מועדוני סלסה

מתוקיס

New member
../images/Emo79.gifמועדוני סלסה

שלום לכל אוהבי הסלסה . אשמח אם תכתבו לי היכן רוקדים סלסה ובאיזה ימים ?

Gisele

New member
מצטרפת לשאלה ואני מעוניינת

בפרטים לגבי מקומות באיזור הקריות (אם תוכלו לומר באיזה ימים ושעות זה יהיה נחמד) פעם הייתי רוקדת הרבה אבל לא הלכתי כבר המון המון זמן ודי שכחתי אז נראה לי עכשיו זה הזמן להתקמבק מחדש... מה אתם אומרים?

enicegirl

New member
אני יודעת על כמה

שהם די ידועים ומוצלחים: ברעננה - מועדון בשם "לה-פיניאטה" (יום שלישי) ברחובות - בפילגש (ליד פסי הרכבת) שבת בתל אביב - יש "פורטו לוקו" ו"פוקוס". (שבת ורביעי) ברמת גן - מועדון שבלול (מרכז מסחרי מרום נווה) שלישי גם ב"מכביה" יש כל שבת, בעיקר סלסה ולטיני. בפתח תקוה - בספורטן (ימי חמישי) שמעתי שיש גם ב"הבימה" איזו הרקדה שבועית של סלסה, משהו יוצא מן הכלל אך לא בדקתי. הייתי רק בפוקוס והיה די נחמד, הרבה סטודנטים, ריקודי זוגות מגוונים אך בעיקר סלסה ולטיני.

יש גם:

ביום שני ברעננה את הסהרה ביום ראשון שני וחמישי את הרוטב סלסה בבימה זה ימי חמישי (אני חושב) יש את הביילטינו בקיצור יש מלא מועדונים רק צריך להגיד מיקום ולאן אתה יכול להגיע ואנחנו נמצא לך מקום לפי מיקומך...

enicegirl

New member
רוטב סלסה? ../images/Emo12.gif

זה הולך טוב עם בורקס פיטריות?
סתאאאאם, נשמע ממש מגניב. זה ברעננה גם?

../images/Emo13.gif

זה בכפ"ס יום ראשון - ערב נוער: 14-18 מחיר כניסה:30 שעה:21:00 יום שני - ערב מבוגרים: 30+ מחיר כניסה: 25-30 שעה:21:00 יום חמישי - ערב סטודנטים וחיילים: 18+ מחיר כניסה: 25-30 שעה:21:00

Lechko

New member
לכל המעוניינים:

אתר מומלץ ביותר! www.salsaluna.co.il כנסו לחלק ה"מועדונים" ותקבלו לפי אזורים את כל המועדונים הקרובים לביתכם. מעודכן מאוד :) אלכס

זה לא כ"כ מעודכן!!!

יש הרבה מועדונים שהם לא מפרסמים ויש מועדונים שכבר לא פועלים והם ממשיכים לפרסם אותם כמו הרנצו´ בנצו´ אבל גם גיליתי המון מועדונים חדשים דרך האתר.. אבל סה"כ אחלהההה אתר!

salsamaster

New member
מועדונים - סלסה לונה

שלום לכולם. אנו עושים את מירב המאמצים לאסוף מידע על המועדונים השונים הפועלים בארצנו, במידה ויש מועדונים קיימים והם לא רשומים או מועדונים שנסגרו נשמח לקבל עידכונים, אימייל קטן וכבר יטופל. אי אפשר לבוא בטענות אנחנו לא יכולים לעקוב אחרי כל המועדונים במיוחד לא עכשיו שהם צצים כמו פטריות אחרי הגשם ושלא נדבר על נסגרים. :) במידה ויש לכם מידע חדש אנא עדכנו אותנו בנושא. ונ.ב לגבי הרנצו - יטופל! בתודה מראש יניב הדרי מנהל סלסה לונה.

הודעה

אם כבר מדברים על מסיבות אז ביום חמישי הזה יש מסיבת סלסה בקניון השרון!!! שעה 18:00 באזור האוכל בחינם כולם מוזמניםם

אני דיי מעוצבן..! (אלכס?)

אלכס- עכשיו אני מבין אותך! הלכתי לקניון השרון ופשוט התעצבנתי! זה לא כמו שהיה בפעם האחרונה! עוד יותר גרועע אני נשבע לך היו אולי 10-15 שירי סלסה והשאר ריקודי שורות! היו איזה 7 ריקודי שורות ברצףף ובסוף הוא שם הכלללל ריקודי שורות! כמה אפשר??? התעצבנתי! וואי וואי אם היית שם נראה לי שהייתה מקבל "חלסטרה"

למעלה