אלבום על הכוונת

../images/Emo79.gif אלבום על הכוונת../images/Emo79.gif

והפעם קרוב "קרוב", אלבומו השני של אהוד בנאי הוא אחד מהאלבומים הייחודיים והמרתקים של הרוק הישראלי. באלבום זה לקח בנאי את ההשפעות המזרחיות והיהודיות, אשר באו לידי ביטוי באלבום הראשון, כמה צעדים קדימה. התוצאה - שילוב חד פעמי של רוק מסורתי ומוסיקת עולם. קטעים סוחפים דוגמת "רוחות הצפון" לצד יצירות מורכבות דוגמת רחוב האגס 1 . ולשאלות הקבועות : האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק: האם יש לך את הדיסק בבית: אם לא, למה לא? השיר האהוב עליך בדיסק: שיר שאת/ה פחות אוהב/ת בדיסק: השיר שהכי תרצו לשמוע בהופעה חיה: למי שיש את הדיסק: השיר שאם לא היה לי את הדיסק לא הייתי מכיר אותו כנראה: האם היית ממליץ/צה על הדיסק לאחרים: למי שאין את הדיסק: האם אתה מתכוון לרכוש את הדיסק בקרוב או בכלל? ציון לדיסק (מאחד עד עשר) : עוד משו?

vagz

New member
חבל שהפורום כל כך יבש ../images/Emo10.gif

האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק: כן האם יש לך את הדיסק בבית: כן אם לא, למה לא? יש =] השיר האהוב עליך בדיסק: אסתר, ג'מליפורוש שיר שאת/ה פחות אוהב/ת בדיסק: הכל מדהים השיר שהכי תרצו לשמוע בהופעה חיה: ג'מליפורוש למי שיש את הדיסק: השיר שאם לא היה לי את הדיסק לא הייתי מכיר אותו כנראה: חיזיון,נגעת בצמרות העצים האם היית ממליץ/צה על הדיסק לאחרים: כמובן למי שאין את הדיסק: האם אתה מתכוון לרכוש את הדיסק בקרוב או בכלל? ציון לדיסק (מאחד עד עשר) : 10 עוד משו? אלבום שהוציא 5 להיטים זה די מדהים, באמת שיש משהו מיוחד באלבום ,אני אוהב מאוד =]

עונה

האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק: כמובן האם יש לך את הדיסק בבית: יס אם לא, למה לא? השיר האהוב עליך בדיסק: האגס, כנאפה, רוחות, כולם יודעים, החיזיון, אסתר, ג'מלי, ונגעת.. אי אפשר לבחור שיר שאת/ה פחות אוהב/ת בדיסק: אי אפשר. אולי טיפ טיפה פחות את כל הלילה. השיר שהכי תרצו לשמוע בהופעה חיה: שמעתי את כולם כבר חוץ מהחיזיון.. אז אני אשמח לשמוע אותו. למי שיש את הדיסק: השיר שאם לא היה לי את הדיסק לא הייתי מכיר אותו כנראה: החיזיון האם היית ממליץ/צה על הדיסק לאחרים:במאה אחוז. למי שאין את הדיסק: האם אתה מתכוון לרכוש את הדיסק בקרוב או בכלל? ציון לדיסק (מאחד עד עשר) : 10. עוד משו?: האלבום הכי אמיתי, נוגע ו"קרוב" של אהוד.

רשימת השירים ..לסנילים שכמוני...

רוחות הצפון (4:51) כולם יודעים (3:32) החיזיון לפרנצ'סקו גויא (4:54) הכנאפה מתוקה (5:26) האגס 1 (7:30) אסתר (3:45) ג'מלי פורוש (4:00) כל הלילה על האש (2:29) נגעת בצמרות העצים (5:18)

סוף שבוע נעים......./images/Emo140.gif

האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק:כן האם יש לך את הדיסק בבית:כן אם לא, למה לא? השיר האהוב עליך בדיסק: הכנאפ מתוקה!!!/ נגעת בצמרות העצים / רוחות הצפון....קשה לבחור שיר שאת/ה פחות אוהב/ת בדיסק:
לא נראה לי שיש אולי אסתר..אבל גם אוהבת השיר שהכי תרצו לשמוע בהופעה חיה:הכנאפה מתוקה למי שיש את הדיסק: השיר שאם לא היה לי את הדיסק לא הייתי מכיר אותו כנראה:נגעת בצמרות העצים האם היית ממליץ/צה על הדיסק לאחרים: אהה... למי שאין את הדיסק: האם אתה מתכוון לרכוש את הדיסק בקרוב או בכלל? ציון לדיסק (מאחד עד עשר) :לא נותנת ציונים. עוד משו? קוראת לו הדסק של הבלאטה בגלל העטיפה

גם אני עונה

האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק: אכן האם יש לך את הדיסק בבית: כן אם לא, למה לא?- השיר האהוב עליך בדיסק: רוחות הצפון
וג'מלי פורוש שיר שאת/ה פחות אוהב/ת בדיסק: החיזיון לפרנצסקו גויא שימו
לא כתבתי אסתר כמה אתם גאים בי??? השיר שהכי תרצו לשמוע בהופעה חיה: ג'מלי פורוש!! כי הוא מעולה בהופעות
למי שיש את הדיסק: השיר שאם לא היה לי את הדיסק לא הייתי מכיר אותו כנראה:נגעת בצמרות עצים האם היית ממליץ/צה על הדיסק לאחרים: ברור למי שאין את הדיסק: האם אתה מתכוון לרכוש את הדיסק בקרוב או בכלל? ציון לדיסק (מאחד עד עשר) : 9 כי הוא מכיל כמעט את כל השירים שאני הכי אוהבת של אהוד.. עוד משו?

לאיטלפ

New member
קרוב קרוב

האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק: בעל פה. האם יש לך את הדיסק בבית: ברור. אם לא, למה לא?- השיר האהוב עליך בדיסק: החיזיון ואסתר. (איך לעזאזל אפשר לא לאהוב את השיר הזה). שיר שאת/ה פחות אוהב/ת בדיסק: נגעת בצמרות העצים. השיר שהכי תרצו לשמוע בהופעה חיה: אסתר וג'מלי פורוש, אבל זה טיפה מבאס כי זה אומר שההופעה עומדת להסתיים. למי שיש את הדיסק: השיר שאם לא היה לי את הדיסק לא הייתי מכיר אותו כנראה:נגעת בצמרות העצים. האם היית ממליץ/צה על הדיסק לאחרים: עזבו, אם אין לך את זה אתה לא תבין. למי שאין את הדיסק: האם אתה מתכוון לרכוש את הדיסק בקרוב או בכלל? ציון לדיסק (מאחד עד עשר) : 9 בגלל שהוא טיפה קצר לי. עוד משו? אהוד אהוד אהוד. הוא ואין בלתו.

c h i r o

New member
בשבילי

זה האלבום ש"הכיר" לי את אהוד... מה שקרה באלבום הזה שכאשר שמעתי את רח' האגס , בלי לדעת איפה זה בכלל רח' האגס, המנגינה של ההתחלה לקחה אותי לירושלים, פשוט ככה, שמעתי את המנגינה וראיתי את ירושלים בדמיון ואפילו מעבר לכך ראיתי את ירושלים בערבי חג ובימי שישי, סיפור אמיתי, ובגלל זה אהוד הוא מדהים, אז כן יש לי את הדיסק הזה ואת כל שאר הדיסקים, אני אוהבת את כל השירים, אבל רח' האגס תמיד יהיה מעל כולם. אני רוצה לראות את הכל בהופעה כולל את כל הדיסקים האחרים. אני אוהבת את אהוד מאוד מאוד, ורק מעריצים כמונו יכולים להבין את האהבה לאיש הזה.

למעלה