30 Day Song Challenge

StriX Starlight

New member
../images/Emo79.gifThirty Day Song Challenge../images/Emo79.gif

בניגוד לחוקי הפייסבוק, בהם מפרסמים מדי יום את השיר הרלוונטי על הוול הפרטי, כאן נפתח תת-שרשור לכל קטגוריה. לכל יום יהיה תת שרשור משלו, אלו תקשרו את השיר(ים) שלכם. מקווה שזה היה מובן.
והקישור לקבוצה המקורית: http://www.facebook.com/#!/pages/30-Day-Song-Challenge/120874111270003

Saladin

New member
מרים את הכפפה.

favorite song? - לא היה כזה מאז כיתה י', אז השתדרגנו לאלבומים והיום הכל ברגוע והפנאטיות דעכה. אבל לכבוד האירוע אני מוכן ברוב טובי לחשוף את ה-favorite מכיתה ב', את ה-favorite מכיתה י' ואת ה-favorite מהיומיים האחרונים. לגבי הפייבוריט מכיתה י', קטע מפגר: הייתי מתייחס אל השיר ממש בחרדת קודש ומקפיד לעולם לא להפסיק באמצע, תמיד לשמוע עד הסוף.

elcool

New member
מסכים לגבי שאין פייבוריט

באמת יש לי שירים שמתאימים לכל מיני מצבי רוח. אבל שיר "האהוב ביותר"? לא נראה לי שקיים. זה גם כל הזמן משתנה. אפילו השירים שאני הכי אוהב וזוכר בעל פה אני לא רוצה לשמוע יותר מפעמיים-שלוש ביום. וגם לא כמה ימים ברצף. שלא כמו אוכל אהוב שאותו אני יכול לאכול כל הזמן

svety

New member
איזה שיר../images/Emo99.gif

הפעם הראשונה ששמעתי אותו ובאמת הרגשתי משהו הייתה בנסיעה פרועה [ומפגרת, אבל זה לא האישיו] בכביש נטוש בשומרון. 130 קמ"ש, ג'יפ, חברים טובים לידי, חושך וליל אביב קריר...

StriX Starlight

New member
אוּוּוּ ../images/Emo140.gif

קישרת (במודע? או שלא?) לגרסא עם מחווה לVampire Hunter D. אהובי הנצחי
ואחד מסרטי האנימה החביבים עליי.

DDN

New member
אני לא שומע גלגלצ, אבל אני בטוח שאם הייתי שומ

-ע הייתי בוחר אותו מהפלייליסט שלהם. למרות שגם את הסגנון של אבי ביטר אני לא אוהב.

svety

New member
חורשת על השיר הזה,

גם בגרסה שרק ריהאנה שרה, ואמינם מלווה אותה... באופן מפתיע, לרוב אני לא מתחברת לסגנון הזה.

Saladin

New member
גם אני לא מתחבר.

יש לה קול מעולה, אני לא מכחיש, אבל אני לא אוהב את ה-spirit של השירים שלה ואמינם בכלל התדרדר לדעתי בשיר הזה ובשנים האחרונות.

Thumpers

New member
Tik Tok -- שיר שפשוט צריך להיות...

שיכור בשביל להנות ממנו :\ מעיד על האיכות.

למעלה