אופרה בכיכר

ba r2 0 1 0

New member
העירייה באמת רוצה להכניס חזק את

הקטע של "עיר המוסיקה", ופונה כל פעם לקהל יעד אחר... יפה מאוד...!

זה נשמע לי מגניב לגמרי...

אני מקווה שאני יכול להגיע לאירוע הזה... למען האמת הרעיון של "עיר מוסיקלית" מתבטא עדיין באופן די שיטחי בכפר סבא (לפחות ככה זה נראה לי). אם היו לוקחים את המשימה "כמו שצריך" זה היה נראה אחרת. לדוגמא ברמת השרון כל מי שמגיע לכיתה ד' (או משהו כזה) לומד ריקודים סלוניים. הם לקחו את הנושא הזה חזק... ובעתיד אנחנו בטוח נראה השלכות בנושא הזה.

ובכפר סבא מי שמגיע לד'

יכול להשכיר כלי (ואם כבר שישכירו סקסופון:p) מקרן המוסיקה ולהתחיל ללמוד לנגן. ביסודי זה כולל שיעור בשבוע באורף חצי שעה על חשבון הלימודים + 2 חזרות תזמורת שבועיות בנות שעה כל אחת. אחרי זה (כיתה ז') זה כבר לקחת שיעורים פרטיים (בקונץ או בכלל פרטי) ולהמשיך לתזמורת העירונית. לאחר בחינות שנתיות המתאימים עוברים לזתמורת הייצוגית. ורק שתדעו שכפר סבא לקחה בין שלושת מקומות הזהב בתחרות תזמורות שהיתה. חוץ מזה שבכפר סבא יש הרבה מאד נגנים

ba r2 0 1 0

New member
אני מאמין שהם יביאו אחת מוכרת...

למי שמכיר אותן לפחות (אני לא...
). ואתה יודע מה? אולי אפילו אחת מוכרת גם למי שלא מכיר (לא יודע איך זה יכול להיות)... כי סה"כ הם רצים שיגיעו ויהנו כמה שיותר.

ba r2 0 1 0

New member
למתנדבים באריזת הערכות לתושבי הצפון

אם תגיעו לאירוע לבושים בחולצה של הג'וינט, תוכלו לשבת באחת השורות הראשונות!
ודרך אגב זו לא אופרה כמו שאתם חושבים.... ככה אמרו... זה משהו אחר קצת... שכחתי מה...
דרך אגב, מבצע האריזה הסתיים! מחר וביום ראשון רק יהיו העמסות אם אתם רוצים... כל הכבוד לכל המתנדבים! זה היה מדהים מה שהלך שם!

uggi fletzet

New member
אוי לאאאאא!

מי רוצה לשמוע אופרה??? באים אולי 17 אנשים ואז בסוף הערב הם מפוצצים את הזיקוקים שנשארו מיום העצמאות. ואני יושב בבית וחושב שהתחילה מלחמה!! גאד....

אתה מדבר על נושפים כפ"ס

כי האופרה זאת פעם ראשונה. ודווקא לנושפים מגיעים הרבה יותר מ17 איש:) אולי תיסע לצפון, שם לא שומעים את הזיקוקים.

ela84

New member
טימטום ממדרגה ראשונה

אז סבבה רוצים עלשות ערב לתושבי הצון שמתארחים בעיר אבל למה לעזזל אופרה?!?! [זה הרי ברור שמרביתם המוחץ של תושבי הצפון לא אוהב אופרה אז למה לא להביא דברים יותר פופולרים(הרבה יותר)

droriko

New member
אני אגב כתבתי את ההודעה הזו

אלה84 ישבה כאן לפני(בספריה העירונית) כושכחתי להחליף את הניקניים

למעלה