משחק שירים

../images/Emo79.gif משחק שירים ../images/Emo79.gif

אוקי אז ככה זה הולך .. אני נותנת לכם מילה מתוך השיר שבחרתי בשלב זה המטרה אינה למצוא את השיר שאני בחרתי אלא שיר שיש בו את המילה שנתתי לכם . אם בטעות או לא בטעות השיר שכתבתם על המילה שנתתי הוא גם השיר שבחרתי לא תדעו מיזה . כל פעם שתכתבו שיר למילה שנתתי לכם תקבלו מילה נוספת . לאחר 5 מילים תוכלו להתחיל לנחש מה השיר שבחרתי (אם אחרי 5 מילים עדיין לא תצליחו לנחש תוכלו לידרוש : 2 מילים נוספות \ רמז .) מי שיגלה את השיר יבחר את השיר הבא במשחק :) יאללה חברים זה צריך להיות ממש כיף :) שתפו פעולה . יצאנו לדרך..(השיר הראשון יחסית קל ככה תבינו ותפנימו את המשחק :) )

../images/Emo124.gif המילה הראשונה היא : שיר .

קדימה שרשרו לפה שירים שיש בהם את המילה שיר :)

chuti

New member
אבל אני תמיד נשאר אני תמיד נשאר אני תמיד

נשאר אני:)

../images/Emo124.gifהמילה השילישת היא : שלום

אגב כל המילים שאני נותנת הם מהבית הראשון של השיר :)

chuti

New member
עוד יבוא שלום עלינו, עוד יבוא שלום עלינו

עוד יבוא שלום עלינו ועל כולם

חח XD ונגמרה העבודה ..(כנסו )

ד"ש למשפחה שלך ולך לך לדרכך XD אחחח איזה שיר .. הודעות ותיזכורות ! : 1. אם מישהו לא קרא אז כל המילים הם מהבית הראשון של השיר . 2. מחר יום שני ולכן יפתח שירשור קורבן חדש :) [עבר בידיוק שבוע ] הפעם הקורבן היא : chuti בהצלחה לך :)

../images/Emo124.gif המילה החמישית היא : חלום

זהו עכשיו יש לכם 5 מילים ואתם מוזמנים להתחיל לנחש מהו השיר שבחרתי :) אני מזכירה שיש לכם עזרות : 1. עוד 2 מילים מהבית הראשון של השיר 2. רמז מי שיצליח לגלות מהו השיר יוכל ליבחור את השיר הבא במשחק . כל פעם שתכתבו שיר אני אסמן לכם
\
לשיר שכתבתם .

למעלה