2/1- תל אביב/קפה ביאליק מופע הפתיחה

אושRתי

New member
../images/Emo79.gifיומן מסע מוזיקלי: הטיול של איתי פרל

המוזיקאי איתי פרל חיפש דרך לחוות את הארץ ואת שביליה, וגם את הקהל שמחכה לו באחת מעשרות ההופעות המתוכננות לו. בסוף השבוע הקרוב הוא יוצא למסע בן חודשיים ברחבי הארץ. יומן מסע - והפעם: רגע לפני http://www.nrg.co.il/online/47/ART1/833/718.html תזכורת הופעות קרובות: 2/1- תל אביב/ קפה ביאליק מופע הפתיחה 3/1- ירושלים/ מתארח בהופעה של יוני רכטר בצוללת הצהובה 7/1- אילת/ הפאב של גבי

אושRתי

New member
../images/Emo79.gif2/1- תל אביב/קפה ביאליק מופע הפתיחה../images/Emo59.gif

מסע חורפי של חדשיים מהופעה להופעה, רק עם גיטרה ומכונית שכורה, לאורכה ולרוחבה של הארץ לפי מסלול דמיוני. כולם מוזמנים להתעדכן ולעקוב, וכמובן להגיע להופעות. 2/1- תל אביב/קפה ביאליק מופע הפתיחה
מי הולך? מי שהולך תהנו המון ותחזרו עם חוויות ותמונות !!!

yuvizz

New member
וואו.

עדיין לא מצאתי את המילים לתאר בכלל את מה שהיה שם, וזה לא שההופעה הייתה ארוכה במיוחד או משהו, להפך היא הייתה ממש קצרה [לפי מה ששחר אומרת....] פשוט היה בה משהו אחר, אולי הטיימינג, אולי אני.. לא יודעת, היה בה משהו שונה מכל שאר ההופעות. בום חזק ללב. היה מצוין, במיוחד הביצועים המדהימים והמפתיעים(!) לבלפור (שהפתיע כשיר 1 וכפרעל איתי) ולכבלים.. שבאמת זו הפעם הראשונה שאני שומעת אותו בעצמה כזו, הוא היה מדהים. מעבר לבלבול במילים ב'אפילו לא אני' (שדווקא שיעשע קלות), היה מדהים.. מיוחד, שונה.. לפחות בשבילי. איתי שר כמה שירים חדשים, חלק הצלחתי להקליט אבל באיכות לא משהו וזהו.. נקווה שעד ההופעה בברנר תגמר המלחמה ונוכל להנות ממנו בשקט.

אושRתי

New member
../images/Emo13.gif

מקווה בשבילכם שעד ההופעה בגבעת ברנר תיגמר המלחמה תהיו חזקים!!

למעלה