פינת הקולנוע!

Super Chuly

New member
../images/Emo83.gif פינת הקולנוע! ../images/Emo83.gif

אם יש משהו שאני אוהבת, זה להדליק את הטלוויזיה ברגע של שיעמום ולגלות שבול מתחיל סרט שעדיין לא ראיתי ונראה מעניין. כזה דבר בדיוק קרה לי אתמול, עם הסרט "ווימבלדון- אהבה בלבן". הסרט מספר את הסיפור של פיטר קולט (פול בטאני הנהדר ששיחק ב"נפלאות התבונה" ובקרוב ישחק גם "צופן דה וינצ'י" עם טום קרוז), טניסאי ותיק (בן 31, גיל מתאים לפרישה בעולם הטניס) ומתוסכל. פיטר מחליט להשתתף בפעם האחרונה שטורניר ווימבלדון, שבו הוא בטוח שיפסיד כבר אחרי הסיבוב הראשון- ולאחר מכן הוא מתכנן לפרוש. כשאר הוא מגיע לתחרות הוא פוגש בליזי בראדבורי (קירסטן דאנסט- "חמש ילדות יפות", "ספיידרמן"), טניסאית אמריקאית צעירה שמגיעה לתחרות עם מטרה אחת- לנצח ובגדול! כמובן שהם מתאהבים, אך בדרך מצפים להם מכשולים רבים- בעיקר אביה של ליזי (סאם ניל הענק). אך מעל הכל- הרצון לנצח מפריד ביניהם ואף מחזיר אותם זה לזרועות זו מספר פעמים במהלך הסרט (מה שהיה מעט מייגע, אני חייבת לציין). אז נכון, הסיפור די טחון, וגם נושא הטניס לא מתחבר וברור לכולם (אני עדיין מנסה להבין את הניקוד המוזר שהולך במשחק הזה), אבל בהחלט יש בסרט חזון ויזואלי מרשים ביותר (למרות שלרגעים הוא טיפה נוטה לז'אנרים לא לו כמו סרט אימה ממש ממש ממש גרוע), וגם הקאסט לא רע בכלל (פרט לדאנסט- שהפעם טיפה אכזבה), יש אפילו שתיים או שלוש בדיחות (שאר הבדיחות די כושלות), והסוף לא מפתיע, אך בכל זאת מעלה חיוך על השפתיים. לסיכום- סרט חביב, מעלה גיחוך קל לעיתים (שזה דבר שיכול להתפרש גם לטובה וגם לרעה), קליל וללא שום מסר או משמעות מכבידים. מצויין להפגת שיעמום או סתם לשיפור מצב רוח עגמומי במיוחד. ליהי :)

Super Chuly

New member
*תיקון טעות

טום קרוז לא יישח ב"צופן דה וינצ'י" כי אם טום הנקס... ליהי :)

נופועפה

New member
ראיתי את הסרט הזה כשחזרנו מפולין

ואכן אני זוכרת אותו כסרט חביב ליהי באמת טום קרוז בצופן דה-ווינצ'י? איך יכולת לעשות טעות שכזאת?

היישר לקישורים ולעמוד הראשי

תודה ליהי. כרגיל את מעשירה אותי בנוגע לסרטים. מקווה שיצא לי לראות בקרוב. מה בנוגע לסרט הישראלי החדש? האם ראית אותו? כי נראה לי כמו טלנובלה מטופשת.

Super Chuly

New member
תודה רבה

אם את מדברת על ה"סרט" החדש של מנחם גולן ב"כיכובה" של מאיה בוסקילה, אז לא- עוד אל ראיתי אותו. גם לי הוא נראה כמלודרמה זולה וחסרת כל משמעות (אך בעלת משחק גרוע). ראיתי את סרט "מאחורי הקלעים" על עשיית הסרט, וכששעתיים צילומים נשרפות, ביום הראשון של הצילומים, רק בגלל שהשפם של צחי נוי לא נדבק- זה חוסר מקצועיות... ליהי :)

Double U

New member
D:

כשראיתי את הטריילר (אם אפשר לקרוא לזה ככה), גיחכתי. טוב, גיחכתי זאת לא מילה - התגלגלתי על הרצפה מרוב צחוק, כי "הצלחת" הסרט הייתה כה צפויה. בארץ נהדרת עשו על זה מערכון ענק

למעלה