקליטנים בעיקר שאני מעריכה- סקאזי, אינפקטד משרום, טיאסטו, אסטריקס ועוד כמה :]

למעלה