ברוכים הבאים אוהבי ארלנד

daykal

New member
../images/Emo13.gifשלום לפורום מוזיקה אירית

גיליתי את הפורום רק עכשיו אני מכורה למוזיקה האירית ויש לי המון דיסקים כולל דיסק אחד בגאלית וכמה דיסקים שהבאתי מאירלנד כשהייתי שם בערך לפני שנתיים אני אשמח לשמוע על המלצות לדיסקים שיהיה לכולם חג שמח והמשך שבוע נעים

שלום :)

שמי תמי.. אני מאוד מאוד חובבת מוסיקה אירית...(אין צורך לפרט כולכם מכירים בלהקות האיריות האהובות:) ) מה עוד אומר? בת דודה שלי גרה באירלנד כבר שלוש שנים עם החבר האירי שלה:) וזהו נעים להכירכם:)

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifברוכים הבאים אוהבי ארלנד../images/Emo203.gif

spukipuki

New member
היי ../images/Emo203.gif

אני יעל, ורק עכשיו "גיליתי" את הפורום, למרות שאני כבר שנתיים באובססיה לאירלנד+מוזיקה אירית (איך אפשר שלא...) יש לי איזה מארז של 4 דיסקים שקניתי כשהייתי באירלנד (!!) ועוד דיסק אחד של אוסף של שיי עם איריים

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifנעים מאוד תמי

היי, גלי, מנהלת הפורום. ביקרת בעבר באירלנד? אני יודעת שאם היה לי קרוב משפחה שם הייתי נוסעת הרבה לשם.. "רק לבקר"

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifא-לן../images/Emo70.gif

איזה דיסקים הבאת איתך? ואיזה דיסק בגאלית? בעיקרון שינם מספר הודעות בנושא המלצות למוזיקה של חברי הפורום. אני כרגע מנסה לפתח את אופקי בנושא המוזיקה האירית ומאזינה לכמה שיותר סגנונות..

daykal

New member
../images/Emo13.gifכמה דיסקים נחמדים

עם שירי פאבים לדיסק בגאלית קוראים CELTIC ANGELS וזה אחד הדיסקים שאני נהנת לשמוע אני אשמח להמליץ על דיסקים שיש לי תודה על ההמלצות ושיהיה לך המשך שבוע נעים

למעלה