ארקדי דוכין, מיקה קרני והכנסייה

../images/Emo79.gifארקדי דוכין, מיקה קרני והכנסייה

הרבה מוזיקה היום בתפוז אנשים...
ב 18:30 יתארח ארקדי דוכין בפורום החברים של נטאשה, וישוחח עם גולשים על השירים, על החברים ועל מי אוהב אותך יותר ממני
אתם מוזמנים
מאוחר יותר, ב 19:00 יתארחו חברי להקת כנסיית השכל בפורום המעריצים ויענו לשאלות גולשים, אתם מוזמנים לשרשר שאלות כבר עכשיו.
ובשעה 20:00 - מיקה קרני מתארחת בפורום המעריצים, ותשוחח עם הגולשים על "מגדלור" על הלהיטים ועל בכלל.
עוד הפתעות ופעילויות בעמוד האירועים המעודכן של תפוז: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/eventsAll.asp

Piece of Wood

New member
נצל"ש../images/Emo182.gif../images/Emo144.gif

בגיא פינס אמרו שיש לאליהו היום יומולדת... משעשע... תהיתי אם שמתן לב...
ראש 1, מדור "מכתבים למערכת" או משו כזה, תציצו... ואני לא אכחיש שיש לי קשר *מסוים* לעניין
אבל ראש 1 עושים מה בראש שלהם...

moe7

New member
מגניב ../images/Emo9.gif

מה כתבת? שיהיה לאליהו יום הולדת שמח היכן שלא יהיה.

Piece of Wood

New member
זה לא בדיוק אני../images/Emo182.gif../images/Emo144.gif

טוב נו, באופן חלקי... בכל אופן, מה שנאמר זה שראש 1 חייבים להפסיק לטחון כתבות על אנשים שרק עושים שערוריות כדי להיות בכותרות, ונתנו את אלייז'ה ווד ונטלי פורטמן בתור דוגמא לאנשים מוכשרים שיש להם כמה סרטים ב-2005 שלא כתוב עליהם כמעט כלום, וחבל שהם רושמים יותר מידי על בריטני ספירס והמורדים למיניהם
בכל מקרה זה היה אמור להיות ביקורת רעה על העיתון אבל הם עיוותו את זה לגמרי והפכו את זה להמלצות על שחקנים שצריך לכתוב עליהם... הו וואל, לא ציפינו ליותר מידי מעיתון הפקאצות הזה... מקרה אבוד מסתבר.... אבל נו, זה לפחות גרם להתייחסות קטנה לאליהו ;]

Piece of Wood

New member
עוד נצל"ש../images/Emo182.gif../images/Emo144.gif

(?) נתקלתי באתר שאפשר ליצור בו אנשים, את עצמכם בעיקר... או את אליהו...חחח... אני גרועה בזה
נחמד למצבי שיעמום קשים כמו שלי....

moe7

New member
חיחי, הוא נראה כמו בחורה.

ציטוט מתוך "Somebody told me" של הקילרז: Well somebody told me" You had a boyfriend Who looks like a girlfriend" מ"מ

למעלה