פינת הקולנוע!

Super Chuly

New member
../images/Emo83.gif פינת הקולנוע! ../images/Emo202.gif

לפני מספר ימים הפנתי את עצמי באופן דחוף לקולנוע, עם חברה טובה, כדי לקבל את מנת הקולנוע שלי. אין כמו לראות סרט בקולנוע. נכון שהיום יש את כל מערכות הסראונד המתוחכמות ושלל בונוסים חביבים עם ה-DVD למיניהם, אבל אין חוויה כמו לשבת בקולנוע, כשריח הפופקורן עוטף הכל מסביב. הסרט בו צפיתי הוא "צופן דה וינצ'י" הכה מדובר. אני חייבת להודות- לא קראתי את הספר, ואף על פי כן לא הרגשתי שהפסדתי משהו ואני גם לא ממש חשה בצורך לקרוא אותו עכשיו. בזמנים בהם כמעט כל סרט מתח הופך על הדרך לסרט אימה זול ומטופש, זה מאוד נחמד למצוא סרט שיודע לרתק כמו שצריך, סרט מתח מעולה ומושך, ממש תענוג. הסרט אמנם מסובך מעט וצריך להיות עירניים ולהקשיב ולצפות טוב טוב בכל המתרחש על המסך, אך העבודה של רון הווארד (הבימאי) על הסרט הזה בהחלט לא מאפשרת סוג אחר של צפייה בו, מאשר ישיבה על קצה הכיסא ופעימות לב, פה ושם גם כמה חזקות. נכון, זה לא הסרט הכי מדהים של השנה, אבל הוא בהחלט מרתק את עיניי הצופה אל המסך. הסרט נקטל רבות, ואפילו הכנסייה החרימה אותו, אבל בסך הכל, סרט הרבה יותר טוב מכל אותם סרטי קיץ זולים. הסרט נפתח בסצנה שמכניסה אותנו כבר לאווירת המתח- רצח במוזיאון הלובר. משם העניינים מסתבכים ונהיים מעניינים יותר מרגע לרגע, בין אומנות דגולה, קודים סודיים, היסטוריה מרתקת וכן הלאה. העריכה הדוקה, מהירה וממש ממש טובה, והשחקנים עושים את עבודתם באופן מצויין (קאסט מעולה: טום הנקס, אודרי טוטו, אלפרד מולינה, ז'אן רנו התותח, איאן מק'קלן וגם פול בטאני המעולה- שאתם מוזמנים לקרוא ביקורת אחרת שכתבתי על הסרט בו השתתף- "ווימבלדון".) אני לא רוצה לגלות מה קורה, אבל אני בהחלט ממליצה לתפוס איזה יום שבו אתם ממש מחפשים איזה ריגוש, לקפוץ לקולנוע ולצפות ב"צופן דה וינצ'י"- בהחלט שווה. ליהי :)

Double U

New member
../images/Emo45.gifראיתי ואהבתי

אהבתי מאוד את השתלשלות האירועים. כל הכבוד ליהי

Super Chuly

New member
כנ"ל ../images/Emo45.gif

תסריט מצויין, עבודת בימוי טובה אין ספק, סרט טוב ליהי :)

ba r2 0 1 0

New member
גם אני ראיתי../images/Emo70.gif סרט מצויין../images/Emo70.gif../images/Emo45.gif

קודם כל... אני קראתי את הספר וממש ממש אהבתי
הספרים של דן בראון הם הטובים ביותר שקראתי
ודווקא לא התאכזבתי מהסרט
אהבתי אותו מאוד והוא היה מאוד מושקע ויפה
אני חושב שהעובדה שקראתי את הספר לפני תרמה, כי פחות הייתי צריך להתרכז ולהתאמץ בלהבין מה הולך בסרט (כי אני חושב שזה היה דיי קשה למי שלא קרא את הספר לפני... הייתי גם צריך להסביר לכמה בהפסקה...
), והייתה לי יותר אפשרות להנות מהסרט עצמו... בסה"כ אחלה סרט
לכו לראות
ואחלה ביקורת ליהי
כל הכבוד

למעלה