אלבום על הכוונת

../images/Emo79.gif אלבום על הכוונת ../images/Emo79.gif

החלטתי לסייד פה שרשורים חדשים, אז פעם ב.. אני אעלה על כוונת שלנו אלבום אחר של אהוד. כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק לענות על השאלות שיופיעו בסוף
ונתחיל עם אהוד בנאי והפליטים אהוד בנאי והפליטים הוא שם אלבום הבכורה של אהוד בנאי. רבים מחשיבים אותו לאחד האלבומים החשובים ביותר במוזיקה הישראלית, בשנות השמונים ובכלל. יחד עם בנאי השתתפו בהקלטת האלבום להקת הפליטים, אשר כללה את יוסי אלפנט (שגם הפיק מוזיקלית את האלבום), גיל סמטנה, ז'אן ז'אק גולדברג ונועם זייד. הקו המוזיקלי של האלבום נחשב לחדשני באותה תקופה, וכלל תערובת של רוק קצבי עם צלילים מזרחיים.האלבום נחשב לאבן דרך במוזיקה העברית. במצעדים שונים לבחירת האלבום הטוב בכל הזמנים, מגיע האלבום כמעט תמיד לצמרת הגבוהה. האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק: האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק: האם יש לך את הדיסק בבית: אם לא, למה לא? השיר האהוב עליך בדיסק: שיר שאת/ה פחות אוהב/ת בדיסק: השיר שהכי תרצו לשמוע בהופעה חיה: למי שיש את הדיסק: השיר שאם לא היה לי את הדיסק לא הייתי מכיר אותו כנראה: האם היית ממליץ/צה על הדיסק לאחרים: למי שאין את הדיסק: האם אתה מתכוון לרכוש את הדיסק בקרוב או בכלל? ציון לדיסק (מאחד עד עשר) : עוד משו?

עונה

האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק: כן האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק: כן האם יש לך את הדיסק בבית: כן אם לא, למה לא? השיר האהוב עליך בדיסק: מלנכולי שיר שאת/ה פחות אוהב/ת בדיסק: מרקיסטן השיר שהכי תרצו לשמוע בהופעה חיה: דם למי שיש את הדיסק: השיר שאם לא היה לי את הדיסק לא הייתי מכיר אותו כנראה: דם, פועל במה האם היית ממליץ/צה על הדיסק לאחרים: מאוד! למי שאין את הדיסק: האם אתה מתכוון לרכוש את הדיסק בקרוב או בכלל? ציון לדיסק (מאחד עד עשר) : 10, 10, 10! אחד מאבני היסוד של המוזיקה העברית לדורותיה עוד משו?

vagz

New member
ממשיך לנסוע..

האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק:כן האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק: כן שוב? האם יש לך את הדיסק בבית: אכן כן אם לא, למה לא? השיר האהוב עליך בדיסק: זמנך עבר, וגם אחד השירים של אהוד הכי אהובים עלי במיוחד בגרסאת הופעה. בנוסף בדיסק גם עגל הזהב ועיר מקלט שיר שאת/ה פחות אוהב/ת בדיסק: דם השיר שהכי תרצו לשמוע בהופעה חיה: זמנך עבר למי שיש את הדיסק: השיר שאם לא היה לי את הדיסק לא הייתי מכיר אותו כנראה: דם,עבודה שחורה,פועל במה האם היית ממליץ/צה על הדיסק לאחרים: כמובן למי שאין את הדיסק: האם אתה מתכוון לרכוש את הדיסק בקרוב או בכלל? ציון לדיסק (מאחד עד עשר) :9, חסר לי משהו קטן ולא מוגדר עוד משו? הוא באמת אחד האלבומים הטובים במוזיקה הישראלית וכמה טוב שיש 2 אלבומים שלו שאני עוד יותר אוהב מזה.

לאיטלפ

New member
תשובותי

האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק:כן האם יש לך את הדיסק בבית: כן אם לא, למה לא? השיר האהוב עליך בדיסק: עיר מקלט ועבודה שחורה. שיר שאת/ה פחות אוהב/ת בדיסק: יוסף טס ללונדון השיר שהכי תרצו לשמוע בהופעה חיה: עגל הזהב. זה פשוט שיר שנכתב להופעות. למי שיש את הדיסק: השיר שאם לא היה לי את הדיסק לא הייתי מכיר אותו כנראה: פועל במה. וזה שיר ע-נ-ק. רק אומן כמו אהוד מסוגל לחשוב על הפועלים שנשארים לקפל תדברים אחרי המופע. האם היית ממליץ/צה על הדיסק לאחרים: לא יודע. מי שראוי למוזיקה של אהוד, היא כבר תופסת אותו. מי שלא - חבל על המאמץ. למי שאין את הדיסק: האם אתה מתכוון לרכוש את הדיסק בקרוב או בכלל? ציון לדיסק (מאחד עד עשר) :11 עוד משו? אהוד אהוד אהוד. שלא ייגמר לעולם.

../images/Emo45.gifׁמה שאמרת על פועל במה..מצטרפת..באמת שה.

שהיו משמיעים אותו המון גם ברדיו כשהתקליט יצא....

(אנ' חדשה פה.. אגב)

האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק: אהה ברור..שם התאהבתי לראשונה האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק: <כנ"ל האם יש לך את הדיסק בבית:לא היה לי בקסטה כשיצא...אז עוד היו תקליטים..היום שומעת בדיסק של ההופעה אם לא, למה לא? מי שומע קסטות היום?! השיר האהוב עליך בדיסק: שיר פועל במה / וערבב את הטייח והאחים כהי האור במקום שני צמוד ... שיר שאת/ה פחות אוהב/ת בדיסק:?! השיר שהכי תרצו לשמוע בהופעה חיה:שיר פועל במה (למעשה יש כמה שלא מוותרת) למי שיש את הדיסק: השיר שאם לא היה לי את הדיסק לא הייתי מכיר אותו כנראה: האם היית ממליץ/צה על הדיסק לאחרים: למי שאין את הדיסק: האם אתה מתכוון לרכוש את הדיסק בקרוב או בכלל? לא נראה לי...הם התפרקו מזמן אבל הפליטים לא היה הצד שגרם לי להדבק בחיידק...ואת השירים יש לי באלבום ההופעה המשולש....אלו שחשובים כמו בבית הספר התיכון..עגל הזהב וזה.... ציון לדיסק (מאחד עד עשר) : שונאת ציונים גם כמורה שנאתי..count me out...מזה)
. עוד משו? שמעתי אותו בהופעה עם הפליטים...כבר מאוד אהבהתי אבל אז התאהבתי באופן רישמי...
הייתי חיילת אז...

למעלה