איפה הייתם רוצים לגור ?

NUSH23

New member
../images/Emo82.gifאיפה הייתם רוצים לגור ?

תשכחו כרגע מהציונות ואהבת המולדת תחשבו בתור מעריצי אירוויזיון... איפה הייתם רוצים לגור? באיזו מדינה? אין שום בעיה שבחרו ישראל אבל תציינו מדוע

NUSH23

New member
שוודיה

המדינה היחידה לדעתי שעושה הכל ובגדול משקיעה המון בכל הקשור לאירווזייון השירים שלהם תמיד עם שואו ענק הם יודעים לעשות יחסי ציבור מתאימים הלוואי והייתי שבדי:)

drnaji

New member
קרואטיה../images/Emo99.gif

אם יש מדינה שמגוונת בסגנון השירים שלה,ותמיד עולה על הנוסחה הנכונה אז היא קרואטיה.

python 4

New member
שוודיה

ולא בגלל שהם משקיעים בקדם שלהם כל כך הרבה, אלא בגלל שהם משקיעים בחינוך, בבריאות, בתרבות ובהכל. נכון שנחמד להיות שוודי ולהיות גאה בכזו מסורת של קדם אירוויזיון מופלאה, אבל נחמד גם להיות שוודי שהוא משכיל, חי ברווחה גדולה יותר ובתוחלת ואיכות חיים טובים יותר. מאותה סיבה אני מוכן גם לגור בפינלנד, אפילו שהם לא מצליחים כל כך באירוויזיון.

mikko1

New member
ספרד

כי: 1. זו המדינה האהובה עליי באירוויזיון. 2. זה המוצא שלי. יהיה נחמד לחזור קצת לשורשין...

gilgoli15

New member
קרואטיה!!!

כי: 1- המדינה האהובה עלי באירוויזיון, כל שנה אני מתקשר הרבה אבל אנחנו לא מנקדים אותה!
2- אני חצי קרואטי ככה ש.....

NUSH23

New member
הבעיה בקרואטיה

שתמיד לקראת האירווזייון הם הורסים את השיר שלהם זה שהם מתרגמים אותו לאנגלית ואז נהרס כל היופי שבשיר!!!

המממ.... יש לי 2 אופציות...

או בשבדיה, כי ככה הייתי עדיין מכיר את נושי :) או בספרד. שתי המדינות פשוט מצוינות מבחינתי בכל הקשור לאירוויזיון...

mikko1

New member
לגבי קרואטיה אתה צודק,

אבל יש מדינות, שהאנגלית עשתה רק טוב עם השירים שלהן. לי אישית יותר מפריע לשמוע שירים שמושרים בשתי שפות. זה נשמע מלאכותי ולא טבעי.

THE ONLY GUY1

New member
אירלנד!!! Eire

נופים מהממים, מרחבים ירוקים בגוונים שונים שלא רואים פה בארץ, בשל ריבוי הגשמים, עם הרבה פרות וכבשים בצידי הדרכים, אגמים שמוקפים ע"י גבעות מוריקות, עיירות ציוריות ו... מלא מלא פאבים אותנטיים עם מוזיקה אירית אתנית מצויינת ואנשים חמים וחייכניים!

EurO

New member
בתור מעריץ אירוויזיון שלא קורא

לעצמו ככה
באוסטרליה.

למעלה