משחק שירים

../images/Emo79.gif משחק שירים ../images/Emo79.gif

הוראות : בכל שבוע יבחר מישהו אחר ( אותו זוכה משבוע שעבר ) שיר . בהתחלה יתן לנו מילה מיתוך הבית \ הפזמון לאחר שניתן לו שירים עם אותה המילה שבחר יתן לנו מילה נוספת מאותו הבית \ הפיזמון שנתן את המילה הקודמת . לאחר 5 מילים נוכל להתחיל לנחש מהו השיר הנבחר . ישנם 2 עזרות 1. רמז 2.שתי מילים נוספות מאותו הבית \ הפזמון . הילד\ה שיצליחו לנחש את השם השיר יוכלו לבחור את השיר במשחק הבא :) . בשבוע שעבר אני נתתי שיר , השיר היה : שיר פרידה הזוכה שהצליחה לנחש מהו השיר היא : הילה - chuti ולכן היא תבחר את השיר הפעם . הילה הבמה שלך (;

אהבה היא שיר לשניים

ישירו השמיים אהבה היא שיר לשניים העולם כולו צוחק אלי ושר כמה טוב, כמה טוב!

ספירששש

New member
קח אותו לאט את הזמן..

העולם עוד יחכה בחוץ .. אולי זה השיר ? :O בכל מיקרה אל תחכי שהרבה יגיבו כל פעם שיש שיר תעלי עוד מילה ותהני לך בטיול .

12 שנים

ויש איזה מקום אני יודע ששם אתה שומר ובי אתה נוגע ומאיר לי את הדרך לפעמים כשכבר מזמן כבו הפנסים ואני זאת שאמרת שזה השיר לא ספיר חח XD

../images/Emo124.gif מילה שלישית : חלום

הילה יצאה לטיול ולכן ביקשה שאני יחליף אותה היא נתנה לי את שם השיר (וזה לא השיר שספיר ואני חשבנו ! וזה שיר יחסית קשה , בחירה יפה ) אז קדימה אנחנו ממשיכים :)

ספירששש

New member
אבק ברוח

אני נושא את עיני מול שמיים גנובים רואה כוכבים, רואה אנשים עייפים עייפים בתוך חלום פרוע.

ספירששש

New member
אוהב לנצח

כמו חלום בתוך חלום, אני נקשר איתך ומפליג איתך לכל מקום כי את לי המלאך שהאל הטוב אליי שלח, לעולם אהיה שלך יש עוד בית עם שאר המילים...אולי זה השיר? =]

../images/Emo124.gif המילה החמישית : שנים.

אתם יכולים להתחיל לנחש :) ושתפו פעולה עוד מעט כבר יום שישי שוב ויפתח שירשור חדש .

למעלה