אני לא תמונה שטוחה במגזין

../images/Emo79.gif אני לא תמונה שטוחה במגזין../images/Emo23.gif

שלום לכם חברי פורום יקרים:)
בכל שבוע כידוע לכם יהיה לנו מרואיין מחברי הפורום שתוכלו לשאול אותו כל העולה על רוחם(בעצם לא הכולP=) אנא לא לשאול שאלות פוגעות ופרטיות מידי המרואין יכול לבחור אם לענות על השאלה או לא:) תהנו:) והקורבן להשבוע הוא..דורן מ|סגדש| שאלות כלליות: שם: גיל: מקום מגורים: משפט לאומה: יאללה תפציצו בשאלות!!!!!!! והוהוהוהוהו

rotemotek1988

New member
../images/Emo192.gif../images/Emo129.gifטוב אז ככה..

מאיפה מצאת את נועם? את אוהבת חיות? יש לך כאלו? את מכירה אנשי פורום? באילו הופעות היית לאחרונה? מתי פעם אחרונה היית בהופעה של נועם? את אוהבת אותי?
סיימתי

דורן מ

New member
רותמותקקקקק אוחחח כמה אנרגיות יש לי

מאיפה מצאת את נועם? הייתי בהופעה שלו לפני שנתיים בערך באיזה בר מעפן וישר נכנסתי למיי ספייס והתאהבתי את אוהבת חיות? אוהבת מאודדדדד ... יש לי 2 חתולים וכלב את מכירה אנשי פורום? אני ממש רוצה להכיר..... אני מגיעה לממש הרבה הופעות ונראה לי שכל פעם שאני מגיעה אז אף אחד מפה לא מגיע ......... אני גם ישר הולכת אחרי הופעה אז אני לא מדברת עם אף אחד אבל זה יקרהההההה מתי פעם אחרונה היית בהופעה של נועם? בקפה ביאליק האחרונה........ היה מדהים ברמות אני אוהבת אותךךךךךךךךךךךך :)))))))

rotemotek1988

New member
../images/Emo192.gif../images/Emo129.gifגמני אותך רק.. מי את? חחחחחחח

היה באמת שווה ביותר בביאליק באמת טוב! דברי איתנו אנחנו לא נושכים!

דורן מ

New member
חזרתי עכשיו מבילוי נורא שיכורה וזה מה שאני רו

רואה :))))) איזה כיףףף יאללה עונה שם: דורן מרגלית גיל: 19 מקום מגורים: תל אביב משפט לאומה: נועם פנחסוב אתה מרגש כל פעם מחדש !!!!

דורן:)

היי מה נשמע?:) איזה סוג מוזיקה את הכי אוהבת לשמוע? מנגנת על משהו?אם כן על מה וכמה שנים? מה את הכי אוהבת לעשות בזמנך הפנוי? חג שמח:)

דורן מ

New member
עונהה

היי מה נשמע?:) הכל טובבבבבבבב איזה סוג מוזיקה את הכי אוהבת לשמוע? אני ממש אוהבת מוסיקה ישראלית...... רוק בעיקר מנגנת על משהו? ניגנתי פעם על פסנתר ופשוט הפסקתי ואני לא זוכרת כלום מה את הכי אוהבת לעשות בזמנך הפנוי? בגלל שאני עובדת מלאאאאא אז אין לי כל כך זמן פנוי אבל כשיש אז ישר אני הולכת לקניות של בגדים וכמובן להופעות של נועם

דורן../images/Emo24.gif

מה שלומך? איפה את חוגגת את הפסח? טוב, אם הייתה בידיך מכונת זמן- לאיזה רגע בחיים שלך היית רוצה לחזור? למה? מה החלום הכי גדול שלך? איזה עוד אומנים חוץ מנועם את אוהבת ושומעת? איזה משפט שמישהו אמר לך, או משיר.. השפיע עליך הכי הרבה? חג שמח שיהיה לך

דורן מ

New member
היי הילייי

איפה את חוגגת את הפסח? אני חוגגת אצל אמא שלי בתל אביב לאיזה רגע בחיים שלך היית רוצה לחזור? לגן?! כי ילדים פשוט לא עושים כלום......... אין צרות ואין דאגות.... לא ידענו להעריך את זה :)) מה החלום הכי גדול שלך? להיות מאושרת איזה עוד אומנים חוץ מנועם את אוהבת ושומעת? אני שומעת את עברי לידר, דנה ברגר, ירמי קפלן, אביב גפן, היהודים, פינק פלויד, נירוונה, אפרת גוש, שוטי הנבואה, אביתר בנאי............ זה מה שאני זוכרת כרגע משהו שהשפיע עליי לאחרונה "להתקרב רק לא לגעת, זה שוב הפחד שמפריע לך" מושלם

rotemotek1988

New member
../images/Emo192.gif../images/Emo129.gifיאללה עוד!

איך את נראת? שימי תמונה! חובה עליך! חחח שנזהה אותך בהופעה הבאה

Gal15il

New member
דורן!

אז ככה מזה דורן (?) אוהבת אביב? מה דעתך על סינרגיה? משתמש ומשתמשת אהובים עלייך בפורום מה דעתך על המנהלת שם הכי יפה לבן, שם הכי יפה לבת סגנון מוזיקלי אהוב פסטיבל אהוב הופעה בישיבה/עמידה וכמובן, פרטי את ההיסטוריה המינית/חברית שלך עם כל האקסים לא סטוצים עם פנחסובים למינהם!

moriboy666

New member
היי:)

דורן? זהו שמך האמיתי או כינוי לדור או משהו שם מעניין ול, חג שמח שבוע טוב אז מה שלומך? יש לך אחים-חיות? מספר מועדף עליך? צבע מועדף? 5 מי יודע..... 5ה חפצים שלא תצאי בלעדייהם מהבית? 5ה חפצים שלא תסתובבי איתם עליך לעולם? 5ה דברים ראשונים שתקחי לאי בודד? 5ה דברים ראשונים שתשאירי מאחור? 5ה שירים של נועם שלא היית מוותרת עליהם בעד שומדבר? שיר אחרון ששמעת? סרט אחרון שראית? ספר אחרון שקראת? מהם 10 המכות שלך (דברים שגומרים לך להרגיש רע) יש לך כוח ואמצאים לחוקק חוק אחד שיאכף פאקינג כמו שצריך. מה היית מחוקקת?

למעלה