סיכום שנת 2007 במוזיקה יפנית

nadav1232

New member
../images/Emo79.gifסיכום שנת 2007 במוזיקה יפנית../images/Emo70.gif../images/Emo124.gif

שיר השנה שלי:
שיר פתיחה של אנימה של השנה:
שיר סיום אנימה של השנה:
זמר השנה:
זמרת השנה:
להקת השנה:
האמן/להקה שגיליתי השנה:
הופעה/קונצרט השנה:
הופעת השנה של אמן/להקה בתכנית ארוח בטלוויזיה:
מה אני מקווה שהאמן/להקה האהוב/ה עלי יעשה בשנה הקרובה?:

nadav1232

New member
עונה ...! ../images/Emo194.gif ~

שיר השנה שלי: BoA - Lady Galaxy, ayumi hamasaki - talkin' 2 myself שיר פתיחה של אנימה של השנה: Nami Tamaki - Brightdown שיר סיום אנימה של השנה: - זמר השנה: - זמרת השנה: BoA, ayumi hamasaki להקת השנה:。Morning Musume האמן/להקה שגיליתי השנה: אין לי ממש תשובה על זה, יש כ"כ הרבה... XD הופעה/קונצרט השנה: (BoA ARENA TOUR 2007 MADE IN TWENTY(20 הופעת השנה של אמן/להקה בתכנית ארוח בטלוויזיה: BoA - LOSE YOUR MIND feat. Yutaka Furukawa from DOPING PANDA ב - MUSIC STATION מה אני מקווה שהאמן/להקה האהוב/ה עלי יעשה בשנה הקרובה?: בואה לוקחת הפסקה שלא ידוע של כמה זמן כנראה.. ואני מקווה שאיו תוציא הרבה דברים!! ^_^

Omer Kun

New member
עונה

שיר השנה שלי: יש כל כך הרבה שאני אפילו לא מצליח לחשוב על חמישה. שיר פתיחה של אנימה של השנה: הממ אני חושב ש This is love של freedom שיר סיום אנימה של השנה: לא זכור לי. זמר השנה: --- זמרת השנה: Ai Otsuka להקת השנה: the brilliant green האמן/להקה שגיליתי השנה: יש כל כך הרבה, אבל אני אלך על Ketchup mania שאחרי לא הרבה זמן ששמעתי אותם הפכו לאחת הלהקות האהובות עליי. הופעה/קונצרט השנה: יצא לי לראות רק את Love is born 2006 של איי אוטסקה. הופעת השנה של אמן/להקה בתכנית ארוח בטלוויזיה: טונות. מה אני מקווה שהאמן/להקה האהוב/ה עלי יעשה בשנה הקרובה?: סינגלים, אלבומים, הכל מתקבל בברכה! D: רק שישמרו על האש שלהם דולקת ולא יעלמו פתאום. שנה טוב לכולם! D: אה, וזה רק אני, או שעשינו את השאלון הזה גם בראש השנה? XD

oracle

New member
יאפ ^_^

שיר השנה שלי: היו שניים... P: Gackt - Returner~Yami no Shuen~ Masayoshi Yamazaki - One more time One more chance [שיר הנושא של הסרט "5 ס"מ בשניה"] שיר פתיחה של אנימה של השנה: גם כאן לא אסתפק באחד~ Chiaki Ishikawa - Uninstall מהסדרה בוקוראנו. The Blue Hearts - Mirai wa Bokura no Te no Naka מהסדרה קאיג'י. אבל הטוב ביותר בעיני - Utada Hikaru - This Is Love מהסדרה פרידום ^_^ שיר סיום אנימה של השנה: Maximum The Hormone - Zetsubou Billy [שיר סיום שני של הסדרה "מחברת המוות"] זמר השנה: אין לי כזה, כי גאקט לא הוציא שום דבר חדש השנה, ואף אחד לא לקח את מקומו בינתיים. זמרת השנה: זו תהיה אוטאדה היקארו, ורק בגלל "זוהי אהבה"... ככה אני לא משתגעת עליה ~_~ להקת השנה: Onmyouza ו-Maximum The Hormone האמן/להקה שגיליתי השנה: Maximum The Hormone הופעה/קונצרט השנה: לא היתה כזו TT_TT הופעת השנה של אמן/להקה בתכנית ארוח בטלוויזיה: גם לא... ההופעות של גאקט בטלוויזיה השנה היו די לא משהו... חוץ מסדרת הדרמה בה השתתף, כמובן ^^ מה אני מקווה שהאמן/להקה האהוב/ה עלי יעשה בשנה הקרובה?: יוציא אלבום חדש סוף סוף, ויצא לסיבוב הופעות באירופה, עם קפיצה קצרה לישראל XDDD כן גאקט, הגיע הזמן שתבקר בארץ הקודש P:

עונה דסו~~~D:

שיר השנה שלי: וואו, כל כך הרבה, אי אפשר להחליטX_X שיר פתיחה של אנימה של השנה: Momoi Haruko&Sakura Nogawa- Romantic summer (פתיח של Seto no hanayome) שיר סיום אנימה של השנה: Buono!- Honto no jibun (סיום של Shugo chara) זמר השנה: זמרת השנה: Otsuka Ai להקת השנה: אממ...כנראה שMorning musume האמן/להקה שגיליתי השנה: המון!Oם הופעה/קונצרט השנה: הופעה שהייתה השנה? אמממ...וואי, אין לי מושג הופעת השנה של אמן/להקה בתכנית ארוח בטלוויזיה: גם, הרבה הופעותXD; מה אני מקווה שהאמן/להקה האהוב/ה עלי יעשה בשנה הקרובה?: הופעה, אלבום, סינגל וכו'~D:

סתם555

New member
עונה~

שיר השנה:לא בטוחה נראה לי brightdawn-nami tamaki,m-flo and BoA-the love bug שיר פתיחה של אנימה של השנה:~ שיר סיום אנימה של השנה:~ זמר השנה:june זמרת השנה:יש יותר מדי אבל בעיקר-nami tamaki,BoA,ai otsuka,utada hikaru להקת השנה:m-flo האמן/הלהקה שגיליתי השנה:M-FLO הופעה/קונצרט השנה:~ הופעת השנה של אמן/להקה בתכנית ארוח בטלוויזיה:~ מה אני מקווה שהאמן/להקה האהוב/ה עלי יעשה בשנה הקרובה?:לא יודעת שיוציאו סינגלים/אלבומים חדשים?

עונה....

שיר השנה שלי: Utada Hikaru - Flavor Of Life זמר השנה: הזמר היחיד שהתחלתי לשמוע השנה, והראשון שלי ביפנית - קן היראי להקת השנה: V6 (לא שאני עוקב אחרי השחרורים שלהם, אבל way of life היה ממש יפה!) האמנית שגיליתי השנה: מבין כל החדשים, ayaka היא האהובה עליי... אהבתי את השירים שלה!! זה סגנון שעוד לא שמעתי! קונצרט השנה: ~second session~ של קודה קומי!! היא ממש התפרעה שם... =) הופעת השנה של אמנית בתוכנית אירוח בטלוויזיה: אנג'לה אקי הופיעה עם Again ב-Music Station בספטמבר (בפרק אלוהי עם קודה קומי, בואה, קן היראי ואייאקה) והייתה מדהימה כרגיל!! מה אני מקווה שאמנית האהובה עליי תעשה בשנה הקרובה?: אחרי שקודה קומי תוציא את האלבום החדש שלה, Kingdom, הייתי רוצה שהיא תיקח חופשה, תפסיק להיות זונה, ותחזור אלינו עם שיער שחור נורמלי ושירים מהסגנון המוקדם שלה של grow into one

זה נראה כאילו חצי מההודעה מודגשת בטעות...

אבל זה רק בגלל שהיא מאוד חשובה!!! P-:

Nora Shu

New member
שנה טובה (באיחור קל) לכולכם. :)

שיר השנה שלי: We Can Make It! של אראשי. שיר פתיחה של דרמה (לא רואה אנימה) של השנה: לא בדיוק שיר, אבל DRAGON RISES מהפסקול של Iryu Team Medical Dragon 2. שחדדלךגל כל כך טוווווב. שיר סיום של דרמה (לא רואה אנימה, יו) של השנה: Keep the faith של KAT-TUN (ממכר!) זמר השנה: ......... נאגאסה? =D אמ, יאמאפי! אמ, נאגאסה ויאמאפי! (אני חושבת שקראתי את הפאנפיק הזה כבר... :X) זמרת השנה: לא יפנית, אבל Lee Hyori. אם הייתי צריכה לבחור יפנית, אז... קודה קומי. אני מחבבת אותה מאז Last Angel. להקת השנה: די ברור אבל - Arashi for dream! האמן/להקה שגיליתי השנה: עוד חמש ימים גיליתי את אראשי בדיוק לפני שנה שלמה. אז, כן. :) הופעה/קונצרט השנה: לא הייתי בדבר אבל צפיתי במחשב. אהבתי את אראשי בDome, אבל אני כרגע צופה ב Johnny's Countdown ושחדלשלש נאגאסה/קואיצ'י שדלשלד ג'ון עם המשקפיים האלו. אלוהים ישמור על השפיות שלי. :( :( הופעת השנה של להקה בתכנית ארוח בטלוויזיה: אראשי בתוכנית אירוח שלהם: בלי מוזיקה, עם כיסויי עיניים. מה אני מקווה שהלהקה האהובה עלי יעשו בשנה הקרובה?: יגעו אחד בשני יותר. ואמ, שישאירו את ANS לנצח? שלא יעלם כמו MMA. שחדשךדש :((((

למעלה