אני לא תמונה שטוחה במגזין- מהדורה מיוחדת!

../images/Emo79.gifאני לא תמונה שטוחה במגזין- מהדורה מיוחדת!

השבוע בפינתנו מתארח בפורום אלדד ציטרין אללדד ונועם עובדים כיום על מופע ואלבום הבכורה של נועם, שאלדד מפיק כמובן
בתקופה שנועם רצה ללמוד פסנתר, הוא פנה לאלדד שייתן לו שיעורים וכך בעצם הם הכירו.. אלדד התלהב מהשירים של נועם, ותמיד היה שם באוויר שהוא יעשה לו דיסק באחד מהימים. ובאמת, כשנועם סיים לעבוד עם נימרוד שיקלר, הוא ישר פנה לאלדד שיפיק לו את אלבום הבכורה
כיום אלדד עובד על אלבום בכורה שלו, הוציא סינגל לרדיו "ארץ זרה" שהצליח להגיע למקומות מכובדים במצעדים ומופיע ברחבי הארץ! בנוסף הוא מנגן בתור הקלידן של ריטה, מפיק במקביל את אלבום הבכורה של תומר ממיה, וכותב מוסיקה להצגות.
* * * * * כאן תוכלו לשרשר שאלות, בקשות, וסתם לתת מחמאות! תוכלו לכתוב שאלות עד מחר בשעה 19:00 ובשישי שבת אלדד יבוא ויענה על השאלות שלכם
אני מקווה שיהיה שיתוף פעולה.. יום טוב

ואוו..

טוב אלדד,אתה ממש מוכשר... השירים מדהימים אחד אחד וההופעה בקפה ביאליק לפני שבוע(?) ממש נהנתי בה הייתה אווירה טובה.. כבר אמרתי לך את זה בפייסבוק..חח ועכשיו לשאלות..חח ספר קצת על הדיסק של נועם שיצא בקרוב ואיך היה לקחת חלק בזה? מתי התחלת עם הפסנתר?

דורן מ

New member
שלום אלדד

מעניין אותי מאוד השילוב בינך לבין נועם ואם אני שואלת קצת שאלות פרטיות אתה לא חייב לענות :)))) איך היה השילוב בינכם מבחינה אישית ולא מוסיקלית בזמן העבודה על האלבום? האם היו ריבים\ויכוחים והתגברתם עליהם? האם היו שירים שנועם כתב שלא נכנסו לאלבום ואתה רצית שהם יכנסו? ואיזה שירים אלה? אתה מנגן באלבום? על איזה כלים אתה יודע לנגן? מה עם האלבום שלך? והאם נועם לקח בו חלק? איזה שיר של נועם אתה הכי אוהב ?
נתראה בצוותא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

היי אלדד:)

ממ.. עם איזה אומן [אחד מהארץ ואחד מחו"ל] היית רוצה לנגן? אם לא היית מתעניין ועובד בתחום המוזיקה, במה היית עוסק? ומה השאיפות שלך כרגע לגבי העבודה שלך? מה החלום הבא שאתה רוצה להגשים בתחום המוזיקה/בכללי?

Gal15il

New member
היי

בנאדם עסוק כמוך, מופיע, מנגן, מפיק, מלמד וכותב. כמה זמן זה תופס לך "מהחיים"? יש לך זמן לנשום? זה לא מתיש? אם היית צריך לבחור דבר ספציפי אחד לעשות, מה הוא היה? מתי יוצא האלבום שלך? מי האמן הישראלי שאתה הכי מושפע ממנו? אנחנו יודעים שאתה מפיק לנועם את האלבום, האם נועם לוקח חלק כלשהוא בעבודה שלך? מתוך האלבום בכורה של נועם, מה לדעתך השיר הכי איכותי, ואיזה שיר הכי יצליח (מסחרית, פלייליסטית), ובכלל מה אתה מנבא לדיסק ואתה יודע, תמשיך לעבוד ככה, מפתח את הענף ;)

היי אלדד../images/Emo13.gif

מאיזה זמרים/להקות הכי הושפעת? ענבר, שהכינה לך כבר דיסק עם הפרוייקט שלה

shahar1989

New member
הייייי../images/Emo13.gif

איך העבודה על האלבום? [לא מתי הוא יוצא ועוד כמה נשאר..] איך אתה מרגיש בתוך כל התהליך?

היי אלדד../images/Emo9.gif

מה שלומך? על איזה כלי [חוץ ממה שאתה יודע] היית רוצה לדעת לנגן? 3 דברים שאתה לא יכול בלעדיהם? אם היו לך 3 משאלות, מה היית מבקש? סופ"ש נעים!

היי אלדד../images/Emo140.gif

מה שלומך?:] אני חייבת להגיד שאתה סופר מוכשר ואני מאחלת לך המון בהצלחה בהמשך הדרך
אז ככה:).. מה לדעתך טוב במוזיקה הישראלית שלנו ומה לא? חוץ מנועם ישנם עוד אנשים שאתה מפיק להם את האלבום? תאר לנו את הופעת חלמותייך ככה על קצה המזלג(הופעה שלך!): על מה בדר''כ אפשר לקרוא בשירים שלך? אם הייתה לך אפשרות לבצע דואט אם כל אומן שתבחר בעולם(לא חובה שהוא יהיה חי) אם מי זה היה? סופש נעים
מיכלי.

היי אלדד../images/Emo13.gif

תסלחו לי על ה-כמה דק' איחור
אז ככה.. יש כמה דיסקים שאני מחכה שיצאו כבר ובינהם שלך.. אז שאלתי היא מתי אמור לצאת הדיסק? אויי עכשיו אני רואה ששחר שאלה משהו בסגנון.. אז אני אוותר על השאלה ואשאל משהו אחר
מתי ידעת שמוזיקה היא העבודה שלך? תודה על האירוח
אוהבת ומעריכה.. אתי

inbarIL

New member
היי אלדד../images/Emo140.gif

האם הייתה איזו חוויה משמעותית שעברת בחיים שלך שהשפיעה עלייך מאוד? המשך יום טוב
ענבר:)

היי אלדד

אני עוקב אחרייך כבר זמן רב ואפילו הייתי בכמה וכמה הופעות שלך והסתכלתי מהצד בקשב רב ולדעתי אתה סופר מוכשר ומלחין נפלא לא הספקתי להגיד לך תודה על ביאליק לפני שבוע ושהיה מדהיםםםםםםםםםםםםםםםםם ושחוץ מהשיר של אילן הכל היה מ-ה-מ-ם (בלי להעליב. אם הוא במקרה קורא- הפיג'מות זאת סידרה גאונית !!!!!!. אני מתכוון בכל הרצינות. ראיתי את כל הפרקים וזה גם בכל הרצינות) ושאהבתי את הקאוור לשיר של עוזרי ורביץ הרבה יותר מאנקרי למרות שגם הוא היה מעולה אבל מיותר אבל מעולה וזה לא חוכמה כי אתה פסנתרן על ואתה האיש הכי מוסיקלי שאני מכיר בעולם כולו כולל אירופה וגם טום יורק שניכם ויש לי שאלה אלייך אחרי כל כך הרבה זמן שאתה עובד עם נועם על השירים שלו ובכלל מנגן למליון ואחד זמרים ועוד חומר משלך אז אני חייב לשאול נינט או שירי? כי אני שירי לגמרי באמת. בינינו, היא הדיווה האמיתית בילו. נ.ב למקימי ולכותבי הפורום: פעם ראשונה שלי בפורום הזה ואני בהלם מוחלט לא ציפיתי לפורום פעיל כזה. אני עדיין בשוק ועברו לפחות 6 דקות כבר מאז שנכנסתי לכאן הרגע לראשונה אפילו 7 ואני עדיין בהלם אני בטוח שזה מסב לנועם הרבה אושר וכיף אם אתם רוצים להקים לעוד מישהו פורום אז לי למשל אין פורום ואין למעריצות איפה לשאול אותי שאלות אז אם מישהי תרצה... תודה ולהתראות

חחחח../images/Emo6.gif איזה כיף לשמוע כאלה דברים../images/Emo9.gif

ממש הצחקת אותי, אולי עוד נקים לך איזו קומונה או משו

שלום לכווווווווווווווולם!!!

שלום אנשים נפלאים... קודם כל אני רוצה להגיד לכולכם תודה על ההתייחסות ועל השאלות, לא האמנתי שיהיה כל כך הרבה וזה מאד מרגש! אני רוצה להתנצל בפניכם כי אני לא אענה לכל אחד בנפרד ויש סיכוי שלא ב100% על כל השאלות אבל בהודעה הזו אני אשתדל לענות כמה שיותר.. וסליחה שגם התעכבתי עם התשובות... ימים עמוסים משהו... אז... לכל המתעניינים התהליך העבודה על אלבום הבכורה של נעם ועל העבודה הישירה איתו אני יכול לספר לכם שכל התהליך היה ועדיין ממשיך בצורה מאד משותפת ביני ובין נעם ומבוססת לפני הכל על אמון וחברות טובה. אמנם אני המפיק של האלבום אבל אין צליל או אקורד שלא עוברים את אישורו של נעם ומה שנפלא הוא שאנחנו מסכימים כמעט על הכל ואנחנו מאד באותו הראש, להוסיף לזה העובדה שגם כשיש לי איזה רעיון שנעם לא מבין אותי במיליון אחוז יאמר לזכותו שהוא נותן לי את הקרדיט המלא להמשיך ולעבוד וכשאני מסיים בדרך כלל אנחנו מאד מרוצים שנינו. בכל אופן המעורבות של נעם היא מלאה בכל הרבדים הקשורים להקלטת האלבום, וכנ"ל גם להפקת המופע החשמלי שלו. לי אישית מאד כיף לעבוד על האלבום הזה, אני מאד מאמין בנעם ובדרך שהוא עושה בשנים האחרונות ואני מקווה שהאלבום יצליח ויקבל את החשיפה שכל כך מגיעה לנעם ולמוזיקה שלו. זוהי זכות גדולה לעשות משהו שאני אוהב ונהנה ממנו ויחד עם זה לקרוא לזה "עבודה". למי ששאל אני אכן מנגן באלבום, בפסנתר, חלק מהקלידים, קצת גיטרה בס וגם קצת סקסופון.. ואלו גם פחות או יותר הכלים שאני מנגן עליהם ... חוץ ממני לקחו חלק באלבום נגנים ומוזיקאים מדהימים בינהם תומר צדקיהו, דני וויצפלד, איתמר מאירי, עדי הר-צבי, שמוליק דניאל, גלעד שמואלי ועוד רבים וטובים... ֿ ולמתעניינים בי... קודם כל תודה רבה רבה לכל מי שהחמיא והתעניין במוזיקה שלי ובהתקדמות לקראת האלבום שלי, ממש משמח אותי לראות שאתם אוהבים את המוזיקה ועוקבים, בדיוק בכלל זה אני ממשיך ולא אפסיק.. אני כרגע נמצא באיזשהו תהליך שאני רוצה להופיע כמה שיותר, ואני מאמין שבעוד מספר חודשים, בלי נדר, אני אחזור לאולפן כדי להקליט כמה שירים אחרונים ואז אוציא עוד שניים שלושה שירים לרדיו וכמובן את האלבום לחנויות. מאד אשמח כמובן לראות אתכם בהופעות! ולמי ששאל, נעם לא לוקח חלק באלבום שלי, יוצא שלפעמים אני משמיע לו חומרים חדשים או הקלטות טריות כדי לשמוע את דעתו אבל לא מעבר לזה.. אני מנגן פסנתר מגיל 5 ואני חושב שדי מהר אני הבנתי שזה מה שאני כנראה אעשה כל חיי... מאז כמובן השתדרגתי קצת ואני משקיע את מירבי מאמצי ומירב המשאבים שלי בהתקדמותי כמפיק ומעבד מוזיקלי וככותב שירים ומבצע ("זמר").. את רוב שעות היום אני מעביר באולפן שלי בתל אביב ובימים אלה מעבר לעבודה עם נעם על האלבום וההופעה אני מפיק אלבום לתומר ממיה, כותב מוזיקה להצגת תאטרון בבימוי של ישראל גוריון ומתזמר לכלי קשת להפקות שונות, בינהם מיקה קרני, דורון רוקח, ליאל ועוד כל מיני אמנים נפלאים.. לשמחתי המוזיקה לוקחת לי את כל שעות היום ואני לא רואה את עצמי עושה שום דבר אחר מלבד מוזיקה כל עוד זה יתאפשר לי ובשאיפה שתמיד! אה, ואם לא הייתי מוזיקאי אז תכלס, אין לי מושג מי הייתי!!!! למי שרצה לדעת על השפעות או אמנים שהייתי רוצה לפגוש או לשיר דואט זה פחות או יותר בטח אותם אנשים אבל הם המונים, יש כל כך הרבה אמנים שאני אוהב ואני אשתדל למנות לפחות חלק מהם..... אם ישראלים אז אני חייב לומר אריק אינשטיין, גידי גוב, אלון אולארצי'ק, יוני רכטר, אביב גפן, ריטה (שכבוד גדול לי להיות הפסנתרן שלה בימים אלו), ויש עוד המון... ומחו'"ל....סטינג, קולדפליי, פיטר גבריאל, קין, טורי איימוס, ג'ון מייר, שרה מקלקלין וכמובן יש עוד הרבה מאד.. זהו חברים מקווה שזה ענה על רוב השאלות, סליחה אם פספסתי או לא התייחסתי להכל... שיהיה לכולכם שבוע נפלא ונתראה בצוותא!! ביי ביי אלדד.

למעלה