אני לא תמונה שטוחה במגזין

../images/Emo79.gifאני לא תמונה שטוחה במגזין../images/Emo23.gif

שלום אנשים יקרים כמו בכל שבוע נבחר חבר פורום לפינת הראיינות אתם מתבקשים לא לשאול שאלות פוגעות או חודרות לפרטיות המרואיין יכול לבחור שלא לענות על השאלה אם הוא מרגיש לא בנוח. המראויינים שכבר היו לנו: R a i n B o w 1 8 דורן מ rotemotek1988 וכל שבוע המרואיין יצתרך לבחור את המרואיין שיבוא אחריו ולשלוח לי במסר מי הוא רוצה שיהיה המרואיין הבא אחריו היום אני בחרתי את המרואיין כי דורן לא ענתה למסר אז השבוע המרואיין שלנו הוא\היא :*תופים* רונקיפליצית לפניי שאתם מתחילים לשאול את השאלות המרואיין יענה על כמה שאלות בסיסיות: שם: גיל: מקומך בארץ: תמונה: מסר לאומה:

סורי העתקתי מה שכתבתי פעם שעברה

יחי העצלנות! נכון רותם היתה המראויינת הקודמת והיא בחרה:)

דורן מ

New member
רונקיייי

מתי ראית פעם ראשונה את נועם בהופעה ואיפה ואיך שמעת עליה ואיך היה לך:):):):)?!

../images/Emo204.gif../images/Emo99.gif

ההופעה הראשונה הייתה בקפה ביאליק ב31/1. שמעתי עליה ממאיה שבאה איתי בעקבות נועה והצילומים שלהן
היה מדהים, נועם ריגש בכל שיר יותר מהקודם והתחברתי נורא. וכבר מאותו יום חיכיתי להופעות הבאות..

זוהרוש15

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo95.gifשירנייייייי:)

מנשמע מותק? הכל טוב? אממ תאמת שאני כבר מכירה אותך אז אין לי כ"כ מה לשאול אותך אהה בעצם יש לי היית בהופעה של נועם?

../images/Emo204.gifזהר ../images/Emo24.gif

מנשמע מותק? נחמד בייב מאיתך? הכל טוב? ב"ה
אממ תאמת שאני כבר מכירה אותך אז אין לי כ"כ מה לשאול אותך אהה בעצם יש לי היית בהופעה של נועם? יאפ! הייתי ב3 - קפה ביאליק, סאב קוץ' ופרילנד.
ויאאלה אני מחכה לראות אותך בהופעות גם!

rotemotek1988

New member
../images/Emo192.gif../images/Emo129.gifבובה מתוקה שלי!!../images/Emo25.gif

איך את מרגישה בימים האלו? מתי פעם אחרונה הרגשת בעננים? לאיזה שיר את הכי מתחברת בעולם ולמה? את כועסת עלי?
כמה את מתרגשת לקראת פולין ומה המחשבות שעוברות לך בראש בעקבות זה? איזה זיכרון ילדות חקוק לך בזיכרון? ספרי את הכי טוב ואת הכי רע את אוהבת אותי?
(התמונה הזו ממש ממש מוכרת לי.. מצאתי אותה איפשהו לא יודעת למה.. חח)

../images/Emo204.gif

איך את מרגישה בימים האלו? ב"ה סבבה. מתי פעם אחרונה הרגשת בעננים? יום רביעי אחרי הבגרות
לאיזה שיר את הכי מתחברת בעולם ולמה? ללא ספק עד אלייך של סינרגיה. השיר שלי מהשניה ששמעתי אותו בהופעה. הוא עושה לי טוב ורע בו זמנית וכל מילה בשיר הזה היא אני.
את כועסת עלי? לא, יש לי על מה לכעוס? כמה את מתרגשת לקראת פולין ומה המחשבות שעוברות לך בראש בעקבות זה? מתרגשת ומפוחדת ברמות שאי אפשר לתאר, ובעיקר מקווה שזה לא ישפיע עליי בצורה רעה ושאני אצליח לצאת מזה מחוזקת.. איזה זיכרון ילדות חקוק לך בזיכרון? ספרי את הכי טוב ואת הכי רע: לא עולים לי זכרונות טובים
אז אחד שזכור לי הכי חזק - כשהייתי בת 5-6 בערך, אחי עמד מאחוריי האוטו שלנו ודיבר כאילו הוא האוטו ועבד עליי שהאוטו מדבר
ואני הייתי ילדונת תמימה וחייתי בסרט תקופה דיי ארוכה בילדות שמכוניות יכולות לדבר.
את אוהבת אותי? את יודעת שכן..

שירןן../images/Emo9.gif

מה קורה?
אם היו נותנים לך 3 משאלות, מה היית מבקשת? אם הייתה לך ת'אפשרות לחזור בזמן, לאיזה רגע היית חוזרת? למה? יום טוב

../images/Emo204.gifהילי!

מה קורה? נחמד, איך אצלך? אם היו נותנים לך 3 משאלות, מה היית מבקשת? לעשות כבר צניחה חופשית שזה חלום שלי מגיל אפס בערך
את היכולת לעוף.. ולהפסיק לפחד. אם הייתה לך ת'אפשרות לחזור בזמן, לאיזה רגע היית חוזרת? למה? וואי בדיוק יצא לי לחשוב על זה לפני כמה זמן.. הייתי חוזרת לגיל 6, אני טוענת ששם התחיל אצלי גיל ההתבגרות
היה אחלה גיל. לילה טוב

../images/Emo204.gifמיכלי :)

אייפה את בעוד 20 שנה מהיום?:) מה את עושה? תארי הכולP= חח יש לי תאוריה שאני אמות עד גיל 30 אז זה הכי רחוק שאני רואה.. אני בטח אגור עם השותף ההומו שלי
ואעבוד ככתבת\צלמת באיזה עיתון. ותיהיה לי בת זוג שתיהיה מוזרה לפחות כמוני וכלבה שיקראו לה טישו.. ונראלי שזה מספיק

למעלה