מצעד הפורום השנתי

../images/Emo79.gifמצעד הפורום השנתי../images/Emo220.gif

קצת סטטיסטיקה והרבה שרשורי המלצות שוכללו יחדיו ויצרו את המצעד הזה, של השירים שדובר עליהם הכי הרבה השנה, שבלעדיהם השנה הזו הייתה נראית אחרת לגמרי בפורום הזה... הערה קטנה: הסקר מדגמי לחלוטין, שיקלול של השירשורים בפורום דרך מילות מפתח, ההמלצות במאמרים ושירשורים זכורים מהפורום, ככה יצא, אז אל תחפשו ידע או עומק וכל השטויות האלה... :) עשרת שירי הדאנסהול והקונשנס של השנה: Gyptian-Serious Times Capleton - Toppa Tings-Sweat Riddim Beenie Man - Come Again-Sweat Riddim Baby Cham - Ghetto Story Mr Perfect - No Badda Mi Mr Vegas-Do You Know-Oldskool Riddim Anthony Cruz - Half Way Tree Jah Cure-What Would It Take-Istanbul Riddim sizzla- Be Strong-Drop Leaf Riddim TOK-Footprints-Drop Leaf Riddim חמשת השירים שריגשו אתכם: Buju Banton - Hills & Valies Fantan Mojah - Hail The King Ricihe Spice-Youts Are So Cold-Truth And Rights Riddim TOK-Footprints-Drop Leaf Riddim I Wayne-living In Love-Hard Times Riddim חמשת הקלאסיקות של השנה/הרוקר'ז מיוזיק: Peter Tosh- Legalize It Black Uhuru - Guess Who's Coming To Dinner John Holt-Police In Helicopter Desmond Dekker-The Israelites Abyssinians - Satta-A-Masagana חמשת השירים הישראליים של השנה: התקווה 6-אם אפגוש את אלוהים תומר יוסף-אל תטוסי צ'ולו-בואי הביתה קנגרו-אוזו ולוקוס קנגרו-שר לי __________________________________________________________________________________________ וקצת קריצות לא יזיקו לאף אחד, הכל בהומור: הכי הרבה הודעות(חוץ ממני כמובן...)-סא"ל זוסמן עם 29 אלף 578 הודעות!!! מפקירי/עריקי הפורום-רב"ט ראנקין לוי, סמ"ר סואה וסא"ל היי פיי עם 3 הודעות כל אחד... נעלם הפורום-סג"מ ron_massive מעל חצי שנה ולא הודעה אחת... במקום השני זכה טור' ארז גומל(אפילו לא יום בצבא), גם הוא נעלם מהשטח. את המקום השלישי לקחה המלש"בית יעל פיינדיש גרנדמה... חפרפרות/משתמטי הפורום-רס"ן גיא גפן וסרן מירב ראסטה גיאל שלא תחשבו שלא יודעים שאתם כאן
יחצ"ן הפורום-לא היה כאן מקום לתחרות-הלא זהו רס"מ יעראסטה... הפורשת-תא"ל(מיל') מיכל שווך, מאחלים לה הצלחה רבה באזרחות הדרגה הגבוהה כיום-אל"מ רמי גראמי רודבוי בדרך למעלה-סגן DuBsYs המפגין ידע גבוה מאוד! התקדם בדרגה לאחרונה-משתמט השמ"פ רס"ל ריאליטי איי, ישר כוח! ח"ח! קצת יותר נוכחות והסיטרואן השני אצלך... על הקק"צ ויתר נכון לעכשיו קמ"א נצ'י נץ'... לא יעזור לך אחי, אתה בקבע בכל מקרה! האורח הקבוע מהצבא השוויצרי הוא קולונל תומר יוסף שהגיע לביקור בבסיס 1396 כבר פעמיים! והזרוע עוד נטויה...

וגם... סקר חדש!!!

כולכם מתבקשים לענות! רצ"ב תשובות הסקר הקודם... אני אישית בחרתי דווקא במקום השני.
שבוע טוב שיהיה לכולנו! גילגיל.

וואלה, כל הבאסה לאנשים שיעשו כמוך

מעתה והלאה... אסור לי להביע דיעה פוליטית, אז אני רק אגיד שאני בספק רב מאוד אם ההחלטה הזו תזיז ליותר מדי אנשים באזרחות. היחידות שיתרגשו ממנה הן האימהות שלא ירצו שלילדים שלהן יהיה רשום כאלה דברים על התעודת שיחרור...

DuBsYs

New member
עזוב אותך מכל הדיבורים האלה

אני לא אתחיל להסביר לך למה להיות חייל בצבא שמבצע כל יום פשעי מלחמה זה לא מוסרי ולא נכון. ואין לי כוח שתסביר לי ש"בלי הצבא הזה אני ואתה לא היינו יושבים פה ומקשקשים באינטרנט, כי היינו נמצאים בקרקעית הים התיכון". בוא נגיד שהתועלת של הצבא הזה מביא שווה לפגיעה שהצבא הזה פוגע במדינה הזאת שנראית איך שהיא נראית הרבה מאוד בגלל המקום הנרחב שיש לצבא בחברה. ואם כבר הזכרת את הבירבור החדש של האלוף שטרן, לדעתי הוא צריך להתבייש, כי המשכורת שהוא מקבל באה מהכסף שמשתמטים כמוני משלמים למדינה (מיסים) ובמצב שבו יותר מ50% מהאוכלוסיה בארץ מקבלים פטור משרות בטחון אני הייתי נזהר מלעצבן כ"כ הרבה אנשים ולאיים עליהם בכל מיני סנקציות מטופשות, כי אם הוא ימשיך למצוץ את הדם של האזרחים ולירוק להם בפרצוף בסוף יסגרו לו את הצבא והוא יאלץ ללכת לחפש עבודה באזרחות ולאפס כמוהו אני לא יודע כמה סיכויים יש. ופה בדיוק אני אסיים את החלק החברתי של ההודעה ונעבור לדבר על מוסיקה: אלבום מצויין ששווה לשמוע הוא Charlie Chaplin & Roots Radics - Takes Two Live לא מוכר במיוחד אבל מדובר בלייב סשן בסטודיו וצ'ארלי צ'פלין מבצע שם את כל הרידדימים הקלאסים בביצועים מדהימים והרוטס ראדיקס נשמעים כמו 2.5 מילון דולר. ביי

לא הייתי אומר לך כלום

כי זה באמת פורום רגאיי ולא משהו אחר, ויש מספיק פורומים בתפוז לדבר בהם על דברים שוליים וחולפים כמו פוליטיקה, לעומת מוזיקה נצחית... אבל אני כן אכוון אותך לעיתוי בו הדברים נאמרים מפי האלוף - הוא בדיוק עומד לפרוש לאזרחות. מעניין... *פותח סולסיק* *מחפש את האלבום*

K C

New member
אבל זה נכון

בלעדיי הצבא היינו עכשיו פליטים בארופה וארה"ב, מה שהיה נשאר מאיתנו..

למעלה