המלצות - בקשות והצעות

NYMets Man

New member
בוקר טוב לכם

דבר ראשון אני שניר... בהודעת "פורומים חדשים בתפוז אנשים" התייחסו למוזיקה יפנית כרוק שונה... עכשיו, איזה בדיוק סגנון מדובר? מישהו מוכן לתת לי שמות של להקות, שירים... שאומרים מוזיקה יפנית ישר עולה לי בראש אסוסיאציה של להקה בשם Dragonforce שמנגנים מטאל מלודי קיצוני עם שילוב של אפקטים ממשחקי ווידאו שתמיד מעלה לי בראש פתיח של סדרת מנגה או משהו

yukisan

New member
../images/Emo91.gifלהקה אמיתית

אם אתם רוצים באמת לדעת מזה להקה יפנית אמיתית אתם מוזמנים לשמוע על "Remioromen" להקת 3 בנים , הלהקה הכי מצליחה היום ביפן עם הלהיטים konayuki ו -3gatsu 9ka ועוד רבים וטובים תשמעו אותם ותאמינו לי שתתמכרו.... באחריות האזנה נעימה יוקי סאן

olga chan

New member
מישו מכיר פה את Utada Hikaru ?

עם כן יש לכם שירים שלה שאתם ממליצים לי לשמוע? כי שמעתי בסך הכל שיר 1 שלה והייתי רוצה לשמוע עוד כמה אבל אני לא יודעת איזה כדאי לי להוריד...

nadav1232

New member
כנס..

מדובר בסגנון ג'יי פופ וג'יי רוק. הנה שמות של להקות ג'יי פופ שאני אוהב: 1) Do As Infinity 2) Dream

Asumi

New member
../images/Emo67.gif Miyavi

miyavi שולללללטטטט!!! חחחחח.. סתם.. gackt dir en grey l'arc~en~ciel malice mizer יש עוד רק שאני לא כזה שומעת ^_^

Swan Princess

New member
איזה שיר שמעת? ^^

ואני ממליצה על Sakura Drops Simple and clean Uso mitai na I love you Sanctuary Hikari

olga chan

New member
שמעתי את...

Simple and clean ואת- Hikari אבל זה בעצם אותו אחד לא? רק בשפות שונות...

olga chan

New member
אריגאטו

שמתי אותם להורדה (נכון שזאת לא תמונה של UTADA אבל זה לא אומר שאני לא יכולה לשים אותה...

So Crazy Baby

New member
לolga chan

הייי אני ממליצה לך לישמוע ת'שיר tokyo nights זה השיר הראשון ששמעתי שלה ונורא נידלקתי עליו! ושם השיר Automatic שיר נחמד כזה...

Nittle Grasper

New member
את יודעת שכשאת מגיבה להודעה של מישו

את לא צריכה לכתוב שזה מיועד אליו, אם את מגיבה להודעה שלו ישירות P:

So Crazy Baby

New member
אני יודעת

טוב לא משנה. פשוט כשה אני באה במיוחד למישהו אז אני לא יכולה לא לירשום למי אני כותבת.

animato

New member
אני מת עליה!!

כדאי לך לשמוע את הסינגלים החדשים שלה כמו passion keep tryin' be my last this is love

אם כבר אוטאדה היקארו...

קודם כל מזל טוב על הפורום החדש! אני בטוחה שהוא יצליח ויהיה פעיל ורב משתתפים.
רציתי לבקש המלצות לעוד אמנים בסגנון שלה, אם אפשר. ואולי גם המלצות לג'יי רוק שהוא לא רועש מדי.
מראש. ^_^

למעלה