שאלון פלייליסט

Robin Sparkles

New member
../images/Emo79.gifשאלון פלייליסט../images/Emo79.gif

שימו את המוזיקה על אקראי ותענו
איך העולם רואה אותי? האם יהיו לי חיים מאושרים? מה אנשים באמת חושבים עליי? האם אנשים חושקים בי בסתר? איך אני יכול לעשות את עצמי מאושר? מה אני צריך לעשות עם חיי? עצה טובה בשבילי: מהו שיר הנושא שלי,לדעתי? מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים? איזה שיר יתנגן בחתונה שלי? ובהלוויה שלי? איזה סוג גבר אני אוהב? איך יהיה לי מחר? למה אני כאן? בתור מה אנשים יזכרו אותי? איזה שיר יתקע לי בראש מחר? האם יש בחוץ אנשים שבאים לקחת אותי? איך תהיה השנה הזו? איך אתה מרגיש עכשיו? מה המטרה שלך בחיים? מה ההורים שלך אומרים עלייך? מה ייאחלו לך ליום הולדת? מה יהיו המילים האחרונות שלך? מה יהיה כתוב על המצבה שלך? מה יהיה בעתיד? מה יש לך להגיד על זה שפצצת אטום תפוצץ את העולם? מה מעציב אותך? מה גורם לך להמשיך לרצות לחיות? מה כתוב על החולצה האהובה עלייך? המשפט שהכי מאפיין אותך:

jasika siton

New member
עונה ..

איך העולם רואה אותי? גניבה - היהודים האם יהיו לי חיים מאושרים? when youre gone - avril lavigne מה אנשים באמת חושבים עליי? i am with you - avril lavigne האם אנשים חושקים בי בסתר? בשמלה אדומה - מופע הארנבות של ד'ר קספר איך אני יכול לעשות את עצמי מאושר? Boom Boom Pow - Black Eyed Peas מה אני צריך לעשות עם חיי? Flo-rida - Right Round עצה טובה בשבילי: akon - beautiful מהו שיר הנושא שלי,לדעתי? Kelly Clarkson - My Life Would Suck Without You מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים? Takin' Back My Love" - Enrique Iglesias איזה שיר יתנגן בחתונה שלי? דיילת באל-על - שייגעצ :O ובהלוויה שלי? lies - Evanescence איזה סוג גבר אני אוהב? I'm only happy when it rains איך יהיה לי מחר? avril lavigne - nobody's home למה אני כאן? bring me to life - Evanescence בתור מה אנשים יזכרו אותי? מקום לצידך - דור דניאל איזה שיר יתקע לי בראש מחר? one step closer - linkin park האם יש בחוץ אנשים שבאים לקחת אותי? Pussycat Dolls - Jai Ho איך תהיה השנה הזו? Taylor Swift - Love Story איך אתה מרגיש עכשיו? our song - Taylor Swift מה המטרה שלך בחיים? Jonas Brothers - When You Look Me In The Eyes מה ההורים שלך אומרים עלייך? Natasha Bedingfield - Unwritten מה ייאחלו לך ליום הולדת? get over it - avril lavigne מה יהיו המילים האחרונות שלך? Hilary Duff - Reach Out מה יהיה כתוב על המצבה שלך? Pussycat Dolls - I Hate This Part מה יהיה בעתיד? fearless - Taylor Swift מה יש לך להגיד על זה שפצצת אטום תפוצץ את העולם? runaway - linkin park מה מעציב אותך? דור דניאל - רציתי מה גורם לך להמשיך לרצות לחיות? מליון כוכבים - עמית פרקש מה כתוב על החולצה האהובה עלייך? גניבה - היהודים המשפט שהכי מאפיין אותך: אבא עורך דין - שייגעצ אוקי, זה יצא לי הכי לא קשור בארץ DDD:

למעלה