שאלון בעז, הסבב השני

../images/Emo79.gif שאלון בעז, הסבב השני ../images/Emo3.gif

אני מניחה שהיום התשובות יהיו שונות כי יש לנו יותר שירים להתייחס אליהם וכי יותר אנשים כאן היו בהופעות כבר אז החלטתי לשים אותו שוב, עם שינויים קלים
מבין ששת השירים שהיו וישנם במייספייס עד היום (תנופה, פריז בחורף, נה נה נה, נהר ירוק, קצב ברגליים והקליטה ומי שמכיר מהופעות יכול להתייחס גם לשאר) 1. מהו השיר שאתם שומעים הכי הרבה? 2. מהו השיר שאתם הכי מתחברים למילים שלו ולמה? 3. מהו השיר עם הלחן הכי טוב לדעתכם? 4. לאיזה שיר יש את השם הכי מושך ומסקרן לדעתכם? 5. מה אתם אוהבים יותר בשירים של בעז, את המילים או את הלחן? 6. למי שהיה בשני סוגי ההופעות, איזו אחת יותר טובה, המופע להקה או ההופעה האקוסטית עם גבע/ יניב ואיתמר? 7. איזה שיר הייתם רוצים שבעז יקדיש לכם בהופעה? 8. עם מי הייתם רוצים לשמוע את בעז מבצע דואט ובאיזה שיר? (של בעז או של האמן לבחירתכם) 9. דבר אחד שהייתם רוצים לומר/ לאחל עכשיו לבעז? 10. השיר הראשון שגרם לכם לברר עוד מידע על בעז? 11. האם יש שיר של בעז שאתם פחות אוהבים/ לא אוהבים ולמה? שבוע טוב שיהיה

ZoHaRoT

New member
אני :]

1. מהו השיר שאתם שומעים הכי הרבה? פריז בחורף ונהנהנה 2. מהו השיר שאתם הכי מתחברים למילים שלו ולמה? למילים של פריז בחורף... אני פשוט אוהבת את המשפטים... "אדם לא עשוי מצמר גפן, דוקר לו בלב הוא מדם" לדעתי זה אחד המשפטים היפים :] 3. מהו השיר עם הלחן הכי טוב לדעתכם? אני מאוד אוהבת את הלחן של נהנהנה אבל בכללי את כולם. 4. לאיזה שיר יש את השם הכי מושך ומסקרן לדעתכם? תנופה.. או נהנהנה- שם מגניב
5. מה אתם אוהבים יותר בשירים של בעז, את המילים או את הלחן? המילים 6. למי שהיה בשני סוגי ההופעות, איזו אחת יותר טובה, המופע להקה או ההופעה האקוסטית עם גבע/ יניב ואיתמר? - 7. איזה שיר הייתם רוצים שבעז יקדיש לכם בהופעה? הממ.. פריז בחורף.. 8. עם מי הייתם רוצים לשמוע את בעז מבצע דואט ובאיזה שיר? (של בעז או של האמן לבחירתכם) אני לא ממש בטוחה.. אולי עם פיטר רוט.. את הקליטה. לא יודעת למה
9. דבר אחד שהייתם רוצים לומר/ לאחל עכשיו לבעז? המון בהצלחה עם הדיסק ועם הכל! 10. השיר הראשון שגרם לכם לברר עוד מידע על בעז? תנופה 11. האם יש שיר של בעז שאתם פחות אוהבים/ לא אוהבים ולמה? לא

ady18

Well-known member
עונה

מבין ששת השירים שהיו וישנם במייספייס עד היום (תנופה, פריז בחורף, נה נה נה, נהר ירוק, קצב ברגליים והקליטה ומי שמכיר מהופעות יכול להתייחס גם לשאר) 1. מהו השיר שאתם שומעים הכי הרבה? בא בתקופות המובילים זה תנופה פריס בחורף 2. מהו השיר שאתם הכי מתחברים למילים שלו ולמה? לא אוהב אף אחד 3. מהו השיר עם הלחן הכי טוב לדעתכם? לא אוהב אף אחד ותנופה 4. לאיזה שיר יש את השם הכי מושך ומסקרן לדעתכם?אהבת איש הפח 5. מה אתם אוהבים יותר בשירים של בעז, את המילים או את הלחן? המילים 6. למי שהיה בשני סוגי ההופעות, איזו אחת יותר טובה, המופע להקה או ההופעה האקוסטית עם גבע/ יניב ואיתמר? לא הייתי עדין בשי הסוגים 7. איזה שיר הייתם רוצים שבעז יקדיש לכם בהופעה?קצב ברגלים 8. עם מי הייתם רוצים לשמוע את בעז מבצע דואט ובאיזה שיר? (של בעז או של האמן לבחירתכם) 9. דבר אחד שהייתם רוצים לומר/ לאחל עכשיו לבעז? 10. השיר הראשון שגרם לכם לברר עוד מידע על בעז?תנופה 11. האם יש שיר של בעז שאתם פחות אוהבים/ לא אוהבים ולמה?אין כרגע עוד לא מכירה הכול

../images/Emo99.gif

1. מהו השיר שאתם שומעים הכי הרבה? נכון להיום "הקליטה" 2. מהו השיר שאתם הכי מתחברים למילים שלו ולמה? גם, "הקליטה" כי (נראה לי ש)הוא מדבר על פחד להרגיש ותחושת פספוס כתוצאה מכך.. משהו שלצערי הרב אני מכירה מאוד מקרוב.. 3. מהו השיר עם הלחן הכי טוב לדעתכם? הממ.. נראה לי ש"מרגיש כמו שבת" (שוב, נכון להיום..) 4. לאיזה שיר יש את השם הכי מושך ומסקרן לדעתכם? נה נה נה, שם שנוי במחלוקת לגמרי, אבל אני מתה עליו! 5. מה אתם אוהבים יותר בשירים של בעז, את המילים או את הלחן? זה תלוי בשיר.. 6. למי שהיה בשני סוגי ההופעות, איזו אחת יותר טובה, המופע להקה או ההופעה האקוסטית עם גבע/ יניב ואיתמר? שתיהן מעולות, זה תלוי במצב רוח.. או בעצם, זה תלוי באיזו אחת מהן אני נמצאת באותו רגע, אני לא בררנית..
7. איזה שיר הייתם רוצים שבעז יקדיש לכם בהופעה? אני אשאיר לו את זכות הבחירה
8. עם מי הייתם רוצים לשמוע את בעז מבצע דואט ובאיזה שיר? (של בעז או של האמן לבחירתכם)- עם מאיר בנאי את "כמו אגם רוגע"/ "תמיד כמעט" ועם דני רובס את "קטע מסוכן"/ "זה לא אני" ועם מתי כספי את "היא חזרה בתשובה" וכו' וכו' 9. דבר אחד שהייתם רוצים לומר/ לאחל עכשיו לבעז?
10. השיר הראשון שגרם לכם לברר עוד מידע על בעז? "לא אוהב אף אחד" ששלוש שנים זה הדבר היחיד שזכרתי.. הוא קליט וכייפי 11. האם יש שיר של בעז שאתם פחות אוהבים/ לא אוהבים ולמה? זה משתנה.. בהתחלה לא התחברתי ל"הקליטה", היום אני לא מבינה איך יכולתי
ונראה לי שהיום אני פחות מתחברת ל"תנופה", אבל זה סתם נובע כתוצאה מחרישות, שכן ירבו..

GalitLondon

New member
כמה זמן לא השתתפתי בפורום כלשהוא..

טוב, קצת ארוך, הורדתי 2 שאלות. 1. מהו השיר שאתם שומעים הכי הרבה? הכל במידה שווה 2. מהו השיר שאתם הכי מתחברים למילים שלו ולמה? תנופה, בכל משפט אני יכולה למצוא את עצמי. 3. מהו השיר עם הלחן הכי טוב לדעתכם? פריז בחורף 4. לאיזה שיר יש את השם הכי מושך ומסקרן לדעתכם? נה נה נה.. אכן משך אותי לשמוע רק לפי השם בהתחלה, נראה לי בגלל שזה שם הכי פשוט וצפוי לשיר.. שזה היופי לדעתי, עוד לפני ששומעים יודעים שיש פזמון של נה נה נה לא?שם ישיר וזהו בלי התחכמויות. 5. מה אתם אוהבים יותר בשירים של בעז, את המילים או את הלחן? אין דבר כזה, שניהם 6. איזה שיר הייתם רוצים שבעז יקדיש לכם בהופעה? אם היתה לי אפשרות לבחור הייתי נותנת לו את אפשרות הבחירה 7. עם מי הייתם רוצים לשמוע את בעז מבצע דואט ובאיזה שיר? (של בעז או של האמן לבחירתכם) אין לי מושג.. שלומי שבן אולי בפריז בחורף. יכול להיות מעניין עם הפסנתר והכל. 8. השיר הראשון שגרם לכם לברר עוד מידע על בעז? תנופה 9. האם יש שיר של בעז שאתם פחות אוהבים/ לא אוהבים ולמה? כרגע אין כזה.

אבל גם בשאר השירים

יש נה נה נה בפזמון..
סתם נו, הייתי חייבת, החלטתי שיש לו התמכרות קשה לאות נ'

GalitLondon

New member
כן ../images/Emo13.gif

זה נכון..
אבל השיר הזה ספציפי נקרא נה נה נה.. אז זה צפוי שזה יהיה בשיר גם בלי לשמוע אותו, להבדיל משירים אחרים.. זאת היתה הכוונה ואני אומרת- אין רע בהתמכרויות.. כל עוד זה נשמע טוב

../images/Emo13.gif

1. מהו השיר שאתם שומעים הכי הרבה? בימים האחרונים 'הקליטה' 2. מהו השיר שאתם הכי מתחברים למילים שלו ולמה? 'הקליטה', 'לא אוהב אף אחד', 'תנופה' 3. מהו השיר עם הלחן הכי טוב לדעתכם? 'נה נה נה' 4. לאיזה שיר יש את השם הכי מושך ומסקרן לדעתכם? 'אהבת איש הפח', 'נהר ירוק' (אני היחידה שלא אוהבת את השם 'נה נה נה'?) 5. מה אתם אוהבים יותר בשירים של בעז, את המילים או את הלחן? בעיקר המילים. אבל הלחנים שלו גם. הם מיוחדים. 6. למי שהיה בשני סוגי ההופעות, איזו אחת יותר טובה, המופע להקה או ההופעה האקוסטית עם גבע/ יניב ואיתמר? נו, באמת. גם וגם. תלוי במצב רוח. ואם בעז יחליט להופיע בחיפה למשל מתישהו אז אני ככה לא אשאל שאלות מיותרות כי זה פחות יפריע לי אם זה מופע להקה או אקוסטי. 7. איזה שיר הייתם רוצים שבעז יקדיש לכם בהופעה? 'לא אוהב אף אחד'. וגם כל שיר אחר שהוא יבחר. 8. עם מי הייתם רוצים לשמוע את בעז מבצע דואט ובאיזה שיר? (של בעז או של האמן לבחירתכם)- יעל דקלבאום (סתם עלתה לי לראש עכשיו ויש לה קול מדהים) ואת השיר 'מרגיש כמו שבת'. 9. דבר אחד שהייתם רוצים לומר/ לאחל עכשיו לבעז? אממ... בהצלחה למשל? ושהכל יסתדר יופי! ושיצא כבר הדיסק.... 10. השיר הראשון שגרם לכם לברר עוד מידע על בעז? מה שגרם לי לברר עוד מידע על בעז לא היה שיר, אבל בגדול כל מה שהיה לו במייספייס גרם לי ללכת להופעה. 11. האם יש שיר של בעז שאתם פחות אוהבים/ לא אוהבים ולמה? 'אהבת איש הפח'. אוהבת את השיר אבל קצת פחות מהשאר.

bזוהר

New member
אני מנסה

כולל שירים ששמעתי בהופעות. 1. מהו השיר שאתם שומעים הכי הרבה? לאחרונה נהר ירוק. 2. מהו השיר שאתם הכי מתחברים למילים שלו ולמה? "אהבת איש הפח".. לא יודעת, פשוט מתחברת מאוד למילים 3. מהו השיר עם הלחן הכי טוב לדעתכם? שאלה קשה... אהבת איש הפח, קצב ברגליים, למי אכפת, מוכרח להסתלק.. ועוד 4. לאיזה שיר יש את השם הכי מושך ומסקרן לדעתכם? גם כשאת מגמגמת וקצב ברגליים 5. מה אתם אוהבים יותר בשירים של בעז, את המילים או את הלחן? לא יודעת, זה שאלה בעייתית כי הלחן זה מה שתופס אותך כזה תוך כדי והמילים זה מה שאתה מזדהה איתו חושב עליו וכל זה... בקיצור זה שניהם ביחד כזה, קשה לי להפריד.. 6. למי שהיה בשני סוגי ההופעות, איזו אחת יותר טובה, המופע להקה או ההופעה האקוסטית עם גבע/ יניב ואיתמר? באופן אישי אני יותר נהנית בהופעות עם כל הלהקה (לא רק של בעז) 7. איזה שיר הייתם רוצים שבעז יקדיש לכם בהופעה? אהבת איש הפח כמובן 8. עם מי הייתם רוצים לשמוע את בעז מבצע דואט ובאיזה שיר? (של בעז או של האמן לבחירתכם) עם רונה קינן את אהבת איש הפח 9. דבר אחד שהייתם רוצים לומר/ לאחל עכשיו לבעז? בריאות 10. השיר הראשון שגרם לכם לברר עוד מידע על בעז? לא היה כזה 11. האם יש שיר של בעז שאתם פחות אוהבים/ לא אוהבים ולמה? אין שיר שלו שאני לא אוהבת. בטוח יש שיר שאני פחות אוהבת... נראה לי נהר ירוק..

למעלה