מי לא אוהב קרמבו

ליאן.

New member
../images/Emo80.gif מי לא אוהב קרמבו../images/Emo35.gif

מהו המאכל או המשקה המכיל קקאו ואהוב עליכם ביותר
ספרו ספרו... לא משמין לדבר על זה (ולהזיל ריר תוך כדי)..
באופן אישי אני אוהבת בראוניס´ וקפוצ´ינו, שכיודע, מכיל גם קקאו.

ברודי

New member
קודם כל מזל"ט על הפורום...

אחורי זה- צ´וקולד. (שם חיבה) בכל הצורות בכל הצבעים ובכל הטעמים!!!
(גאון מי שחשב על הפורום הזה... אני מכורה כבדה) אבל אם הכי הכי אז.. שוקולד של ורד הגליל. (הפשוטים הכי טעימים לפעמים) שוקולד פרה עם תות. שוקולד פרה עם כל הביפנוכים החדשים (פיצפוצים וכ"ו) השוקולד הזה האוורירי עם העטיפה הכחולה אררר המשולש הזה משווצריה שברח לי השם שלו... וברור ששוקו, שוקולטה, ועוגיות שוקולד ועוגה שוקולד... צריך בכלל להמשיך?

המשולש=טובלרון

טובלרון עם חתיכות נוגט זה באמת טוב. מהישראלים יש גם את אגוזי ומקופלת החטיפים האהובים עלי ואני אוהב שוקולד רגיל עם פצפוצי אורז סתם לנשנש כשבא משהו מתוק. ועוגיות שוקולד צ´יפס מסויימות, היום גם אכלתי עוגיית סנדוויץ´ של שוקולד עם שוקולד לבן היה מעולה. וגם גלידת שוקולד עם רום וצימוקים (הגלידת שוקולד היחידה שאני אוהב, לכל אחת אחרת אני לא מסוגל להתקרב). ואגב אני באבל מאז שגיליתי ששוקולד לבן הוא לא באמת שוקולד...

As I Am

New member
ווואהה.. טובלרון... *_* ../images/Emo103.gif

*מזילה ריר על המקלדת* והשוקולד האוורירי ההוא... אוייי... לין אוהבת שוקולד.... *-* מכל הסוגים... כמעט.

i c y

New member
אני לא אוהבת קרמבו...../images/Emo3.gif../images/Emo5.gif../images/Emo42.gif

נראה לי שבראוניס (
). ו... מה רע בלהשמין¿

אני אוהב קרמבו

אבל אני אוהב יותר מוס שוקולד אורירי ומוצק ורצוי מריר. אני גם אוהב יותר טראפלס שוקולד מריר של טויישר, אבל הכי אני אוהב, שוקו חם על בסיס חצי חלב חצי מים עם קובית שוקולד מריר מומסת בתוכו ולידו כוס של ליקר שוקולד מקורר. את התענוג האחרון אני מרשה לעצמי רק פעם בשנה בערך כי זה פשוט לא מוסרי...

Injured Soul

New member
קשה להחליט... אני פשוט אוהבת ...

אני אוהבת המון דברים שמתקשרים לשוקולד, ולקקאו- שוקולד חלב פשוט עם אגוזים. מארס, M&M עם בוטנים, סניקרס, טוויקס, קיט-קט, באצ´י...
שוקולטה ושוקו (כל בוקר שוקו). עוגות שוקולד... ממרח שוקולד (אני יכולה לאכול בכפית...). ונדמה לי שהאייקון הזה -
הולך להיות האייקון הרשמי של הפורום. בכל מקרה הוא מאומץ על ידי. - ואני אפילו אוהבת דייסת שוקולד...

החלטה קשה... *מבט מהורהר* ../images/Emo29.gif

אני אוהבת כל עוגה, מאפין, עוגיה עם שוקולד, במיוחד, עוגת שיש, ועוגה/עוגיה/מאפין של שוקולד צ´יפס..!
וגם... שוקוצ´ינו! זה שילוב מושלם של שוקו עם קצפת.!

As I Am

New member
עוגיות שוקולד צ´יפס! ../images/Emo103.gif

אלוהי. פשוט אלוהי. אני רוצה לעשות פשיטה על כל חנויות הממתקים עכשיו.. תראו מה הפורום הזה גורם לי..

AngeL WomaN

New member
כל דבר שקשור לשוקולד..אבל בעיקר

קרמבו..שוקו, טובלרון ועוגיות שוקולד צ´יפססססס~!

אני הכי אוהבת

פרה רושה, וטובולרון,רוזמרי, כמעט כל ליידי גודייבה אפשרי, השוקולדים האלה באריזה זהובה באריזה של טופי כזה, השוקולד באריזה התכלת האורירי, קינדר בואנו, וגייליין (!!!!!!!) נו השוקולדים האלה בצורת צדפות, ערבוב של שוקולד חלב אגוזים ולבן! רררררררררר!!!!!!! השוקולד היחידי שאני לא אוהבת זה שוקולד לבן. זה לא שוקולד זה רמאות!!

maayan15

New member
איפה את חיה??

איך אפשר להגיד ששוקולד לבן זה לא שוקולד?....כל שוקולד הוא שוקולד! וכל שוקולד לבן הוא שוקולד מ-ע-ו-ל-ה!

maayan15

New member
אה....

ואני טוענת שקינדר, קינדר ואחריו קינדר- הוא המאכל השוקולי הטעים ביותר....אבל שלא נשכח את הקרמבו אהובי, ויש גם את החטיף הזה הבטעם בננה מצופה שקולד שהמצתיאו לפני מיליון וחצי שנים...אבל אני מתה עליו!

שוקו15

New member
דרך אגב...

יצא קרמבו חדש של שטראוס... בטעם תותי פרוטי
אני אוהב מאוד אבל מאוד שוקולדים לבנים.הכי הרבה טובורון ושויצרי

ffiendd

New member
מממ...

זה קשה- אני אוהבת כל דבר שיש בו שוקולד, ולמרבה הסטייה- אני לא אוהבת שוקולד חלב! (לאכול ככה סתם, תרגעו, תרגעו...) אבל אני מכורה על קרמבו(קרמבו רגיל-וניל בלבד! לא כל הטעמים הדוחים שמוכרים היום...) (2 ביום
) ו...שוקולד מריר ככה סתם זה פשוט חובה, ו...שוקולד?!

תותי-בת

New member
חחחח ../images/Emo9.gif לפני שבוע חבר שלי קנה לי את התותי פרוטי הזה בטעות (במקום מוקה) וזה היה כל כך טעים ../images/Emo9.gif ואני ממש לא מבינה את הנהירה אחרי הטובלרון - בכלל לא טעים לי! לא סובלת טובלרון!

תותי-בת

New member
אה ודרך אגב... היה כבר ממזמן קרמבו תותי פרוטי (שטראוס לא המציאו את זה...) ויש גם בננה.....

למעלה