אני לא תמונה שטוחה במגזין(מהודרה מיוחדת)

../images/Emo79.gifאני לא תמונה שטוחה במגזין(מהודרה מיוחדת)

ארבל ארוך חבר טוב מאוד של נועם, הקימו ביחד את להקת זנגוולי החצר,מנגנים ביחד מגיל 14 לאחר פירוק הלהקה, כל אחד פנה לדרכו, ארבל התחיל לנגן בהרכב שעושה קאברים לפינק פלויד ובקיץ האחרון הופיע בבמות הכי גדולות בארץ עם הקאמרית של ישראל במוופע The Wall כעת נועם וארבל חזרו לשתף פעולה וארבל יופיע עם נועם בהופעת הבכורה ובכל ההופעות החשמליות. אתם מוזמנים לשרשר לכאן את השאלות שלכם עד חמישי ב20:00 וארבל יענה לכם במהלך הסופ'ש:) יום נעים

היי ארבל :)

ספר לנו קצת על שיתוף הפעולה עם נועם.. מתקופת עד הלהקה עד היום ?

שנינה11

New member
ארבל../images/Emo163.gif

היי:) אני לא מכירה אותך בכלל.. איזה דברים חשוב לך שידעו עלייך? ואיך זה היה לעבוד עם נועם? יומקסים

דורן מ

New member
היי ארבל

כמה זמן את המנגן בגיטרה? איך אתה ונועם התחלתם בכלל לנגן ביחד? האם אתם כותבים ביחד? איך העבודה על סיבוב ההופעות החדש? האם אתה מתרגש? אנימתרגשת :))) מה התכניות המוסיקליות לעתיד?!

ארבל:)

איך היה לעבוד במופע(המדהים שמעתי) The Wall? על עוד איזה כלי נגינה אתה מנגן חוץ מגיטרה? האם אתה יוצר\מופיע גם לבדך? אם לא היית מוזיקאי מה היית? סופ'ש מעולה:)

Gal15il

New member
היי ארבל

קודם כל, מה קורה :)? הבנתי (מנועם בעיקר) שזנגווילי החצר (ונועם) היו מושפעים בהתחלה (לפחות בפאן הישראלי) מאביב גפן ועברי לידר, האם גם אתה שותף ל"הערכה" לאמנים האלו? ואם לא, את מי אתה כן אוהב ומושפע ממנו? מבחינה מוזיקלית, לאן אתה שואף? מה יהיה "השיא" שלך? הבנתי שאתה הולך לנגן עם נועם בההופעות החשמליות (ממש בן עמי), מה לגבי הקלטות? יצא לך להיות בהופעה של נועם לאחרונה? האם אתה מתגעגע להופעות של זנגווילי החצר? איזה סוג של נועם (מבחינת מוזקילית) אתה יותר אוהב, נועם של זנגווילי החצר או נועם של היום? ולאיזה מן הסגנונות אתה יותר מתחבר? המשך יום טוב, ואני מקווה שייצא לי לראות אותך בהופעה בקרוב :) *ילדי היופי*

היי

מה נשמע? מאיזה אומן אתה הכי מושפע/הושפעת מבחינת המוזיקה שאתה מנגן? יום טוב, ענבר

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo210.gifהיי../images/Emo140.gif

איך זה לחזור ולנגן עם נועם את השירים שלו..? מה שונה העבודה של פעם עם הלהקה ונועם לבין לנגן עם נועם עכשיו? מרגישים את ההבדל גם באיכות השירים והלחנים..? איך הרגשת כשהלהקה התפרקה? בקשר ללהקה שעושה קאברים ללהקת פינק פלויד; הופעת בב"ש? כמה הופעות היו לכם? כמה זמן ניגנת איתם? בחזרה לעינייני נועם..
: איך התחדש הקשר המוזיקלי בינך לבין נועם (אם הוא אי פעם התנתק), ז"א, איך חזרתם לנגן ביד..? אז..מה קורה? איך עבר היום?
חחח סתם.. שיהיה לך אחלה יומטוב! נועה

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo210.gifאה! עוד שאלות..../images/Emo6.gif

מתי התחלת ללמוד לנגן על גיטרה? אתה מנגן על עוד כלי? מה משך אותך בלנגן על גיטרה? מתי את ונועם הכרתם ואיך? איזה אמנים/להקות מישראל את אוהב? ומחו"ל..? של מי היתה ההופעה האחרונה שהיית בה?

petrucci2

New member
שלום לכווולם..

טוב אז קודם כל WOW מאיפה לההתחיל?? אני פשוט אענה כל הכל לפי הסדר אז ככה. אני ונועם חברים כבר המון שנים ממש מאז שהיינו ילדים קטנים , אנחנו גרים באותו מושב וגילינו אחד את השני בגיל מאוד צעיר שנינו תמיד אהבנו מוזיקה ובשיא הכנות אני לא זוכר איך צץ הרעיון להקים להקה אני רק זוכר שהקלטנו שירים באיכות ממש נוראית במחשב שלי ואז הופענו עם זה באיזה פסטיבל , היו תגובות טובות ולקחנו את זה קדימה (זנגוילי החצר) , והופענו המון והיתה תקופה מדהימה ובית ספר אדיר להמשך הדרך אחרי שהלהקה התפרקה נפרדו דרכנו (אבל רק מוזיקלית) תמיד שמרנו על קשר , והיום שנועם החליט לשדרג את המופע שלו לחשמלי הוא בחר בי (ואין מאושר ממני בבחירה זו) איזה דברים חשוב לי שידעו עלי? אני לא חושב שיש דבר כזה , Sorry :\ אני מנגן בגיטרה מגיל 15 אנחנו לא כותבים ביחד , אולי פעם כתבנו איזה משהו ביחד , אבל לא משהו רציני. לצערי אני לא טוב בכתיבה. יש לי בעיה חזקה עם זה , מקווה שיום אחד זה יעבור העבודה על המופע החדש פשוט כיף בצורה לא נורמלית , אלדד המפיק הוא אחלה בן אדם ממש כיף לי איתו, ושאר הנגנים מקסימים אחד אחד התוכניות המוזיקליות שלי לעתיד - להמשיך תמיד לנגן - לא משנה מה המופע THE WALL היה ממש דבר אדיר מאוד נהנתי , לנגן עם התזמורת הקאמרית היתה חוויה לא מהעולם הזה - למרות שכבר נמאס לי , ובגלל זה פרשתי . אני מנגן גם על פסנתר , למעשה התחלתי בפסנתר , וגיטרה באס הייתי אומר שאני יודע גם קצת. יש לי גם הרכב מקורי שלי ששמו EGOTRIP אפשר לשמוע ב - www.myspace.com/egotripgroup זה הרכב רוק באנגלית שהייתי שמח לראות אתכם בהופעות שלו:) אם לא הייתי מוזיקאי אני לא יודע מה היה עולה בגורלי - אבל בטוח משהו שקשור באומנות אמן מחול שהייתי רוצה להופיע איתו זה - steve vai וגם DAVID GILMOUR מהארץ הייתי רוצה לנגן בישביל יהודה פוליקר אני מאוד אוהב את אביב גפן , עברי לידר פחות פעם הייתי הולך גם קצת להופעות של אביב , אני יותר חסיד של החומר המוקדם שלו. אבל לא הייתי אומר שאני מושפע ממנו מוזיקלית ההשפעות שלי בתור גיטרסיט זה יותר - דיפ פרפל , פינק פלויד , לד זפלין (אמרתי פינק פלויד? :)) יצא לי להיות בהופעות של נועם לאחרונה ואפילו לנגן יחדיו איתו ועם ניר אני כמובן מעדיף את נועם של היום - הרבה יותר בשל , בוגר וכשר למהדרין השיר של נועם שאני הכי אוהב זה -סתם- ...וחכו בהופעה איזה פיצוצים זה יהיה אני מנגן על גיטרה חשמלית פנדר סטראטוקסאר משנת 1982 בצבע לבן שהזנגווילים התפרקו זה היה כאב לב - אבל החיים ממשיכים פעם במופע של הפינק פלויד הופענו באמפי עומר שזה נחשב באר שבע אומנים שאני אוהב מחול , ובכן, יש כלכך הרבה אז אני אגיד את מה שעולה לי בראש דיפ פרפל , אריק קלפטון , פינק פלויד , קינג קרימזון , קאמל , סטיב ואי , וויטסנייק , קרידנס , אומנים מהארץ פוליקר , הקרטל (להקה של חברים , ואני ממש ממש אוהב אותם ולא רק בגלל שהם חברים) , קרוספייר , מטרופולין ההופעה האחרונה שהייתי בה היתה של הקרטל בתל אביב היה פיצוץ

../images/Emo208.gifארבל עונה על השאלות! כולם להכנס^

מרוב השירשורים ההודעה יירדה למטה:) ארבל המון המון תודה על התשובות! המון הבצלחה בהמשך הדרך אתה תותח על
!!!!

למעלה