השיר הנבחר #1

HanAn189

New member
../images/Emo79.gif השיר הנבחר #1 ../images/Emo79.gif

פעם בכמה ימים, אעלה שיר אחד מהדיסקוגרפיה הנרחבת של ביונסה. אתם מזומנים להגיב כל דבר על השיר, על הליריקה שלו, על הקליפ, האם אתם אוהבים, האם אתם לא אוהבים ובקיצור סקירה זורמת
בהתחלה אני אלך יותר לכיוון הסינגלים שיצאו לאורך השנים (גם של דסטיניז צ'יילד כמובן), בהמשך נעבור לשירים שלא שוחררו לרדיו,ופעם בכמה זמן נבדוק גם רצועות שלא שוחררו בכלל ומסתבר שהם שווים התייחסות
אז השיר הראשון שמקבל את הכבוד לפתוח את הפינה
Irreplaceable
http://www.youtube.com/watch?v=2EwViQxSJJQ&ob=av2n שנת יציאה: 2006 אלבום: B'Day שהה 10 שבועות בראש מצעד ה-100 של בילבורד (סינגל רביעי של ביונסה שמגיע למקום ה-1 במצעד). מילות השיר שרשרו
שבוע טוב!

אני מתה על השיר הזה!../images/Emo194.gif

המילים ממש יפות וזה נע המון פעמים משיר די קליל לשיר עמוק יותר ומרגש (יש לי מלא שירים כאלה וזה אחד הדברים שאני מאוד אוהבת בה). הקליפ ממש חמוד וממש אהבתי את איך שהיא אומרת לו ככה to the left to the left עם ההבעה הזאת והאטיטוד הזה
בתכלס: שיר מדהים שמגיע לו לפתוח את הפינה הזאת!

Jottamme 20

New member
אחד השירים.../images/Emo83.gif

אסתכן ואומר שמדובר מבחינתי בשיר נצחי. משהו בו לא נמאס אף פעם, ולא משנה כמה פעמים אתה שומע אותו. שיר מלא בכוח. הכל בו מושלם מההתחלה עד הסוף, הליריקה, הקול שלה, הקצב, הלחן, הכל! מצרף לינק להופעה עם השיר הזה מתוך ה-DVD האינטימי מוגאס. מת על ההופעה הזאת, ביונסה במיטבה בהופעה הכי נקייה ופשוטה והשיר הזה כ"כ טוב שבאמת חוץ מגיטרה ואת הקול המהמם שלה לא צריך עוד כלום. http://www.youtube.com/watch?v=J94CQPK6CXA

HanAn189

New member
הקדמת אותי עם הוידאו ../images/Emo13.gif

רציתי שהוידאו יילך ל"וידאו הנבחר" ובו הייתי עף עליו עם מחמאות. ההופעה האקוסטית של Irreplaceable פשוט עילוי לדעתי. אני מת על איך שביונסה מפעילה את הקהל
בכלל, ההופעה האינטימית בלאס וגאס, וואאוווו.

Music Man XD

New member
האמת,

אני חושב שזה לא שיר ממש טוב. יש לה ה-ר-ב-ה יותר טובים ממנו. אבל, הוא היה להיט גדול ואת זה אי אפשר לקחת ממנו. רואים שהוא נכתב, הולחן והפק כדי להיות כזה. אחלה של פינה :)

kira18

New member
יש לי שיר אדיר ולא מוכר לפינה

השיר הזה זה השיר הראשון שהראה לי שלביונסה יש צד אחר והיא קצת יותר מעוד כוכבת פופ כוסית ערומה. שבר לי את מה שחשבתי שהיא הייתה עד אז (עוד לא הערצתי או התעמקתי בה והיתה לה תדמית מאוד מסוימת על פני המסך) ואני זוכר שמאוד התפלאתי לשמוע שיר עמוק ממנה. בכל מקרה שיר טוב מאוד אבל יצא מהחורים

HanAn189

New member
עלו לי כבר כמה אפשרויות בראש ../images/Emo6.gif

שלח לי את השיר במסר, הוא יהיה בפינה הקרובה

HanAn189

New member
כמה אני אוהב את השיר הזה ../images/Emo99.gif

בשרשור ההתפקדות כמעט וכתבתי אותו בשיר הכי אוהב עליי
לא סתם Irreplaceable פתח את הפינה, השיר הזה, כמו שיותם בדיוק אמר, לא נמאס אף פעם. וגם כל פעם מחדש כשאני שומע אותו, אני שומע אותו כל פעם מחדש
זה הגיטרה הממכרת בשיר, זה הקול של ביונסה שנשמע בשיאו בשיר, זה הלחן המוצלח, וזאת גם אג'נדת "זה פאסה בשבילי" ש"מתריסה", השיר הזה פשוט עושה לי מצברוח טוב
הקליפ חביב, קצת משעמם, אבל מתאר בול את המסר של השיר. ביונסה נראית מעולה, ואני אוהב את הסוף של הקליפ עם הלהקה
אז "שמאלה פנה שמאלה פנה, כל מה שיש'ך בקופסה תפנה"...

HanAn189

New member
כל פעם שאני שומע את השיר*,

אני מרגיש כאילו אני שומע אותו בפעם הראשונה*

RTur

New member
מת עליו אך עם הסתייגויות

ואני אסביר. אני אוהב את הטקסט שלו. הטקסט חצוף, פלפלי וכתוב בצורה מעניינת ורעננה כזאת. אני אוהב את הלחן שלו. למרות שקורה בו המון, הוא די קליט, מעניין ווקאלית ומתיישב מעולה על הווקאל של ביונסה שעושה ממנו מטעמים. אבל - יש לי בעיה עם ההפקה שלו בגרסת הסטודיו, כנ"ל קצת לגבי הביצוע שלה בגרסת הסטודיו. ההפקה נשמעת כאילו לא עשויה עד הסוף, חסר לה קצת נפח, קצת עוד דברים שיקרו שם מלבד הביט והגיטרה, כמו דמו כזה. הביצוע שלה אמנם נקי וטוב אבל אני מרגיש כאילו היא נותנת חצי מעצמה (וזה באמת נכון, כי כשהיא שרה אותו לייב זה כבר משהו אחר לגמרי). לעומת זאת כשהיא מבצעת את השיר הזה לייב -
. כל ה"בעיות" שלי עם השיר הזה נפתרות. הלהקה מוסיפה את הנפח שחסר לי בגרסת הסטודיו והיא פותחת את הקול שלה כמו שצריך. מבחינתי זה ה-שיר של ההופעות. לא משנה באיזה טור - בכל אחד מהם הביצוע של השיר הזה הוא אחד ההיי-לייטים של ההופעה. אני אוהב שהיא נותנת לקהל לשיר, והקהל כמובן שואג את כל המילים אפילו שהן הרבה וצריך להגיד אותן מהר ואני אוהב שהיא מאלתרת ומוסיפה את הערך המוסף שלה לשיר. כמובן הביצוע האהוב עליי הוא מגלסטונברי, שם הקהל היה הכי ברור והכי חזק וממש ראו איך היא עצמה ממש מתרגשת מהכמות והעוצמה שלהם שרים את זה. http://www.youtube.com/watch?v=l9H3IgM-ViU הקליפ חביב, משעשע עם המבטים שלה ומעביר את המסר של השיר. אבל הוא לא מההכי טובים שלה.

kira18

New member
../images/Emo45.gifניתוח מעולה

אגב אני הכי אוהב את כל השירים בהופעה אחת עם אווירה שלא מהעולם הזה: THE BEYONCE EXPERIENCE כל השירים שהיא ביצעה בהופעה הזאת נתנו הרגשה שכבר אין לה לאן להתקדם מרוב שהיא גדולה מהחיים. אבל כמה היא התקדמה מאז. קשה להאמין: http://www.youtube.com/watch?v=omLY0VyS4SQ והיא באמת אומרת שזה השיר שהיא הכי אוהבת לבצע

RTur

New member
זה הדיוידי שבגללו נשביתי בקסמה

זו בהחלט נראית הופעה של זמרת שנמצאת במקום מאוד גבוה, למרות שהיה מדובר רק באלבום השני שלה. כמה מהביצועים בדיוידי הזה הם בלתי נשכחים מבחינתי - DIL, NG, Listen, Irreplaceable, GMB.

למעלה