נכון שאתם חמודים?!

../images/Emo80.gif נכון שאתם חמודים?! ../images/Emo9.gif

המורה לחיבור ביקשה שנעשה מעיין מחקר קטן על כל מיני דברים, כדי שיהיה לנו קל יותר לכתוב את החיבור בסוף השנה. בחרתי לעשות על הנושא: השימוש באינטרנט. ובגלל שאני חושבת שאתם חמודים, החלטתי להעלות את הנושא לפורום (זה יעזור לי, ויעזור גם לפיתוח הפורום שלנו..) |חנפן|
אז ככה: הצג את תופעת השימוש באינטרנט, את ההיבטים החיוביים של השימוש בו ואת נזקיו. בסס את דבריך על דוגמאות, והצע דרכים להתמודדות עם נזקי האינטרנט. בבקשה תגידו לי מה אתם חושבים על העניין

לא הבנתי, את רוצה שנעשה לך חיבור?

זה התפקיד שלך לא?:) תסבירי לי מה המטרה שלך ואני מקווה שאוכל לעזור כי כן יש לי המון מה להגיד בנושא.

../images/Emo80.gif לא, אני לא רוצה שתכתבו אותו..

אני רוצה לשמוע את דעתכם בנושא. כך שאוכל להשתמש בה, ברשותכם. למשל: איך אפשר להתמודד עם הנזקים של האינטרנט? (הרי יש משחקי מחשב אלימים, וזה לא ממש טוב לילדים.. אז איך נתמודד וכו') תודה על העזרה!

הורים הורים ושוב הורים

לתת לילד קטן להחזיק בחדר הפרטי שלו מחשב שהוא משחק/ גולש בו בזמן שהוא נמצא עם דלת סגורה זאת הפקרות. הורים צריכים לחסום אתרים מסויימים ולאסור משחקים מסוימים. בשביל זה הורים חייבים להגביל שעות, לשים את המחשב במקום מרכזי בבית ודבר עם הילדים על התכנים שמותר ואסור להם לקבל. בנוסף יש לנו את מערכת החינוך שצריכה להיות טיפה יותר מתקדמת ולעשות הרצאות או שיעורים בנושא.

היה לי על זה אתמול בוחן בחיבור.

היתרונות = קל מאוד, פורומים, מידע וכו... חסרונות = שימי לב שהאינטרנט מפלג את האוכלוסיה לשני חלקים, כאלה שיכולים להרשות לעצמם חיבור וכאלה שלא. וזה חסרון רציני.

מסכימה עם החסרון

הוא בעייתי מאוד יחד עם זאת אולי אפשר לארגן מרכזי מידע עירוניים שיאפשרו גלישה בחינם.

למעלה