אורי מארח 3 אירוחים ברצף!

m i r u s h i

New member
../images/Emo83.gifאורי מארח 3 אירוחים ברצף!

ולוח השידורים להיום הוא
יהיה שוס ^___^ אורי וגורי@#$?@?$
אבי יפה...אותו אני זוכרת בתור סנאי מ'ספר הג'ונגל'...תשאל אותו איך הוא מתמודד עד היום עם הטראומה של ראיית תום אבני בתחתונים
וסופי צדקה.טוווווב*מגלגלת עיניים*

היום בתפוז אנשים ../images/Emo178.gif

מגוון אירועים בבלוג TV: http://www.tapuz.co.il/blogtv
הערב בשעה 17:30, סופי צדקה, הלא היא אקווה בפסטיגל גיבורי על, תתארח לייב ב-BlogTV ותענה לשאלות גולשים. שרשרו שאלות כבר עכשיו.
נדב אסולין ואבי יפה - כוכבי הסדרה "בצפר" בערוץ ניקלודיאון יתארחו הערב ב- 18:00 ב-BlogTV של תפוז אנשים ויענו לשאלות הגולשים. אבל- זה לא הכל! הכנסו לפורום ניקלודיאון, שרשרו להם שאלות וגלו מי עוד אמור להתארח וכיצד גם אתם תוכלו לעלות לשידור!
גורי אלפי, מנחה התכנית הדוקו-סאטירית "ככה לא מתנהגים" יגיע הערב ב-19:30 להתארח לייב ב-BlogTV ולענות לשאלות הגולשים. אתם מוזמנים לשרשר לו כבר מעכשיו שאלות בפורום ככה לא מתנהגים
חובבי ספינינג? מדריכי ספינינג? פורום ספינינג מציג את מפגש המדריכים הראשון מסוגו, לדיווש באופניים נייחים. בתוכנית: הרצאות של מומחים ואימון משותף של מדריכים ומתאמנים. ההרשמה בעיצומה. פרטים בפורום ספינינג: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles/article.asp?forum=1378&a=63877&c=6610&sc=1448&ssc=0

Simply an Angel

New member
וואי וואי וואי איזה עומס ../images/Emo178.gif

מסכן אורי
אבל העיקר לראות אותו

KiShKooSh

New member
אורי גורי סמי הורי ומקרם חורי../images/Emo6.gif

מה לעשות גם אני רואה פספוסים של משחק מכור
(באתר שלהם
)

KiShKooSh

New member
נכון../images/Emo46.gif, בני ז***ת%^&*

שניה אם הם גם ז***ת וגם בני ז***ת, אז תאורטית הם הבנים של עצמם, שמעתי גילוי ערית אבל איך עושים את זה
? ומה 5 שקלים
? מי מת?(ואני לא מדברת על הדברים בשער של שליין)

m i r u s h i

New member
../images/Emo12.gif../images/Emo6.gifאווץ'.../images/Emo108.gif

העיקר שמו לי שם קטגוריית "ברנז'ה"-נואמים מוזרים מראש פינה

m i r u s h i

New member
מה?../images/Emo12.gifהגבתי לך |:../images/Emo108.gif

"אבל העיקר לראות אותו" ואני רוצה לראות אותו עם גורי

אנונה2

New member
../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif:-../images/Emo95.gif

האירוח של גורי הוא בשעה של האיספת הורים המטומטמת הזאת

למעלה