בעיר שלנו ובסביבה יש אלימות ?

dafgol

New member
../images/Emo82.gif בעיר שלנו ובסביבה יש אלימות ? ../images/Emo82.gif

בעיר שלנו אין כניסה לאלימות
בתפוז אלבומים
מתקיימת תחרות לעיצוב פוסטר נגד אלימות בעיר. הפרוייקט מתבצע ע"י המשרד לביטחון פנים והקרן לידידות בראשות הרב יחיאל אקשטיין.
העיר שלנו היא גם הבית שלנו, זה המקום שבו אנחנו, המשפחה והחברים שלנו חיים
. כדי שנוכל כולנו לחיות בבית נורמלי שכיף להיות בו, אנו מזמינים אתכם לקחת אחריות ולעצב פוסטר בועט, מרגש או מצחיק והעיקר שיעביר בצורה חזקה מסר אחד ברור:
בעיר שלכם - אין כניסה לאלימות!
בואו לעצב פוסטרים בנושא, הפוסטר הזוכה יתפרסם עם שם היוצר/ת בעיתון ידיעות אחרונות! התחרות תימשך עד לתאריך ה-13.02.08. הפוסטר שיזכה בתחרות יהיה זה שישיג את הממוצע הגבוה ביותר בין דירוג הגולשים ודירוג צוות השופטים: * נציגת המטה המקצועי הארצי - עיר ללא אלימות. * נציגת הקרן לידידות. * נציג המשרד לביטחון פנים.
ו

לולי72

New member
אצלנו אין אלימות בעיר, כולם כאן בסדר ../images/Emo6.gif

ולכן אין לנו רעיונות.

../images/Emo4.gifאצלינו,,,אלימות,,נו בנות הגזמתן,,

אתן יודעות מאיפה שורש הבעיה מתחילה...??? בבית. בכיתה של בני למשל יש ילד עם בעיית התנהגות קשה ואני כבר בדרך למנהלת,,,, ההורים לא יודעים להתמודד/לא יודעים לטפל/לא מטפלים/מטאטים מתחת לשטיח,,,טוענים "שרק" שובב,,,ועוד,,,, הילד הזה כבר היכה/שבר/והרביץ לכמה מורים וילדים ובינהם גם ניתאי שלי,,,אז..????? אני הולכת להכין רשימת הורים שיגיעו לבה"ס ויעמידו הכול במקומם,,, הילד אומנם מסכן כשלעצמו אבל,,,,אני לא אימא שלו,וכפי ששמעתי התגובות שלה סתמיות לחלוטין,,,, אז אני חושבת שצריך לטפל מקטנות,,, ויש הרבה אלימות בין הילדים/בין ההורים....... מי באה איתי לבנות מפלגה/עצומה נגד האלימות???

לולי72

New member
גם בגן של יובל יש ילדה שמציקה לה

באופן קבוע, והיום זה כבר הגיע לזה שהיא נתנה לה בשירותים מכות בראש ובגב, זו ילדה שגם בשנה שעברה הציקה לה ואיימנו שנגיש תביעה לבית משפט נגד מינהל החינוך, מה שעשו פשוט הוציאו את הילדה לגן אחר - גן לטיפול מיוחד או משהו, לא יודעת ולא מעניין אותי והשנה היא רק יומיים בגן, יומיים שיובל שלי סובלת, היום החלטנו לירון ואני לא לשתוק יותר ואנחנו מתכוונים לפנות למינהל החינוך, לגב' שפרלינג בכדי להשבית את הגן אם הילדה הזו לא תוצא מהגן לגמרי.

dafgol

New member
גילאי 4-5

יובלי בת גילו של בר, הם נאהבים
הם לא באותו גן.

לולי72

New member
חבל באמת שהם לא באותו גן

אני בטוחה שהוא היה מגן עליה ושומר עליה

../images/Emo8.gifנאהבים כאילו,,,מהשורש,א,ה,ב,ה,

יפה יפה,,,, בעיות התנהגות כפי שעדן כתבה(אם אנני טועה בשם) מצריך טיפול התנהגותי יחד עם ההורים, השאלה האם הילדה מטופלת/ו/או ההורים מטייחים,,, וזה באמת נשמע לי קיצוני במיוחד בגילאים האלו שהרבה ילדים לא מאובחנים נכון, בני הבכור לדוגמא אובחן כבר בגיל 5 עם ADHD ,למי שלא יודע /הפרעת קשב וריכוז עם אינטליגנציה מעל הממוצע,אבל אני הייתי עם יד על הדופק מגיל צעיר והבחנתי באי שקט לכן,,,,, ד"ר אילנה(אנוכי) מציעה ..סתם בצחוק,,,,לבדוק אפשרויות אחרות שהרי בלתי אפשרי להוציא את הילדה מהגן כל הזמן ו/או לחילופין לא תמיד קל להוציא ילדה כזו או אחרת מהגן,,

לולי72

New member
אני לא מאשימה חס וחלילה את הילדה

אבל הילדה שלי שאני דואגת לשלומה לא צריכה לסבול בגן, לא חושבת שההורים מטייחים, אבל אני דואגת קודם כל לבת שלי, לשלומה ולבטחונה ולזה שהיא תגיע לגן ותהנה ולא תפחד, היא גם לא מחזירה בחזרה וזה עוד יותר מעצבן אותי, כי היא ילדה טובה שלא נוהגת באלימות למרות שדווקא ספציפית על הילדה שמציקה לה אני עושה איתה תרגולים בבית, ובבית היא מראה לי איך היא תתן לה מכה - כאשר הדגשתי בפניה שזה מכוון רק כלפי אותה ילדה ואך ורק אם היא מתחילה איתה ולא סתם - אבל במציאות זה לא קורה, ואני לא רוצה שהילדה שלי תפחד ללכת לגן, או שאני אצטרך לשמוע כל פעם סיפורים כאלה ואחרים.

לולי72

New member
תראי, בשנה שעברה הייתה סייעת צמודה

והשנה גם ליומיים האלה אין וזה מה שאני הולכת לבקש, שאם ישאירו את הילדה בגן, שתהיה סייעת צמודה אליה, שלא תתקרב ליובל.

השאלה האם זה אפשרי שתגיע סייעת??

תראי,אני מאד מבינה אותך,בני שהוא גדול יותר גם סובל לאחרונה מאיזה ילד אלים מאד עם בעיות התנהגות קשותQמכה מורים/נושך/לאחרונה זורק אבנים לכיתה, זה ילד עם משפחה בעייתית מאד ואימא שלא בדיוק מטפלת ו/או גם חסרת אונים,ולדעתי נותנים לו גיבוי להתנהגות הזו,זה אומר,,,,שאני מתחילה לשוחח עם הורים,,לקבוע פגישה עם המנהלת ושתאמר לנו מה עושים,גם אני כמוך כאימא לא מוכנה שהבן שלי יסבול ממנו וכמובן גם שאר הכיתה,,, צריך לעשות את הדברים בצורה הנכונה והטובה עבור ילדתך,,,

לולי72

New member
אם זה לא יהיה אפשרי

אני אעשה שזה יהיה אפשרי - אני עובדת בבית משפט ואין בעיה לתבוע את מינהל החינוך, את העיריה וגם להגיע לתוכניות כמו כלבוטק ואמנון לוי, בשביל שהילדה שלי תחיה בבטחון ותהנה משהותה בגן אני מוכנה לעשות הכל. היום דיברתי עם המזכירה של מנהלת מינהל החינוך ואני מקווה שביום ראשון אוכל להיפגש איתה.

עדן שלום,,יש לי חברה בחולון עם סיפור דומה מאד

הבת שלה בת 4+ חוזרת כמעט כל יום חבולה/ננשכה ע"י ילד אחד בגן עם בעיית משמעת קשה, הצעתי לה לשוחח עם ההורים אחרי שדברה כמה פעמים עם הגננת,הפעם היא ממש נשכה באכזריות,,, וכמובן הלאה,,,,,,למנהל החינוך, שמעתי היום אימא לילדים כשהקטנה שלה בת 4+ שהילדים שלה "נורא" מחונכים ,וכשצריך היא מכה אותם מכות רצח,,נו,,שמעתם דבר כזה פעם? לצערי הרבה ילדים גדלים מקטנות באלימות מצד ההורים שלא יודעים כיצד להתמודד,,, עצוב מאד.

לולי72

New member
אוי ואבוי, לא ממש לא מכות

יש דרכים לפתור את הבעיה וברור שלא דרך מכות. הילדה הזו נטפלת להרבה ילדים בגן, קורעת להם ציורים, הורסת, אבל זה גן עירייה והגננת והסייעת לא תמיד יכולות לגשת בדיוק אליה כשאין סייעת כי יש עוד ילדים בגן ואני מבינה, אבל יובלי שלי בעיקר סובלת ממנה ולי כבר נמאס.

למעלה