לפרקון השבוע

Fozzie

New member
../images/Emo80.gif../images/Emo72.gifלפרקון השבוע../images/Emo72.gif

משחק הלפרקון השבועי יוצא לדרך
פרטים על המשחק אפשר למצוא כאן.
לפרקון השבוע הוא: נו, איזו הפתעה.. אני...
ואיך אני הופך להיות לפרקון
כל המעוניין להיות הלפרקון השבועי מוזמן לשלוח לי מסר. לכתוב שאתם מעוניינים להיות הלפרקון השבועי. אתם מוזמנים לשלוח מסרים עד יום שבת בחצות. הלפרקון החדש יוכרז ביום ראשון הבא בבוקר. (אין מה לדאוג, כולם יהיו בסופו של דבר לפרקונים). אז, אתם מוזמנים לשאול שאלות הזויות, טפשיות, מעניינות, וכל סוג של שאלה העולה בראשכם ואני מבטיחה להשתדל לענות על כווולן.
אתה מווווווכככככניייים
HERE WE GO

Fozzie

New member
../images/Emo80.gif../images/Emo26.gif

הייתה סופה רצינית בחוץ ובבית התחלנו לסגור את כל התריסים והחלונות. אפילו היו לנו וילונות ארוכים כאלה בסלון, וילונות שמכסים את כל החלון ולא נותנים לאור להיכנס לחדר, הם היו בצבע ירוק. תוך כדי שאנחנו סוגרים את הכל שמענו רעש מוזר מבחוץ. מהר פתחתי את החלון ותוך כדי שאמא שלי מסבירה לנו שהשנה יש חורף ממש קשה ראיתי את הבית של השכנים שלנו תחת מפולת שלגים נוראית, ממש כל השלג נפל כמו מפל על הבקטת עץ שלהם. רצתי להביא את המצלמה הדיגיטלית של אחותי בשביל לצלם את הכל, ותוך כדי אני חושבת שבטח עד שאני אביא אותה הכל יגמר, חוק מרפי. וכך באמת היה, עד שהבאתי הכל נגמר. לא נכנעתי והשארתי את המצלמה לידי. למקרה ש... ואכן, לא לקח יותר מידי זמן ושוב שמענו את הרעש המוזר שהפעם נשמע כמו יריית תותח. מהר פתחתי שוב את החלון והפעם הספקתי לצלם את הכל! מהר סגרתי שוב הכל וחזרנו לשבת אבל הפעם הרעש נמע אבל יותר מקרוב. מסתבר שגם הבית שלנו היה תחת התקפת מפולת שלגים, אבל משהו היה מוזר במפולת הזאת... פתאום הבית היה מוצף במים, מסתבר שלא סגרתי טוב את החלון ונכנסו לבית כל מיני משקעים שונים.. מהר רצתי לסגור את החלון ואת הוילונות. משימה הושלמה. אחרי כמה דקות לא שמענו יותר כלום וחשבנו שהכל נגמר אבל כשהסתכלתי ראיתי מעין השתקפות של עמוד מסויים מאחורי הוילון.. לא הייתי בטוחה אז הסרתי לרגע את הוילון. זוכרים את עמוד האש מסיפור יציאת מצריים?? זה בדיוק מה שעמד מול החלון שלנו רק משלג! איכשהו החלון שוב נפתח ועמוד השלג ממש נכנס לתוך הבית לשנו. ניסיתי לדחוף אותו החוצה בכוח אבל שום דבר לא זז!!! היד שלי נתפסה בעמוד, כאילו מישהו מחזיק אותה ולא רוצה לתת לי ללכת.. אני מסתכלת על העמוד ואני רואה את הפנים של מריה.. מריה הקדושה, זאת מהברית החדשה.. תוך כדי שהיד שלי נמצאת בין הידיים שלה אני אומרת לאחותי שהעמוד נראה כמו מריה. ומריה, עם הפרצוף השליו שלה, כמו פסל, עומדת לה חצי בתוך הבית שלנו ומחזיקה לי את היד. עוד לפני שהספקתי לעשות משהו השעון המעורר צילצל וקמתי.

שאלה חשובה!

מה דעתך על כבשים - חביבות ותמימות או מרושעות שמנסות להשתלט על העולם?

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifמבחוץ הן חביבות ותמימות

אבל מבפנים הן מרושעות ויש להן תכנית להשתלט על העולם.

גם לי יש

מתי שתית אלכוהול ((ומשהו שקשור לאירלנד בפרט)) בפעם הראשונה? מה את עושה ביומולדת? מה המשמעות של "פוזי"? ((לא חייבת, כמובן)) ואת אוהבת חומוס? את מצליחה להבין מבטא אירי? את יכולה לקרוא באוטובוס? קראת פעם משהו של ג'יימס ג'ויס? מה יותר כיף, עפרון מכני או רגיל? עפרון או עט?

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifהמפ

מתי שתית אלכוהול ((ומשהו שקשור לאירלנד בפרט)) בפעם הראשונה
פעם ראשונה ששתיתי בירה היה.. אמ.. ממש לא זוכרת.. לפני הרבה זמן...אבך אז גם לא ממש אהבתי את הטעם והוא היה מר מידי לטעמי ככה שרישמית היה בכיתה ט' ביום האצמעות שתיתי ליקר טעים.. (עד כיתה ט' נמנעתי מאלכוהול מתוך מטרה לא לשתות בכלל.. אבל הבנתי שזה טיפשי ביותר).
מה את עושה ביומולדת
ביומולדת לרוב אני מתחבאת מתחת לשמיכי שלי ומתפללת שהטלפונים יפסיקו
מה המשמעות של "פוזי"
פוזי זה הדב מהחבובות
wakka wakka wakka!!!
אוהבת חומוס
אני? חומוס? לא יודעת איך הייתי חיה בלי זה...(הייתי אבל לא משנה...)
מבינה מבטא אירי
לא תמיד.. כשהם ממהרים ומדברים ממש מהר אני מאבדת כיוון
את יכולה לקרוא באוטובוס
לא יכולה לקרוא בנסיעה. נקודה.
קראת פעם משהו של ג'יימס ג'ויס
מי???
עפרון מכני או רגיל
רגיל
עפרון או עט
עט

thesheep

New member
ג'יימס ג'ויס - מי? אירלנד, כאילו :)

הוא הסופר האירי הכי מפורסם באירלנד, הוא כתב את יוליסס שנחשב ליצירת אמנות בפני עצמה, ועל שמו חוגגים כל שנה את Bloomsday על שם Leopold Bloom שהיא דמות מתוך הספר הזה.

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifאני קוראת בערך בכל שנה ספר אחד

ולרוב גם זה הארי פוטר.. אני לא חובבת ספרים.....

thesheep

New member
גם אני

חוץ מהארי פוטר (קראתי את השניים הראשונים והספיק לי) פשוט טוב לדעת שג'יימס ג'וייס הוא ה-סופר של אירלנד ושאין הרבה אירים שקראו את הספר שלו (אבל חוגגים עבורו כל שנה..) כי הוא : א. ארוך מדי. ב. מכיל יותר מדי מוטיבים ספרותיים שישעממו קורא מזדמן (כמוני). זהו :)

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifאפרופו שיעמום בספרים

כל מי שלא רוצה לקבל הרצאה בהסטוריה ותולדות האומנות מוזמן לא לקרוא את הספר צופן דה וינצ'י....

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifאפרופו שיעמום בספרים

כל מי שלא רוצה לקבל הרצאה בהסטוריה ותולדות האומנות מוזמן לא לקרוא את הספר צופן דה וינצ'י....

thesheep

New member
חברה שלי קראה אותו כשהיינו באירלנד

והיא הייתה כל כך מרותקת אליו שהלפעמים הייתי מוצא אותה קוראת אותו עוד לפני שציחצה שיניים, איך שהיא קמה מהמיטה.

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifלדעתי משעמם...

אך עם זאת אחרי שהתחלת לקרוא אתה לא יכול להפסיק...אתה פשוט רוצה לדעת המ קורה בסוף...

ficfic

New member
יש לך איזשהו קשר לקיבוץ ?

(שלחתי את זה בטעות כמסר
) מאיפה מגיע עניין "אצלנוּ בקיבוּץ, וֹת שמנוֹת אוֹכלוֹת מוּ מוּ מוּ עושות, אוֹכל אוֹכל אוֹכל רוֹצוֹת"

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifשיר ישן נושן של אריאל זילברג

ומאוווד לא מוכר מסתבר..

למעלה